Přejít na obsah

Deal Ostrava


Karki

Doporučené příspěvky

Musim se podělit o svuj zážitek s tímto prodejcem(servisem).Pred týdnem ni došla baterka v mých Dievas noble co jsem tady na foru koupil.Zašel jsem do Dealu,vše proběhlo bez problému.V sobotu jsem nasadil hodinky na ruku,ale trosku mi asi porostla nebo napuchla ruka,tak jsem je měl trosku natěsno.rano se vzbudim a houkám tah nelicoval s pouzdrem.Tak si říkam vyměna stěžejky nebude problem.V pondělí jsem zajel do Dealu a ejhle ono to je problém.Prvně jsem dostal kartičku at přijdu za 30 minut.Po pul hodině mi slečna řekla,že to bude problem,že jim tam žádná nepasuje a budou muset upravit tah.tak si říkam,hlavně že to bude hotové a nemusím jezdit někde jinde.Dneska jsem tam poslal přítelkyni at mi je vyzvedne.Prinesla hodinky neopravene a ještě bez jedne stěžejky která spojuje tah se sponou.Asi ji na něco potřebovali.Nevím co si mám o tom mam myslet,ale tam už hodinky na opravu nikdy nedám.Vím,že to nejsou hodinky za x tisíc,ale řídim se heslem spokojený zákazník jsou další tři zakazníci.Jdu volat Kubovi ten mě určitě nesklame :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Deal NEVER MORE!

Mam dlouhy pribeh ohledne opravy pomerne drahych hodinek, zmastili vsechno co mohli.

Chtel jsem napsat recenzi, ale nemel jsem na to cas. :(

 

Nestyď se a svěř se kamarádům. Jeden z jejich hodinářů byl na školení ve švajcu u Breitlingů a dostal na to papír. Takže by to měl být servis prvotřídních kvalit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doma se ni to rozleželo v hlave a jel jsem do Dealu znovu.Než jsem tam vlezl,tak v duchu jsem si řekl.Jestli se omluví a uděla to na počkamí,tak budu slušný.Měl štěstí,že mi nestrčil do ruky tu jejich slavnou kartíčku,kde je hezky napsáno jak jsou skvěli.za 15 vterin mi vrátil hodinky s moji navracenou stěžejkou.A šel jsem na stodolní k hodináři U Aleše.Přijemny pán a je vidět ,že o hodinkách ví.Řekl jsem mu,že potřrbuju 2 mm stěžejku delka 24 mm.Řekl,že nema,ale že jsem asi blbě měřil.Vytahl šupleru jak ma na fotce Kamil a ejhle 1.8mm.No jo no mam šupleru po dědovi a ještě made in vietnam.Řekl mi at mu tam ty hodinky necham,že bude objednavat zboží a dá to dohromady.Uvidím jak to dopadne,kdyby špatně,tak bych se ozval a ty stěžejky od vas odkoupil.Zatim děkuji za nabídky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doma se ni to rozleželo v hlave a jel jsem do Dealu znovu.Než jsem tam vlezl,tak v duchu jsem si řekl.Jestli se omluví a uděla to na počkamí,tak budu slušný.Měl štěstí,že mi nestrčil do ruky tu jejich slavnou kartíčku,kde je hezky napsáno jak jsou skvěli.za 15 vterin mi vrátil hodinky s moji navracenou stěžejkou.A šel jsem na stodolní k hodináři U Aleše.Přijemny pán a je vidět ,že o hodinkách ví.Řekl jsem mu,že potřrbuju 2 mm stěžejku delka 24 mm.Řekl,že nema,ale že jsem asi blbě měřil.Vytahl šupleru jak ma na fotce Kamil a ejhle 1.8mm.No jo no mam šupleru po dědovi a ještě made in vietnam.Řekl mi at mu tam ty hodinky necham,že bude objednavat zboží a dá to dohromady.Uvidím jak to dopadne,kdyby špatně,tak bych se ozval a ty stěžejky od vas odkoupil.Zatim děkuji za nabídky

 

Pán hodinář od Aleše(není to jeho jméno) je šikovný. Co nezvládli ve Fastu, tak on to dal do kupy za dva dny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Moje zkusenost s hodinarstvim Deal.

 

