Přejít na obsah

Kočka?


pete

Doporučené příspěvky

Čau chlapi.

Píšou se tady různé blbosti. Lecos o sobě navzájem víme (v rámci srazů). A po přečtění příspěvků kdo má jakého psa, auto, trenky, pití ve sklenici atd. mě prostě napadlo se podělit a zároveň zjistit, kolik kočičářů je mezi námi.

Takže začnu. Máme barmské kočky, viz odkaz níže. Jsem zvědavý, kdo má doma nějaké miciny ;)

http://crown-royal.wz.cz/

A klub barmských koček - založil teď kamarád, tam je možno zjistit kdo co plánuje atd.

http://burmaforever.cz/

 

 

edit chybiček - mám v sobě nějaké vínko, tak se "ucvakávám"

Upraveno uživatelem pete
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten větší je "britka" a původní pán domu.

Ten menší je zdejší sofijský nalezenec, manželčin mazlík a nový PÁN domu ...

 

Jej, to je nahoda...mame stejne schema: my mame britku a nalezencei. U tech nalezencu je ovsem blby, ze clovek dopredu nevi, co jim muze byt. Ta nase ma FIP a nevypada to moc dobre, ackoliv jsou ji 2 roky. 

 

post-3853-011098500 1285487243.jpg

 

 

post-3853-025453300 1285487260.jpg

Upraveno uživatelem maty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto byl náš Fred (mainská mývalí kočka), focen loni v zimě, když mu bylo 1/2 roku.

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Bohužel ho minulý týden asi přejelo auto. Našel jsem ho mrtvého vedle silnice.

:crying_anim:

Trochu mi to vrtá hlavou, neměl zvenčí patrné sebemeší zranění.

 

Teď máme stejné kotě a k němu jako kamaráda obyčejnou kočku domácí (oba jsou kocouři).

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No výborně! To je kočičářů :)

Britek je v Čechách hodně. Teď získávají stále větší oblibu Mainské mývalí kočky. Je zvláštní jak se to mění. Před lety to byly siamky a peršanky.

S Milisákem souhlas, kočka je dobré zvíře. Nemusí se venčit :gora:

 

 

PS:přidána fotka ...

post-1110-096188600 1285572255.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kočka to je dobrý zvíře.

 

Jak to myslíš? Na česneku nebo na čínský způsob? :D

Mám to potěšení teď bydlet s jednou dvounohou kočkou, která má jako mazlika čtyřnohou. Po týdnu říkám, nikdy více! Jsem nevyspaný, všude se to plete a neumí to nosit bačkory...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Jak to myslíš? Na česneku nebo na čínský způsob? :D

Mám to potěšení teď bydlet s jednou dvounohou kočkou, která má jako mazlika čtyřnohou. Po týdnu říkám, nikdy více! Jsem nevyspaný, všude se to plete a neumí to nosit bačkory...

 

Moje řeč. Mops forever (snad mě pete nezavrhne :)).

post-147-025253000 1285499876.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Po týdnu říkám, nikdy více! Jsem nevyspaný, všude se to plete a neumí to nosit bačkory...

 

Máme ty naše blbečky fakt rádi...

Ale! Spí zavření v jiné místnosti než my. Vstávat denně ve 4:30 kvůli tomu, že oni si chtějí hrát a perou se?

NEVER MORE!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje řeč. Mops forever (snad mě pete nezavrhne :)).

 

Nezavrhnu kamaráde, v pohodě. Kdybych nebyl od přírody líný, tak je doma geyhounda. Ale ráno se mi nechce vstávat atd.

Jo a naše kočky aportují, neumí sice nosit bačkory, ale aportují. Taky chodí ke dveřím podívat se, kdo přišel.

No a v noci spí. Přizpůsobily se našemu rytmu života. A když jim ho něco naruší, tak jsou trošku na nerva...

Pro kulináře - kočka prý chutná jako králík ;)

post-2812-074449100 1285503479.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doma s námi bydlí kromě boxerky Anduši pět koček. Postupně s k nám dostali: zrzavci a sourozenci Albert a Špulína (z útulku jsme si je vzali na slavné datum 7.11. :) ), potom všech barev kočka Prcoš von Kaufland, nakonec letos černobílá matka Meguša se svým hyperaktivním černým synkem Morisem. Z čehož plyne, že Anduša je velmi tolerantní pes a u nás doma si nejčastěji pouštíme slavný song "V kočičím blázinci".

Upraveno uživatelem prukajda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už je tu tolik kočkomilů,tož se optám...

 

Manželka je blázen do koček,neustále se s nimi chodí aspoň ňuňat do útulku a tak......moc by chtěla nějakou tudle potvoru domů. Jsem měkkej a tož bych jí rád udělal radost. problém je v tom,že máme doma fenku z útulku(což by se s nad dalo nějak ukoučovat),horší ale je,že prcek,co jej máme v pěstounské péči,je alergik na zvířata. Na pejsky i kočky.

Nakonec na naší hyenu nereaguje(prý si alergici na vlastní zvíře zvyknou,říkal felčar...a nic jim nedělá),nicméně,bojím se toho,že když bych donesl domů kočku,že by mohl být problém.

 

neporadíte(třeba nějakej naháč(jestli to je i mezi kočkama?))??? Podotýkám,že se v tom vůbec nevyznám,tyhle mrchy mne nezajímají....ale co by chlap pro paní svého srdce neudělal,že?! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...