Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Páteček, začátek prázdnin.

V práci jsem sám, všichni stačili utéct přede mnou, domů za dětmi. