Přejít na obsah

Kočka?


pete

Doporučené příspěvky

Pěkný. My jsme brali naši (Jessie) v cca pěti měsících a měla asi 2,5 kg. Nahoru to jde dost rychle, počítám že tak na 7kg ještě půjde. Vy máte kocoura, tam to bude ještě víc. Zpočátku jsem se tý velikosti bál, ale teď mi to přijde geniální, je to takovej kočkopes, velikostí i chováním.

A kolik teď má roku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pánové, vzhledem k tomu, že pořizujeme stěně, tak řeším darování naší kočky, modré britky. Jde o šestiletou, nekastrovanou, bezproblémovou kočku Týnu. Pokud byste někdo měl zájem nebo o někom věděl, kdo by se jí ujal, dejte info. Pes, kočka, dítě a žena v bytě, to už je na mě příliš. R.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OndraPod: krasavice, moc hezkou kresbu ma :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se svěřím s naší ztrátou, zítra to bude 14 dnů, co normálně odešla čtyřletá nalezenkyně Matylda na zahradu a už se nevrátila. Kastrovaná, nikdy nebyla ani jeden celý den pryč. Nikde po ní ani stopa, útulky a veteriny nic, tak jen doufám, že je jí snad někde líp... Připíjím na ni.

post-16899-0-26689200-1555524938_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si dycky říkal, že když se nám ztratí kočka, že ji nechci najít, abych si mohl myslet, že žije jinde, jenže první mi už v podstatě mrtvej vběhnul do náruče a druhou jsem v záři našel pod našim autem, ještě z posledních sil se tam doplazila, aby se schovala, ale já sem ji nestihnul najít včas, abych jí zachránil

Kurva, že se tak furt dojímám:-((((

 

Sorry za moje výlevy, držím palce, ať se vám vrátí nebo ať zustanete v blaženém nevědomí, že ji třeba jen někdo ukradl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nam se jednou vratil kocour po roce toulani, meli sme i toulavou kocku, ale taky uz nam par kocek prejeli :(

Mainka je trvale doma a druha 14. leta tribarevka ven chodi, ale na noc ji nechavame doma.

Bohuzel bydlime u silnice a sice je ve vesnici 50km/h(kousek za nama dokonce jen 30km/h), ale v noci na to kazdej kasle a projizdej kolem kolikrat i 80km/h, to ty kocky pak nemaj moc sanci. :furious:

Upraveno uživatelem OndraPod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-30673-0-66911500-1555770968_thumb.jpg

 

post-30673-0-05339700-1555770997_thumb.jpg

 

post-30673-0-30475400-1555771016_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...