Přejít na obsah

Jaké Primky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Zdárec,

 

je tu sice vlákno s fotogtafiemi hodinek, které mají právě lidé na ruce, nicméně to je pro všechny značky, chybí něco určeného jen pro hodinky Prim. Takže sem můžete dávat fotografie Primek, které právě nosíte :)

 

Obvykle nosím Sporty, ale řekl jsem si, že na pár dní udělám změnu :-)

 

post-6998-043436900 1285066124.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám je už strašně dlouho, naposledy přetěsněny před cca 10ti lety, a pořád jsou vodotěsné (při ponoření do sklenice s vodou :rolleyes:). Za 24 hodin se předchází o 16 vteřin. Lunety jsem měnil do té doby, dokud jsem měl náhradní, ale ošoupou se dost rychle. Slíčko je původní je to dost znát na fotce.

post-12888-084176600 1285077505.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sklíčko jde přeleštit a docela dobré lunety nabízí Parexo. Jinak obdivuju, že máš odvahu takto zkoušet jejich vodotěsnost. To já bych podroboval vodní zkoušce jedině nerezy z Eltonu :)

 

 

Kdyby do nich náhodou nateklo, byl jsem připraven je rychle rozebrat a vysušit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je snad jediná věc, co mně na nich štve. Většinou nosím jednotlivé hodinky delší dobu, winder nemám a tak, když mám nastavit datum třeba za 10 dní, tak to je práce na pár minut. Navíc mně jde po servisu nějak podezřele ztuha točení s korunkou (o proti původnímu stavu), postrádám i takové to cvaknutí korunky, když ji vytáhnu, abych věděl, že můžu točit ručkama, ale na druhou stranu fungují celkem přesně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...