Přejít na obsah

Jaké Primky máte právě na ruce?


Doporučené příspěvky

To jsi koupil moc pěkně :) Není nad staré poctivé věci. 

Ano, přesně tak. Starých poctivých věcí není nikdy dost. 

 

Ten stůl je fakt very good, asi bys měl fotit na takovém stole...., Klenoty Brno, to je opravdu poklad, nějak mi to souzní s tím textem - Brno je zlatá loď....., jo, jo, voják se stará, voják má. Si tě vážím.  :notworthy:

Díky. :)

post-17158-0-97062200-1568998016_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsou hodně zachovalé. Gratulace!!! 

tak to je jasné, že jsou zachovalé,když jsou 4-5 let staré ( z nových renovačních dílů, hádám, že tam zůstal jen strojek) a téměř nenošené.

Nejdřív jsem měl taky podezření na nerez PL, ale ty nemají, nebo neviděl jsem je s napisem incabloc a mají trochu jinak výplň u ručiček.Ale hodně nepatrně a pak tam jsou běžné korunky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jak píšeš. Původní je pouze strojek, samozřejmě s incablocem. Ostatní díly jsou nové. Ona se kombinace světlého cifru a chromovaného pouzdra pokud vím původně ani nedělala. Takže takový bastl :). Jinak tedy renovační pouzdro mohlo být buď 34mm, mosaz/chrom, v podstatě původní. To tehdy stálo 12,5 tis (jen pouzdro s korunkou) nebo nerez, 40mm (myslím) se safírem za 40tis. Já chtěl být blízko původnímu vzoru, tak jsem to nechal udělat do té mosazi. Ale nosím je opravdu výjimečně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...