Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Moje "sbírka"

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
87 odpovědí na toto téma

#81 ggrand

ggrand

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 5 064 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Zlín
  • Fanoušek značky:Foto a nějaké to střílení

Publikováno 2.květen.2011 - 16:06

Sada fotek ohledně displeje. U té noční to možná vypadá, že 30 lapy nesvítí, ale svítí,jen je zvolený stejný úhel pohledu na displej jako u 150 lapů a zjevně na to stavěné nejsou.

#82 ggrand

ggrand

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 5 064 příspěvků(y)

Publikováno 2.květen.2011 - 16:08

30 lap má paměť na poslední měření. Zaznamenává časy kol a mezičasy. Mezi koly se lze pohybovat, ale není tu průměrný čas ani nejlepší čas jako u 150 lap. Nedošel jsem na to, jak paměť vymazat. Kupodivu se někdy smaže sama od sebe, což rozhodně není plus.
U funkcí, které člověk nepoužívá, může vypnout jejich zobrazování, takže se neutlačítkuje k smrti při přejíždění funkcí. Opět je tato funkce u hodinek, které ji skoro ani nepotřebují, za to 150 lap by ji potřebovaly jako sůl. Uvidím, jak to bude dál s přesností, ale zatím je to bída. Dřív moje nejméně přesné digitálky byly Expeditony, ale teď jsou to tyto 30 lapy. Za týden udělaly 10 vteřin rozdíl oproti rádiem řízeným.
Závěrem bych to nějak shrnul. Hodinky se mi líbí ostrýma liniemi přechodu pásku v tělo a i barevnou kombinací. Ovládají se jako jiné Timexy, takže taky výborné. Vlastně tyhle hodinky mají všechno, co by digitálky měly mít a za pár šupů a váží pouhých 35g, takže je můžu s klidem doporučit. Funkčně i zpracováním u Casia nejde nalézt konkurenta v dané cenové kategorii a zpracováním je překonají až géčka.

#83 ggrand

ggrand

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 5 064 příspěvků(y)

Publikováno 2.květen.2011 - 16:26

Zpět k vytrvalostnímu testu. Už skončil! :rolleyes: F28W po 8 hodinách v kelímku s vodou naprosto ok. Dalšího rána jsem je šoupl do mrazáku na 4 dny(neměl jsem čas je dřív vydělat). Pak jsem je teda na popud místních pustil asi z 6 metrů na beton(nad hodinkama při dopadu bylo asi 5 cm ledu). Pak jsem jsem je honem hodil do dřezu a přelil 2l vařící vody. Kuknu na displej a hodinky jedou, ale je v nich zamrzlá voda a jsou časem mimo asi o 20 vteřin. Tak jsem je otevřel a nechal vysušit a jedou dál. Vnitřní hrany dýnka se při těch všech testech odštíply, takže se nedivím, že do nich zateklo. Sprchu atd. zvládají i nadále na jedničku ale den a půl ve vodě jim dobře nedělá. Tímto končím s testem, ani nedojde na kladivový test ala Mudman. Hodinky dostanou čestné místečko v šuplíku a možná je jednou za čas provětrám, protože na práci je zastupují nové W-71,které budou díky stopkám užitečnější.

#84 ggrand

ggrand

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 5 064 příspěvků(y)

Publikováno 2.leden.2012 - 19:11

Tak se po víc než půl roku hlásím, jak to vypadá s mojí sbírkou. Bledě :) Z digitálek nosím nakonec tak trošku památeční "odrazkové" Timexy. Sice mi DW5600MS vyhovovaly více, ale peníze z nich se mi hodilo přemístit do sekce mechanických hodinek a tyhle v Timexy k práci stačí. V šupleti se ještě válí ony přejeté a jinak znásilněné F28W. Ty nenosím. Ještě mám v nerezu nějaké "no name" , ale jednou jedou, podruhé zas ne a po výměně baterky jsem je nesl v kapse bundy nějak se blbě opřel o kliku a udělal pavoučka na skle, takže taky zabité hodinky.
Ale až odejdou Timexy, tak bych rád zkusil něco s vibračním budíkem nebo se ještě uvidí za těch pár let. Třeba konečně skončí móda nesmyslně velkých hodinek a bude v géčkách větší výběr.

#85 bohus76

bohus76

Závislák

• Member_50
  • 8 088 příspěvků(y)
  • Bydlí:Uherské Hradiště

Publikováno 2.leden.2012 - 19:19

Třeba konečně skončí móda nesmyslně velkých hodinek ......

Tak na to se taky těším,na mou tlapku se zdá ideál tak do průměru 40mm,ideál Seiko SARB.

Nastal čas, kdy nové nevyhovující je nahrazováno starým osvědčeným.

Když hodnota peněz převýší hodnotu sebeúcty, pak člověk ztratí úctu ke všem hodnotám. Mistr Petr S 

Všecko sa dá vysvětlit. Bohužel né všeckým.    Bolek P.

#86 lub

lub

Megazávislák

• Member_50
  • 3 665 příspěvků(y)

Publikováno 8.leden.2012 - 19:24

Tak se po víc než půl roku hlásím, jak to vypadá s mojí sbírkou. Bledě :)

hehe, to mi něco připomíná. původně jsem na forum vlezl krz digitálky.. teď mi teda zbyly dvoje géčka - z toho jedny mám na prodej. chci si nechat jen GD100 na občasné provětrání nebo vyjímečně špinavou práci, jinak s digi asi končím.

#87 ggrand

ggrand

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 5 064 příspěvků(y)

Publikováno 8.leden.2012 - 20:32

lub: Ono to bude i tím, že digi, které by se mi líbily nejsou v pořádném pouzdře, všecko plast. Sice jsou kovové modely, ale nenašel jsem nic, co by se mi líbilo. Nechápu to. Seiko je schopné vyprodukovat nerez pouzdro se šroubovacím dýnkem, klenutým sklíčkem, otočnou lunetou, komplet nerez tahem,wr200m a mechanickým strojkem do 150 doláčů. Casio si nebojí říct za nerez pouzdro se šroubovacím dýnkem a plastovým řemenem víc jak 300dolarů. A to nejsem za větší masovku než jsou Seika zaplatit.

#88 t2

t2

DIGImagor

• Member_50
  • 3 367 příspěvků(y)
  • Bydlí:občas
  • Fanoušek značky:K.A.M.

Publikováno 8.leden.2012 - 23:20

hehe, to mi něco připomíná. původně jsem na forum vlezl krz digitálky.. teď mi teda zbyly dvoje géčka jinak s digi asi končím.

Ale digi dnes nosí avantgardní výstřední sběratelé = vip mezi chronomagory :D

31 G 

G CORE
901 FOREVER !

čekatel na přijetí do klubu 300