Přejít na obsah

PRIMky se smaltovanym cifernikem a modrenyma rucickama ;)


Doporučené příspěvky

Verze I - tím nejspíš myslíte ty první sportovní hodinky zn. PRIM, které jsem ukázal v jednom z posledních příspěvků na fotce?

 

S těmi nemám zatím žádný jiný plán, než výrobu zakázkových replik (vše potřebné je hotové). Dělat na bázi tohoto modelu remake mi příjde bezpředmětné, neboť jde vpodstatě o společenské hodinky s otočným kroužkem. To, že fakticky nejde o sportovní hodinky poznáte na nezvykle subtilních nožkách.

 

Úmysly pro příští rok mám s modelem Sport - druhé generace (mimo jiné i proto, že z něj byly odvozené ty pilotní hodinky).

 

Dále máme v plném proudu přípravy nových nerezových mechanických sportovních hodinek a o třídu většího modelu EXTREM (pro extrémní sporty a profesionální použití - jak název napovídá.:)). Příznivci velkých průměrů pouzder si u obou modelů příjdou na své.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víc momentálně neprozradím, to už byste se neměli na co těšit. :)

 

Pokud Vás nějak inspirují soudkové sporty druhé generace a chtěli byste něco ze svých nápadů prosadit do výroby, tak hurá do diskuze.

 

Moje idea je taková - připravit mírně zvětšené pouzdro, nahradit plastový kroužek nerezovým a akrylátové sklo safírovým o průměru 34mm. Otázka je například, zda by mělo být sklo cylindrické, jako u původního modelu nebo pouze konkávní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Safírové cylindrické(jestli myšleno jako u těch diplomatu) bude drahá výroba.Safírové sklo je odolné proti otěru,ale nevydrží příme narázy např.bouchnutí o ostrou hranu něčeho trdého.Je dosti křechké.Majitel by asi nejásal při výměně nového saf. skla takového provedení.

Jestli dát safírové tak jen ploche a 2mm silné a zapuštené tak,aby nebylo v rovině s tím otočným kroužkem.Při pádu na rovinu bude chráněno tím kroužkem.

Akrylatové cylindrické není odolné,proti otěru,ale je pružné tak vydrží velké nárazy.Vždy se jen prohne.Jestli praskne tak jen při extrémě silném nárazu.Je levná výroba.To poškrábání se dá zaleštit.Nemusí se hned měnit za nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna věc je remake a druhá věc jsou nové a filozofií nové hodinky. Na příspěvek se podívám, ale přiznám se, že otázka Sportů jde teď tak trochu mimo mě. Ještě je potřeba dokončit současný projekt a pak se vrhnu do analýzy případného dalšího.:)

 

Přesto, můžu poprosit o vyseparování těch námětů, které chcete konzultovat a znovuzobrazení. Zkoušel jsem to přečíst, ale asi se v tom přesně neorientuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...