Na hodinkach Nautica NMX 300 se mi podarilo strhnout zavit u sroubovaci korunky. Kontaktoval jsem hodinarstvi Deal poprve presne 14.3.2012 (ano vazeni). Tvrdili mi, ze nova korunka bude za mesic. Kdyz mesic uplynul, musel jsem cekat dalsi mesic...atd atd... Protoze Nauticy nejsou moje jedine hodinky a protoze jsem furt nekde mimo republiku, tak jsem to moc neresil. Nekdy zacatkem cervna jsem ale napsal do servisniho centra Timexu v USA (protoze hodinky jsem koupil v USA), odpovedeli mi, ze oprava nebude problem, ale porad nebyl cas je tam poslat, takze kdyz jsem se pred 14 dny vratil z cest, rozhodl jsem se, ze dam Dealu posledni sanci. Korunka pry konecne dorazila. Se zarucni opravou jsem moc nepocital, protoze jsem zavadu zavinil sam, presto mi v Dealu rekli, at dodam doklady o koupi, ze zaruka je mezinarodni a plati i v CR... Druhy den mi vola mistr hodinar, ze korunka je cela ohnuta (?) a ze je mechanicky poskozena narazem (?) a ze zarucni opravu mi tedy nepriznaji. O strzenem zavitu ani slovo. Trochu me ta "diagnoza" prekvapila, ale neresil jsem to. Dnes jsem si opravene hodinky vyzvedl. Rikam slecne u "okynka" - muzu to vyzkouset? Ona, ze ano - letmo prohlednu korunku - neni dotazena na doraz - mezi okrajem korunky a ochrannou kleci je mezera temer 1 mm, zkousim ji dotahnout - nejde to, povoluji korunku - jde to ztuha, zkousim ji zasroubovat - drhne. Okamzite to sdeluji obsluze, ze korunka drhne - ona na to, ze to neni mozne. Tak si to zkuste, povidam. Slecna zkousi zasroubovat korunku, ale nedari se ji to, proto jde za mistrem hodinarem, z ktere vidim jen rukav v bilem plasti :o) Slysim jen nejake nesrozumitelne huhlani za rohem, za chvili mi vraci hodinky zpet s tim, ze pan hodinar namazal korunku gelem. Zkousim ji, jde zasroubovat volneji, ale ne uplne nadoraz. Slecna u okynka mne pouci,ze korunku budu stejne pouzivat jen obcas ke zmene casu (XD), takze to vlastne nevadi a kdyz tak pry muzu kdykoli prijit a nechat ji promazat (laskave). Zaplatim a odchazim ponekud znechucen - to neslo gel pouzit hned? Hodinar nemohl vyzkouset plynulost chodu zavitu? Nechapu. Ale co chtit po 5 mesicich cekani, ze? A propos, na "nove" korunce je nekolik skrabanc vizualne vypada hur nez moje puvodni korunka, doufam, ze ti experti v bilych plastich zkontrolovali zavit na krcku. Ach jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do Dealu nedávat raději nic, už se tu o tom psalo :sad01_anim: . Jsou tam jelita levé jak šavle škoda mluvit, šlendrián hadra.

To samé platí o hodinářství u aleše. Je to trumbelín, který není schopný vyměnit baterku. Teda schopný ji vyměnit je, ale trvá mu to hodinu a ještě přitom dojebe pouzdro.

 

edit: spokojený s alešem može být akorát marosh, bo na karvinských hodinkách není co zkur.vit :D

 

NJN, otazka pak zni - ke komu? :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Do Dealu nedávat raději nic, už se tu o tom psalo :sad01_anim: . Jsou tam jelita levé jak šavle škoda mluvit, šlendrián hadra.

To samé platí o hodinářství u aleše. Je to trumbelín, který není schopný vyměnit baterku. Teda schopný ji vyměnit je, ale trvá mu to hodinu a ještě přitom dojebe pouzdro.

 

edit: spokojený s alešem može být akorát marosh, bo na karvinských hodinkách není co zkur.vit :D

 

Osobně to taky s panem Svobodou nevidím tak černě, na mě byl velice milý a na rozdíl od servisu TH si vzal za výměnu baterky a zkoušku vodotěsnosti tuším kolem dvou set. Byla jsem u něj na doporučení prodavačky, která říkala, že je to jediný pán na Severní Moravě, ke kterému by neměla obavu dát hodinky v případě, že nechci volit autorizovaný servis. Ušetřila jsem cca 2500,-Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Před nějakými 6týdny jsem osobně poptávat v Dealu řemen a sponu na hodinky. Paní mi řekla, že poptá a napíše do mailu cenu a dostupnost. Evidentně jsem paní dost obtěžoval, ale asi měla špatný den... Info do mailu jsem nedostal, takže když jsem byl před pár dny zkoušet, které Omegy PO koupím tak jsem se musel připomenout... asi se jim řemen se sponou za 14tis. nechtěl řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Asi před měsícem jsem si v Dealu nechal měnit na Seiko SKX007 hardlex za safír. Výsledek - chvilku po převzetí jsem si všiml, že vložka pod lunetou nelícuje s ciferníkem, byla o minutu posunutá, takže jsem se vracel. Další překvapení - původně netknutý hardlex byl poškrábaný tak, že to snad někdo musel udělat úmyslně. Opravdu "skvělá" práce. Ale možná lepší, než Hodinářství u Aleše, kde mi sklo pro jistotu odmítli vyměnit mimo jiné se slovy: "Asi pane máte hodně peněz, měli by vám ubrat", čímž mě pán opravdu potěšil :-) . V Ostravě tedy asi nic. Nebo se pletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm,dík.  Safír byl netknutý, jestli ho domrší, bude zle. I když...do dneška mají inventuru, tak mám takový dojem, že na nich stejně nedělali. Si je půjdu vyzvednout bez opravy s tím, že bych jim po přečtení vlákna na chronomagu nesvěřil ani zkrácení tahu?  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...