Přejít na obsah

MUDMAN KLUB


noviisek

Máte Mudmany?  

170 hlasů

  1. 1. Máte Mudmany?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Cody: pět sekund mi nepříjde málo

 

Ja jsem to nemeril, ale prijde mi to malo. Ted je nemam u sebe. Jeste vic me stve, ze podsviceni se samo neprodlouzi stiskem dalsiho tlacitka, jako treba u Indiglo. Uz jsem se s tim smiril, zasadne to nevadi..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

až bych řekl, že si cody spletl model... příliv a podobné fíčury přece má Gulfman

 

Ze bych se spletl je klidne mozny, Gecka jsou pro me neocenitelny pomocnik, ale nejak mi v hlave nelezi. Stejne si myslim, ze nejen Gulfmany maji tyhle funkce.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) :)

 

Ted jsem zmatenej. To u te prostredni casti displeje je priliv? A to malinky vpravo moonphase?

Kazdopadne z tehle fotky moc nevidim, nemas pls jeste nejakou? Nevidim radio rizeni a solarem si nejsem jist. Je to moc z uhlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cody: tou fotkou som nechcel reagovať na tvoj príspevok... v strednej časti na lavej strane(lichobežník) je indikátor 10. sekundovej periódy, ktorá sa vypĺňa, alebo odpočítava. Na pravej strane je signalizovaný stav on/off flashu. Tento model neni ani solar ani nemá rádiové nastavovanie.

post-12054-084619800 1286140673.jpg

Upraveno uživatelem waldo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

baf,

stale rozmyslim, ktere hodinky koupit - moje babicky w-57 uz maj hodne za sebou :) rozhoduju se mezi riseman a mudman - na rise se mi libi radiovy rizeni, ale preziju i bez toho... mene funkci a vetsi odolnost je nekdy vice

chtel bych se zeptat ohledne zobrazovanych funkci na displayi MUDMANU kdyz uz ste to tu nakousli....

 

hodiny, datumka sou jasny...

<1>ten krivej obdelnik v levo teda ukazuje sekundy ? nejdriv se vyplnuje z leva do prava a pak zase zleva do prava mizi.... nic vic nic min?...

 

<2>to flash cosi - je na co ? c se tak pochpil tak ty hodinky maj X nastaveni alarmu - kdyz mam flash ON tak pri spusteni alarmu tj. pipani se ty hodinky i rozsvitej/blikaj??? nebo je ten flash neco jineho ?

 

<3> ty STW modra a cervena lajna okolo displaye je nac ?? t kdyz si pustim stopky, jedny nebo druhy tak se v tom "zakladnim" rezimu tyhle lajny vyplnujou jak ubiha cas na stopkach?? nebo naopak ubiha pri odpocitavani??

 

a posledni otazka: ta linka uprostred co deli display 1-4 cislicka... t kdyz si nastavim treba 3 nejaky alarmy tak se mi rozsviti 1 2 3 jako signalizace, ze mam nastaveny alarmy?

 

snad je to aspon trochu pochopitelne - nektere veci sou jasne, ale chci mit jen jistotu :-) dekuji za odpovedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hodiny, datumka sou jasny...

<1>ten krivej obdelnik v levo teda ukazuje sekundy ?

 

<2>to flash cosi - je na co ? c se tak pochpil tak ty hodinky maj X nastaveni alarmu - kdyz mam flash ON tak pri spusteni alarmu tj. pipani se ty hodinky i rozsvitej/blikaj??? nebo je ten flash neco jineho ?

 

<3> ty STW modra a cervena lajna okolo displaye je nac ?? t kdyz si pustim stopky, jedny nebo druhy tak se v tom "zakladnim" rezimu tyhle lajny vyplnujou jak ubiha cas na stopkach?? nebo naopak ubiha pri odpocitavani??

 

a posledni otazka: ta linka uprostred co deli display 1-4 cislicka... t kdyz si nastavim treba 3 nejaky alarmy tak se mi rozsviti 1 2 3 jako signalizace, ze mam nastaveny alarmy?

 

snad je to aspon trochu pochopitelne - nektere veci sou jasne, ale chci mit jen jistotu :-) dekuji za odpovedi.

