Přejít na obsah

Fotka
* * * * - 20 Hlasů

Co mě dnes potěšilo :)

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
34017 odpovědí na toto téma

#30761 Kuba13

Kuba13

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 72 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Žena
  • Bydlí:dobře a nechce se mi už nikam stěhovat
  • Fanoušek značky:s kterou se dá i potápět.....

Publikováno 17.červen.2018 - 14:21

1 i 2 místo, čekalo se až do posledních vteřin, bylo to hezké pokoukání. Jinak Porsche "růžové prase"  1 v GTE Pro a v amatérech Dempsey :-)

#30762 pebe

pebe

...

• Member_50
  • 5 081 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Salón republiky

Publikováno 17.červen.2018 - 14:40

a von ten Alonso nebude asi až takovej blboun, jel pěkně

#30763 Liqid

Liqid

"Závislák"

• Member_50
  • 7 420 příspěvků(y)
  • Bydlí:Na cestě
  • Fanoušek značky:Ω ♛

Publikováno 17.červen.2018 - 14:49

Se to toykam jezdí, když jim nepřekáží žádné Audi :)

#30764 Kuba13

Kuba13

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 72 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Žena
  • Bydlí:dobře a nechce se mi už nikam stěhovat
  • Fanoušek značky:s kterou se dá i potápět.....

Publikováno 17.červen.2018 - 14:54

Porsche :-) Audi už tam nepřekáží "dlouho" :-)

#30765 Petr11

Petr11

Učedník

• Member_50
  • 151 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:omega,breitling

Publikováno 17.červen.2018 - 14:56

Dlouho jsem tu nebyl .. tuhle na mě vybafla historická fotka z roku 2011 a shodou okolností mám měsíc starou fotku z téměř stejnýho místa, akorát letošní. No, je to trošku rozdíl ;). Potěšitelnej.

ty asi velkyho psa mit nebudes, kdyz vidim tu zahradu :-D

#30766 pjanek

pjanek

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 267 příspěvků(y)

Publikováno 17.červen.2018 - 15:49

Po pár měsících jsem koukl na strapshop a oni už mají nato v CZ trikoloře!  :clap: Objednáno a zahazuju tu francouzskou náhražku..

#30767 Radek124

Radek124

Mr Creosote

• Member_50
  • 4 694 příspěvků(y)

Publikováno 17.červen.2018 - 21:29

Příjemně me překvapila Cosmos Discovery Exhibition v Brně - komu vesmír aspoň něco málo říká a má cestu kolem, neměl by si to nechat ujít - a při té příležitosti provětrat tematicky příslušné hodinky  :photo:

Přiložený soubor  IMG_0438.jpg   66,5K   35 Počet stažení

Přiložený soubor  IMG_0486.jpg   116,38K   36 Počet stažení

Přiložený soubor  IMG_0442.jpg   79,17K   36 Počet stažení

Přiložený soubor  IMG_0443.jpg   114,71K   36 Počet stažení

Přiložený soubor  IMG_0509.jpg   75,28K   36 Počet stažení

Chronomagor bude při pohledu na vybavení možná překvapen, že klasické Moony byly celkem krátkodobá záležitost (sponzorovaný Product Placement z posledních let doufám netřeba komentovat)... Takže si drze dovolím předsunout snímeček evolučního potomka (údajně opravdu prvních) Carpenterových vesmírných 24-hodinovek od Breitlingu vedle archivních "Moonwatch" (Scottovy "měsíční" Bulovy jsou jen jedny a soukromé, ty na putovních výstavách asi jen tak neuvidíte):

Přiložený soubor  IMG_0467.jpg   82,98K   42 Počet staženíPřiložený soubor  IMG_0469.jpg   85,02K   40 Počet stažení

S přechodem na Quartz (a Space Shuttle) nepřišla zkrátka ani Omega...

Přiložený soubor  IMG_0498.jpg   96,23K   41 Počet stažení

A sovětskou odpovědí na západní vývoj byla festovní ruská Электоника - kdo neměl, nepochopí  :cool02:

Přiložený soubor  IMG_0464.jpg   64,82K   46 Počet stažení

(omluvte bídnou kvalitu fotek - je tam zakázáno používat blesk -_-)

#30768 Wanderer

Wanderer

Super Taťka

• Member_50
  • 3 801 příspěvků(y)
  • Bydlí:kde končej brambory a začíná víno
  • Fanoušek značky:Heuer

Publikováno 18.červen.2018 - 10:25

Dík za tip, tam musíme zajet.

