Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Já jsem dnes potěšen tímto vláknem ;)

Edit: a taky tím, že kluci si v klidu vyčistili zuby koukli na Indiana Jonese, dali mi pokoj, nechali spát a vzbudili až teď, když se přesunovali do své ložnice... :)

Edit2: když už řešíte i chlast, tak jsem rád, že nemusím už pít Mixelu :oneeyed02:

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo, je to v podstate čúčo :)

 

ale bez teba by tu neboli :notworthy: aj tak nebudem mat pokoj na smrtelnej posteli pokial ti nezaspendirujem panaka

 

čůčo jsme pili taky... Vlastně jablečňák byl náš první opravdovskej mejdan. Pak nám poradili zkušenější pijáci, že s přidáním francovky vznikne lahodný nápoj. Tak zvaný alpský ryzlink (tak oblíbené).... Jo a ještě jsme s kamarádem popíjeli směs ovocných vín Jaryna. Sakra, to byly časy.... Upraveno uživatelem pete
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čůčo jsme pili taky... Vlastně jablečňák byl náš první opravdovskej mejdan. Pak nám poradili zkušenější pijáci, že s přidáním francovky vznikne lahodný nápoj. Tak zvaný alpský ryzlink (tak oblíbené).... Jo a ještě jsme s kamarádem popíjeli směs ovocných vín Jaryna. Sakra, to byly časy....

 

Vzpomínám, jak jsme byli někdy v roce 88 povinně na chmelu. Šli jsme do místního "smíšeného zboží" = jabčák + Apla frankovka..... paní u pokladny: "... a, kluci, v jakým poměru to mícháte?" ... kámoš tehdy končil tím, že pil vodu po holení (zelenej Denim). Aspoň si pak pár dnů nemusel čistit zuby. :sick01:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo, je to v podstate čúčo :)

 

ale bez teba by tu neboli :notworthy: aj tak nebudem mat pokoj na smrtelnej posteli pokial ti nezaspendirujem panaka

 

Tak až poletíš někdy domů tak to vem přes Frankfurt a zapanákujem :smile_anim:

 

čůčo jsme pili taky... Vlastně jablečňák byl náš první opravdovskej mejdan. Pak nám poradili zkušenější pijáci, že s přidáním francovky vznikne lahodný nápoj. Tak zvaný alpský ryzlink (tak oblíbené).... Jo a ještě jsme s kamarádem popíjeli směs ovocných vín Jaryna. Sakra, to byly časy....

 

Domácí čůčo z červeného rybízu na chatě...to byly časy :wine: Upraveno uživatelem filo-boxer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzpomínám, jak jsme byli někdy v roce 88 povinně na chmelu. Šli jsme do místního "smíšeného zboží" = jabčák + Apla frankovka..... paní u pokladny: "... a, kluci, v jakým poměru to mícháte?" ... kámoš tehdy končil tím, že pil vodu po holení (zelenej Denim). Aspoň si pak pár dnů nemusel čistit zuby. :sick01:

 

Tak to jsme to chlastali ve stejném roce :)...poměr si nepamatuji. Ale zrály třešně a my šli pít do třešňového sadu...bylo 6 lahví na 8 kluků. Umíte si to představit, když jsme to proložili těmi třešněmi... Všude se pak válely hromádky kompotu :sick01: :yucky:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..... :)...poměr si nepamatuji......

 

Tehdy byl vždycky poměr funkcí času od začátku mejdanu. Schválně neuvádím, že jen "funkcí času", protože mejdany někdy začínaly v 11 dopoledne, někdy v až v 5 odpoledne. To taky záviselo na "poměrech" ingrediencí předchozího dne :D ... zkrátka: jak moc blbě nám jak moc dlouho bylo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • adasek uzavřel téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...