Přejít na obsah

Jaké Primky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

Člověče děláš si v tom pěkný zmatek. A hlavně je daný že na PS II jsou spešl skla a bohužel současná produkce skel nejde bez problémů dopasovat. Tak se musí pořád nějak laborovat. Nemáš ve svém okolí hodináře třeba by to mohl ukázat a objasnit. A nebo si to nech u někoho udělat. A pak se neptej ja k to je dopáchaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

armovak ten kruzok myslim mam chlapi. mne ide o to, z eked do tej drazky osadite to sklicko-nahradu, ten armovak velmi vidiet. povodne sklicko ma hrubsiu stenu a je tam na spodku inak tvarovane a nevidiet cez neho tak armovak. mna zaujima to, ze ake sklicko ho nhradi. kupil som dake na aukru a zle uplne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera byla na programu dne exkurze v Eltonu - super zážitek no a následně muzeum hodinek Libora Hovorky. Libor nás provedl a bylo to naprosto perfektní! Je nevyčerpatelnou studnicí informací o Eltonu a minulosti. Oběd proběhl v poklidu na náměstí v Novém Městě nad Metují, no a co jiného se mohlo řešit než...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V červnu roku 2008 jsem taky navštívil muzeum hodinek v NMnM. Příjemnou dámou decentně komentovaná prohlídka byla moc PRIMa, ač svou roli sehrála i nostalgie. V té době jsem ještě neměl ani ponětí o nějakém Ing. Hovorkovi a tedy nevím, zda už tehdy měl nějaký "majetkový" vztah k muzeu. Pokud jste měli takhle fundovaný doprovod, nezbývá než tiše závidět... :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...