Don´t give in without the fight!

"To je kašmír." "Když jsem ho kupoval, byl za babku. Někdo kupuje zlato, já zase kašmír. A potom už jenom čekám, až půjde nahoru. A musím ho čas od času maličko provětrat. Každých sedm let ho vytáhnu."

#30769 leebauer

leebauer

Megazávislák

• Member_50
  • 2 088 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Dopravní obsluze vjezd nepovolen.

Publikováno 18.červen.2018 - 11:00

Ty Béčka jsou frájový.Tam je nějakej poupravovanej kalibr 12 či co?
<p>.<p>Prim Traktor,Orient-SK Crystal,Poljot Buran,Seiko Turtle Divers,Certina DS Cascadeur,Heuer Autavia,Heuer Monza,Seiko Kakume,Omega Speedmaster Professional,Oris Diver Titanium Chrono 1000m,U-Boat Thousands of Feet Chrono,Roamer La Grande Automatic Chronograph,Heuer Carrera,Seiko SKX 00něco,Moto Koure(ty už nemám)Certina DS chrono Alarm,Jump Hour Action, Magrette Moana Pacific Professional,Heuer Autavia,Autavia,Autavia.Je ale možný,že z toho zbude jen Autavia.Zodiac Sea Dragon Chrono Automatic(ty už nemám).

#30770 Radek124

Radek124

Mr Creosote

• Member_50
  • 4 694 příspěvků(y)

Publikováno 18.červen.2018 - 11:14

2Leebauer: Jsou to tyhle Chronomatic24 LE (44mm Big Case Navitimer) - podle mě stejně jako tehdy prostě picli hodinovku na GMT osku a přizpůsobili ciferník.

Byly to moje "první lepší hodinky" - a při podobných příležitostech si jeden aspoň uvědomí jak už je díky chronobundusu na každou příležitost "hodinkově připraven"...  :thumbsup_anim:

#30771 montemar

montemar

...

• Member_50
  • 4 869 příspěvků(y)
  • Bydlí:doma

Publikováno 18.červen.2018 - 11:17

24Lm... ten zavod miluju, ale bez porsche a naftaku je to dost nuda...

p.s. .. zacly me bavit INDYCAR, jen kdyby primy prenosy nebyly v tak narocnych casech...:)

Tento příspěvek byl upraven od montemar: 18.červen.2018 - 11:22

#30772 Bells

Bells

Live simply

• Member_50
  • 4 351 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha, Surfers Paradise
  • Fanoušek značky:Alpina, Magrette, Omega...

Publikováno 18.červen.2018 - 11:57

Tak nevím, jestli potěšilo, nebo vlastně naštvalo. V Lidlu mají od minulého týdne Kolbyho za super prachy, čemuž prostě nedokážu odolat, takže už mě to stálo několik tisíc. Dnes opět a už to nemám ani kam dávat = potřebuju větší vinotéku. To jsou ale pitomé akce toto, co jsem ušetřil za lahve, tak nasypu do vinotéky :D No ale ta zásoba mě těší, takže to patří sem.

tumblr_o8ebyzdFmk1tddy8wo1_500.jpg
        Mé fotovlákno "Magrette Regattare Tiki & Australia Story", které už není jen o Magretkách
tumblr_pj5oirS3171tddy8wo1_500.jpg

#30773 Hasňa

Hasňa

Better Starts Now - CITIZEN

• Member_50
  • 12 533 příspěvků(y)

Publikováno 18.červen.2018 - 12:56

Kolby? To je nejaky dobry vyrobce?

#30774 vojta1

vojta1

Megazávislák

• Member_50
  • 4 060 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno

Publikováno 18.červen.2018 - 13:34

Tak nevím, jestli potěšilo, nebo vlastně naštvalo. V Lidlu mají od minulého týdne Kolbyho za super prachy, čemuž prostě nedokážu odolat, takže už mě to stálo několik tisíc. Dnes opět a už to nemám ani kam dávat = potřebuju větší vinotéku. To jsou ale pitomé akce toto, co jsem ušetřil za lahve, tak nasypu do vinotéky :D No ale ta zásoba mě těší, takže to patří sem.

