Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Lepší studené moře než teplej Polák :-) Děkuji moc kluci, super termín, všude úplně prázdno a počasí luxusní. Právě jdu z recepce, jsme se rozhodli že si to o pár dní protáhneme, paráda.... :-)

post-364-0-82443400-1529047895_thumb.jpg

post-364-0-77612100-1529047901_thumb.jpg

post-364-0-41201000-1529047909_thumb.jpg

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri užívej. Pár lidí tady ti závidí ( já jsem jedním z nich ).

No, abych řekl pravdu tak s malými dětmi to zase úplně taková hitparáda není. Celý den oči na šťopkách, furt ve střehu, no prostě každý večer vypadám asi takhle a ještě mě k tomu bolí žaludek :-)

post-364-0-38651000-1529061465_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri, jedu tam až za skoro 2,5 měsíce, pro mě taky s dětma :-)- holky 20 a 22 let a myslím, že budu muset být též ve střehu a mít oči na štopkách  :lol2: , sice trochu jinak, ale večer budu vypadat podobně a to mi to bude teprve začínat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri, jedu tam až za skoro 2,5 měsíce, pro mě taky s dětma :-)- holky 20 a 22 let a myslím, že budu muset být též ve střehu a mít oči na štopkách  :lol2: , sice trochu jinak, ale večer budu vypadat podobně a to mi to bude teprve začínat.

Hele viděl jsem fotku jedné z neteří a jedu taky. Však já už je ohlídám :-p 

Jinak v tom věku už to spíše končí ne, to už by holky měli být ve věku kdy dostaly rozum? U chlapů to příjde někdy kolem 40  :lol2: u některých v 60...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně jsem chtěl psát do toho druhého vlákna, jelikož jsem ráno skončil s autem na odtahovce. Ale můj mechanik je kluk šikovná a auto před chvílí dovezl a zachránil tím víkendový pobyt na Moravě, takže nakonec mám radost. A jelikož ani nenabořil rodinný rozpočet, tak je radost dvojnásobná ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri, jedu tam až za skoro 2,5 měsíce, pro mě taky s dětma :-)- holky 20 a 22 let a myslím, že budu muset být též ve střehu a mít oči na štopkách  :lol2: , sice trochu jinak, ale večer budu vypadat podobně a to mi to bude teprve začínat.

my taky až srpen valíme

jinak kdybys chtěl tak ti pomůžu s hlídáním  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele viděl jsem fotku jedné z neteří a jedu taky. Však já už je ohlídám :-p 

Jinak v tom věku už to spíše končí ne, to už by holky měli být ve věku kdy dostaly rozum? U chlapů to příjde někdy kolem 40  :lol2: u některých v 60...

Oni rozum maj, ale ty chlapci ne. Vetsinou je nestacim hazet ze schodu :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cos na tom pokazil Jaryne ? :P

Nic... Ráno jsem byl na geometrii, protože jsem měnil kola i gumy. A jak jsem chtěl odjet, tak jsem dal za jedna, pustil spojku, ozvala se rána a zůstal jsem stát. Utrhl se tisícihran na poloosi...

Tak jsem zavolal odtahovku a ten nejšikovnější mechanik na světě sehnal za 2 hodiny náhradní díly a pak to dal dokupy a dovezl mi ho domů ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...