Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Na me major Vondráček řval, opakovane schopen bez omezeni a najednou po posledním odkladu v podstatě mrzák. Strašně se mi zhoršily problemy se zády. Neschopen vojenské činné služby. na samotném prvním odvodu si delal legraci jeden spolužák, co mel v podstatě modrou jasnou, opravdu kripl a jeste s protekci, ze by v pripade nutnosti rad nastoupil k cukrářům, protoze se mu klepou ruce, aby mohl cukrovat babovky. Druhej vůl, kdyz videl to machrovani, tak te odvodni komisi řekl, ze závodí na běžkách, tak ho poslali na Šumavu k pohranicnikum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DHL a jejich neuvěřitelně rychlé doručení zásilky z Anglie. Na dobu kolem 4 dnů jsem tak nějak zvyklý, ale že to zvládnou i za dva?! Neskutečná práce, když jsem koukal do sledování, tak jsem se nestačil divit :)

 

post-25778-0-79311400-1520509427_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak za dva, ctu dobre, ze to zvladli za 19 hodin? Husty. jinak na dhl me bavi jejich opravdu podrobny tracking (krom prikladne rychlosti). Trochu min me bavi platby za celni odbaveni, ale co uz :)

Tak někde na takový rychlosti vzít musejí... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak za dva, ctu dobre, ze to zvladli za 19 hodin? Husty. jinak na dhl me bavi jejich opravdu podrobny tracking (krom prikladne rychlosti). Trochu min me bavi platby za celni odbaveni, ale co uz :)

 

Ano reálně je to 19 hodin, takže teoreticky kdyby bylo podáno ráno, tak v noci bych to měl. To je samozřejmě jen teorie, protože noční doručování není, ale tak jako tak je to vážně bomba. To je jak kdybych si objednal kurýra po Praze a ne klasickou zásilku z jiné země :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už jsem delší dobu zvažoval o nějaké ozdobě do klopy. Oblek nosím tak 3x do týdne, tak jsem si říkal, že krom manžetových knoflíků to chce ještě jinou personifikaci. Původně jsem chtěl nějaký státní symbol (lev atd) ale nic co by se mi extra líbilo. Trochu lepší to bylo s vlajkou, ale už je to hodně "americké" a hlavně s momentální reprezentací se k tomu moc nechci hlásit:-D

Podařilo se mi sehnat toto. Naše rodina je celá skautská a přijde mi to mnohem osobnější a taky dobrý icebreaker vedle hodinek.

Tak mi to udělalo radost :-)

f77c0dbc94234452a4e6c1cec379c811.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doprdele neštvěte mě, ten symbol je jednoznačný, nemůžu za to, že jste ignoranti :D

 

Mimohodem je to logo cca z doby, kdy můj dědeček začínal chodit do oddílu a ovlivnilo to všechny generace naší rodiny. Takže od dob kdy děda zakládal Ivančenu až po dobu kdy založil oddíl ve kterém jsem strávil 12 let a jedny z nejšťastnějších chvil mého života. I teď se občas angažuju a mám ty myšlenky ale také zážitky s tím spojené moc rád.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...