Přejít na obsah

Omega Seamaster Vintage


brett

Doporučené příspěvky

Toto vlákno jsem založil proto, že neustále hledám zdroj informací a zkušeností okolo segmentu, na nějž jsem se zaměřil, tj. pánské náramkové hodinky Omega Seamaster z období 1948 až do 60-tých let, tj. do doby,kdy byla řada Seamaster rozšiřována o Cosmic, DeVille a Genéve a dedikované potápky Seamaster 120, 300 atd. (Pozn: Speedmastery prozatím ponechávám stranou zájmu.)

Velmi příbuzným tématem by popřípadě byly i jiné řady vyráběné v tomto období jako Automatic a Constellation.

 

Pokud byste tedy věděli o někom i mimo fórum (ideálně však stále na území CZ + SK, popř. přilehlých územích), kdo trpí obdobnou chrono-úchylkou, prosím o info.

 

Jedno foto aktuálního stavu kompletní Omega-rodinky - dolní řada ony zmíněné Seamastery

 

post-5108-088657100 1288368078.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsme dva. Já také trpím podobnou úchylkou. Taktéž období cca 1945-1960, nejlépe ve zlatě. Akorát se chci zaměřit spíše na manuály (s automaty je štvaní a tak nějak mi nic neříkají). Manuální omega strojky jsou tanky. Trochu váhám s publikováním fotek sem. Jinak jsem teď v ČR, takže fotky, až se zase vrátím domů... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vypada dost dobre! mohu poprosit o fotky jednotlivych kousku zblizka? diky moc predem!

 

Jediné co mám je už v tomto vlákně: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/22906-omega-seamaster-vintage-sbirka/

Zatím se do žádného dalšího focení nemíním pouštět. Není to mé hobby. Pokud by ti šlo o nějaké zcela konkrétní, tak to nafotím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 5 týdnech...
  • Po roku...
  • po měsících...
  • Po letech...

Zdravím,
objevila jsem jedny Omegy co se mi opravdu líbí. Narazila jsem na ně na chrono24, prodejce je z Indie. Nemám s tímto zkušenost. Jak moc je to důvěryhodné i co se týče stavu hodinek?

https://www.chrono24.cz/omega/seamaster-automatic-bumper-rotor--id8918737.htm

Případně nevíte přesné označení hodinek, že bych si o nich našla více info?


Podobné mají přijít nové limitované do prodeje od podzimu, ale cenově pro mě nedosažitelné. 

post-65582-0-10611700-1534166338_thumb.jpg

Upraveno uživatelem eleonen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vse je v tom inzeratu, kalibr, cislo modelu, rozmery... cifr je reprint jako temer vse z Indie, prelesteno, prumer bez korunky bude 33mm.

Je to overeny prodejce...

Ja nejsem fanousek reprintu, a daji se koupit casto na ebay i v Evrope, ale pokud se ti libi, proc ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...