Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Dneska jsem byl poprvé v životě v kasinu v Las Vegas (Tropicana)... Na ruletě ( pravidly ničeho jiného si nejsem jistý) jsem vytriskal neskutečných 90$ !!!!

 

Jo, vždycky si dám limit, že nesmím prohrát víc než 100 USD. Jednou jsem byl dokonce 350 v plusu a stejně jsem to nakonec protočil a šel pryč s prázdnou. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem zvědav, jakou výmluvu vyberou. Už je pěknej repertoár: "Bylo by to jako na Divokém Západě," "Znáte Čechy, povolíte jednu a vezmou si jich deset," "Zbraně by měla mít jen policie nebo armáda," "Vysíláme špatný signál o naší společnosti mírumilovné Evropě..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych byl prosím za to aby se s ústavou nehýbalo. Imho je tohle stejně kravina řešit ústavou. Dnes se dá taky díky sociálním sítím získat 100k podpisů na každou kravinu, většina lidí co to podepíše ani neví co to reálně znamená etc... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a když to nepůjde, luky, šípy,  :gunsmilie: jako Vilém Tell. Ostatně myslím, že nejlepší systém obrany mají ve Švýcarsku, militární domobranu a bouchačky doma včetně střeliva.  Tedy Švýcarsko, tudíž nejen hodinkami živ je člověk...

 

 

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Systém u nás je v pořádku. Není třeba nic měnit a zakazovat zbrane. Kdo chce zbraň, může se k ní dostat, ale není to už tak snadný, nejsme v Kansasu. Nedostane se k ní zdaleka každej. A drtivá většina trestňáků v souvislosti se zbranemi se netýká legálně držených ale tech nelegálních.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...