Přejít na obsah

Martin Brož


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

já nechápu proč se kolem těch fotek dělá pořád takovej humbuk, stejně stojí za h...o... Mrakouš a další dělají mnohem lepší... tak je sem prostě nedávejte a je po flame... všichni u sebe máte fotomobily, když jste měli hodinky v ruce tak jste je měli blejsknout a vyšlo by to na stejno

 

a k hodinkám, ty regulátory vypadají perfektně, ty se mi moc líbí... možná nejlepší hodinky od pana Brože co jsem zatím viděl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a ty fotky fotil sám Honza Lidmaňský, tak mu je prý máte zhodnotit :D

 

 

K fotkám si dovolím tolik, že by to především chtělo trochu si pohrát s barevným podáním, aby bílá nebyla šedozelená. Jinak se mi líbí.

 

Třeba takhle nějak (před a po úpravě):

 

post-3795-040598900 1315309821.jpg post-3795-002102700 1315309826.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Ten člověk technicky umí, až svedu něco takového, budu king. :-)

Ale co se týče grafiky strojků. tak nejlepší byl ten strohý skeleton. Na rytinky bych to konzultoval s grafikem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak prej jakože nějakej novej PROJEKT, jsem zvědav, jakej směr to nabere. Docela jim fandím.

Ten tvůj odkaz mi nefunguje. Ale předpokládám, že se jedná o toto vyjádření p. Prokopa "Tak a je to tady! Po téměř 15 letech profesního angažmá v Elton hodinářská, a.s. a rozvoji značky PRIM bych nyní rád vytroubil do světa, že jsem se rozhodl začít realizovat další ze svých snů - vyrábět vlastní náramkové hodinky! K datu 31.10. jsem ukončil veškeré své dosavadní smluvní vazby - podotýkám, že šlo o kultivovanou a férovou dohodu. Abych na to celé nebyl sám, spojil jsem pro nový projekt síly s nezávislým pražským hodinářem Martinem Brožem. Držte nám tedy palce a pokud někdo cítíte, že byste nám mohl a chtěl v začátcích něčím pomoci, uvítáme to!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Ten tvůj odkaz mi nefunguje. Ale předpokládám, že se jedná o toto vyjádření p. Prokopa "Tak a je to tady! Po téměř 15 letech profesního angažmá v Elton hodinářská, a.s. a rozvoji značky PRIM bych nyní rád vytroubil do světa, že jsem se rozhodl začít realizovat další ze svých snů - vyrábět vlastní náramkové hodinky! K datu 31.10. jsem ukončil veškeré své dosavadní smluvní vazby - podotýkám, že šlo o kultivovanou a férovou dohodu. Abych na to celé nebyl sám, spojil jsem pro nový projekt síly s nezávislým pražským hodinářem Martinem Brožem. Držte nám tedy palce a pokud někdo cítíte, že byste nám mohl a chtěl v začátcích něčím pomoci, uvítáme to!"

 

Jo, přesně o tohle šlo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...