Jakože z vinařství Kolby, jestli jo ,tak si asi poprvé v životě jdu koupit víno do Lidlu :D 

měl jsem: zeno watch p544dd, steinhart ocean one, orientstar classic wz0251el, seiko sarb017, seiko baby sumo,seiko monster orange, seiko retro classic green, orient ray orange,seiko 6139, davosa raf, prim diplomat, seiko samurai white, seiko 7002, seiko skx009, tag heuer aquaracer, seiko snxs77 , seiko monster , skx 171 - mod,seiko snzh53k1, tudor black bay red, Alpina AL525G3S6, Seiko Sumo, Omega speedmaster moonwatch 311.30.42.30.01.005, Steinhart 500 titanium, iwc mark xvi,seiko skx031

Moje vlákno

#30775 Bells

Bells

Live simply

• Member_50
  • 4 351 příspěvků(y)

Publikováno 18.červen.2018 - 13:46

Kolby? To je nejaky dobry vyrobce?

Ano, za mě jeden z nej v ČR, neříkám, že úplně nej, ale na špici je.

Jakože z vinařství Kolby, jestli jo ,tak si asi poprvé v životě jdu koupit víno do Lidlu :D

No jsme na tom stejně, v životě jsem z Lidlu víno neměl, ale Kolbyho beru co to jde. Ono lahev Kolby za 150,- se jen tak nevidí. Mají tam Veltlín, ale to je jakostní a 2014, takže špatně, Vlašák pozdní sběr 2012 super, Sauvignon pozdní sběr 2014 špatně, Sauvignon výběr z hroznů 2012 super, Rulanda pozdní sběr 2012 super a pak Modrý portugal 2012, ale červené nepiju, takže to mě míjí. Mám tedy několik kartonů Sauvignonu, Vlašáku a Rulandy vše 2012 a vše super. Akorát už ne všechno bude, jede to již od minulého týdne a těžce to ubývá, očividně se našlo víc takových magorů, jako já :D K takovým cenám respektive ještě o něco lepším jsem se dostal jen před lety ze Sazky, když se toho zbavoval Hušák, to mě taky nákupy stáli x tisíc :)

Mé fotovlákno "Magrette Regattare Tiki & Australia Story", které už není jen o Magretkách

#30776 vojta1

vojta1

Megazávislák

• Member_50
  • 4 060 příspěvků(y)

Publikováno 18.červen.2018 - 13:57

Ano, za mě jeden z nej v ČR, neříkám, že úplně nej, ale na špici je.

No jsme na tom stejně, v životě jsem z Lidlu víno neměl, ale Kolbyho beru co to jde. Ono lahev Kolby za 150,- se jen tak nevidí. Mají tam Veltlín, ale to je jakostní a 2014, takže špatně, Vlašák pozdní sběr 2012 super, Sauvignon pozdní sběr 2014 špatně, Sauvignon výběr z hroznů 2012 super, Rulanda pozdní sběr 2012 super a pak Modrý portugal 2012, ale červené nepiju, takže to mě míjí. Mám tedy několik kartonů Sauvignonu, Vlašáku a Rulandy vše 2012 a vše super. Akorát už ne všechno bude, jede to již od minulého týdne a těžce to ubývá, očividně se našlo víc takových magorů, jako já :D K takovým cenám respektive ještě o něco lepším jsem se dostal jen před lety ze Sazky, když se toho zbavoval Hušák, to mě taky nákupy stáli x tisíc :)

To si na tom ještě dobře, odhadl bych, že J&T za to dala ještě víc než x tisíc, když se toho posledně Hušák zbavoval  :lol2:  Byl tam teda ještě prostředník...

Možná si pro pár lahví (čti beden, skočím) Já se ve vinotéce dostal pod hranici 20 lahví bílého a začínám být nervozní. Zase ono se to naplní rychle. Kamarád mi říkal, kup už rovnou něco co má nad 100 lahví, jinak budeš dokupovat další krám. No měl pravdu. kdyby někdo zvažoval vinotéku tak 54 je fakt málo... 

měl jsem: zeno watch p544dd, steinhart ocean one, orientstar classic wz0251el, seiko sarb017, seiko baby sumo,seiko monster orange, seiko retro classic green, orient ray orange,seiko 6139, davosa raf, prim diplomat, seiko samurai white, seiko 7002, seiko skx009, tag heuer aquaracer, seiko snxs77 , seiko monster , skx 171 - mod,seiko snzh53k1, tudor black bay red, Alpina AL525G3S6, Seiko Sumo, Omega speedmaster moonwatch 311.30.42.30.01.005, Steinhart 500 titanium, iwc mark xvi,seiko skx031