 

v podstatě sis to všechno správně zodpověděl. flash ON - bliká i při hodinovým pípnutí, při doběhnutí timeru atp - taková blbost navíc. pochybuju, že to někdo prakticky využije. lajny kol displeje nabíhají při stopkách-dílek je 5 načatých minut. lajna uprostřed signalizuje, kterej budík je zapnutej.

 

jinak jsem po vystřídání pár druhů a tvarů géček dospěl k závěru, že nejlepší jsou stejně 5600 (nebo tedy GW-M5600), páč jsou nejpřehlednější a všechny grafický píčovinky na displeji navíc jsou k prdu.

 

edit: ale co je u mudmanů super - to je právě timer, u kterýho jde nastavit pípnutí po minutách a v poslední půlminutu a odpípání posledních 10 vt.. a samozřejmě opakování. výhoda jsou taky dvoje nezávislé stopky.

Upraveno uživatelem lub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kk dekuji.. co se funkci a prehlednosti tyka...

Posted Image

tyhle mam ted :-)

a naprosto mi stacej v zasade.... jedina vec co mi na nich chybi je to ze nepipaj ani alarm ani hodinovou signalizaci protoze mi z nich stratily pruzinku nekde a kdyz tam dam neco jinyho jako nahardu tak zase mizi display :-(

takze od hodinek potrebuju v zasade dobre citelnej display, cas datum a hodinovou signalici - bez stopek se obejdu, odecet se hodi...

 

u tech 5600 hranatejch modelu me celkem odrazovaly ty hranaty tvary, ale ty co jsi nadhodil (GW-M5600) vypadaj celkem dost dobre. t co potrebuju umej, na display maj to nejdulezitejsi, zadny plasty moc navic.. a maj t radiovy ladeni - t by se hodilo taky. Zase se lehce bojim toho Tough SOLAR - t sou ty bezbateriovy na slunce dobijeci ne ? ja sem schopnej s hodinkama vyzit celkem dlouho viz. ty W-57 :) tak se bojim aby tam ta baterka nechcipla a co s nima potom.

 

Ps. pudem kdyztak spamovat jinam at nezabijime mudman thread :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cody: tou fotkou som nechcel reagovať na tvoj príspevok... v strednej časti na lavej strane(lichobežník) je indikátor 10. sekundovej periódy, ktorá sa vypĺňa, alebo odpočítava. Na pravej strane je signalizovaný stav on/off flashu. Tento model neni ani solar ani nemá rádiové nastavovanie.

 

Sry, omyl:-)

Kazdopadne mi jeste nekdo reknete, co je to on/off flash a slibuju ze jdu spat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo to je tak. Kdyz po prihlaseni otevres forum a nechas si zobrazit nove prispevky, nekdy je pocet novych postu i trojciferne cislo. Nez to projdes, trva to nekolik hodin. Po jednom dni cca 2-3 hodiny, po tydnu 4-6 hodin. Prihlasil jsem se pred osmou, mezitim vecere, pak se nekam doctes a odpovis. A mezitim muze byt i nekolik novych prispevku. Neboj, to se ti klido stane taky. Pokud nerefreshujes pokazde stranku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak svůj předchozí příspěvek beru zase zpátky. Už zase mám Mudmany, i když vím, že čísla jsou malá, špatně na ně vidím, bla, bla, bla. Já vám nevím, není ona to nějaká nákaza? Proč já na tohle forum lezl.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prima, takže teď tu kecám akorát já. Ale tentokrát mám prosbu a nevím, kam to jinam napsat. Nebude někdo z vás objednávat takové ty nástavce na Mudmany, které umožňují použití normálního provlékacího pásku? Na př. NATO strapu? Pokud ano, uvítal bych možnost se připojit jedním párem k objednávce. Sám to totiž neumím. Rád budu participovat na event. poplatcích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vito: koukal jsem v obchodu na ty MIRO a ta sekera tam nevadí. Nelíbí se mi, ale nevadila mi tam.

 

Ty redukce bych taky uvítal. Až si třeba budu měnit pásek, Ale zatím je to otázka dlouhé budoucnosti.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...