Přejít na obsah

Potápěčská klasika SKX031 a SKX007


petr a.

Doporučené příspěvky

oranžové jsou dynamičtější...ale nevím jak budou vypadat k elegantnějšímu oblečení...

Blbě :D. Sorry, ale je to tak.

Já jsem ukázkovej případ toho,jak dopadne člověk,kterej si chce udělat radost,vybere si v kamenném obchodě hodinky a jen tak mimochodem skočí na net a narazí na tyhle stránky. Původně jsem chtěl švýcarský quartzky jednoduchého leteckého stylu zn.TELLUS model 2006 a skončil jsem u japonskejch automatů SEIKO divers model 1996. To že jsem skončil již jen u volby mezi černou a orange,považuju za úspěch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 77
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

taky je možnost koupit oboje.ta cena zase není tak závratná   :D.

jo skvělej nápad,nechápu jak to může mojí manželce připadat jako blbost ??

 

kde jsi koupi ten gumovej pásek? na 21yewels,kde je chci objednat jsem ho samostatně nenašel.

já ho koupil už s nima v Bangkoku ale na netu jsem viděl krámy, kde šly objednat. já myslím, že když se jich zeptáš, možná ho někde najdou. anebo počkej do února, pojedu zase do thajska :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten chlápek používá ručky a ciferníky od MKII http://www.mkiiwatches.com/ , stačilo by nakoupit ty samý součástky a český hodináři by to určitě zvládli. Akorát od MKII z USA je to drahý, navíc to pro ně nejspíš vyrábí někdo v Německu nebo ve Švýcarsku, chtělo by to najít ten zdroj v Evropě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...