Moje vlákno

#30777 DavidLC

DavidLC

Megazávislák

• Member_50
  • 2 997 příspěvků(y)
  • Bydlí:Kolínsko
  • Fanoušek značky:TOYOTA a SEIKO

Publikováno 18.červen.2018 - 14:22

Jj, mám na 200 a ještě se to válí bokem v kartonech :-))
Kolby bylo kdysi fajn,Rýňák 05,jestli si dobře vzpomínám,byl super,teď "po novu" jsem neměl,tak to půjdu zkouknout.
A k Lídlu, jednou jsem zkusil Veltlín z Rakouska za kilčo a šel jsem dobrat zbytek, suchota jak má být. Občas překvapí..

Tento příspěvek byl upraven od DavidLC: 18.červen.2018 - 14:26

Dycky Seiko !!

#30778 PepaSFI

PepaSFI

Megazávislák

• Member_50
  • 2 183 příspěvků(y)
  • Bydlí:Vysočina

Publikováno 18.červen.2018 - 14:23

Příjemně me překvapila Cosmos Discovery Exhibition v Brně - komu vesmír aspoň něco málo říká a má cestu kolem, neměl by si to nechat ujít - a při té příležitosti provětrat tematicky příslušné hodinky  :photo:

já tam byl v sobotu, s partou lidí z webu kosmonautix.cz takže jsme tam pobyli asi 4 hodiny. Je to opravdu pěkné, jen některé exponáty by si zasloužily lepší nasvícení, taky jsme odhalili pár chybiček, nějaké zádrhele v sestřihu videozáznamů, nebo autentické pouzdro na vzorky z Měsíce, ještě špinavé od prachu, ovšem se štítkem "not for flight" ale to jsou jen maličkosti. Taky ceny suvenýrů byly chvílema šokující ale to už tak chodí. Já ještě fotky nevysypal ale foťák je bídný, za moc to stát nebude. Docela šok byl ten Mir, z toho by se citlivějším nemuselo udělat dobře. Líbily se mi hodiny z raketoplánu, to asi vyráběl kroužek mladých elektroniků.

A chtěl jsem tričko s Lajkou, jenže neměli žádnou lidskou velikost.

Tento příspěvek byl upraven od PepaSFI: 18.červen.2018 - 14:25

#30779 Bells

Bells

Live simply

• Member_50
  • 4 351 příspěvků(y)

Publikováno 18.červen.2018 - 14:51

To si na tom ještě dobře, odhadl bych, že J&T za to dala ještě víc než x tisíc, když se toho posledně Hušák zbavoval  :lol2:  Byl tam teda ještě prostředník...

Možná si pro pár lahví (čti beden, skočím) Já se ve vinotéce dostal pod hranici 20 lahví bílého a začínám být nervozní. Zase ono se to naplní rychle. Kamarád mi říkal, kup už rovnou něco co má nad 100 lahví, jinak budeš dokupovat další krám. No měl pravdu. kdyby někdo zvažoval vinotéku tak 54 je fakt málo... 

To nepochybně, ale já jsem taky jen obyčejný člověk/konzument, takže i plný kufr auta byl takle naráz kup víc než alarmující, jsem si připadal jak alkáč :D Běžně fakt po x kartonech nekupuju, ale tady to nešlo jinak a podobně teď s tím Lidlem, akorát tam jsou jen 3 druhy, které mě zajímají, takže to není úplně ono, ale i tak jsem se napakoval a jestli to už konečně nevyprodají, tak mě asi zabijou. Dnes jsem se tam stavil jen pro sváču a jak to dopadlo, takle drahou svačinu jsem ještě nikdy neměl :D

No a vinotéka, ta je dávno přeplněná, mám jen na 48 ks, větší bych neměl kam dát...respektive ano, ale už by nezapadla tak, jako ta kterou mám, jsem v pasti :D Sklep to jistí, tam je pěkně chlad, tak snad se mi do něj nepodívá nějakej bezďák/čorka, by měl pěknou noc.

#30780 vojta1

vojta1

Megazávislák

• Member_50
  • 4 060 příspěvků(y)

Publikováno 18.červen.2018 - 14:58

Tak já mám na 54 lahví a červené mám zvlášť. Do sklepa to odvahu dát nemám, navíc je to dost daleko. Důvod je stejný, ale už přemýšlím, že se vzdám jedné skříně v kuchyni a dám tam další na 120 lahví :D 

Moje vlákno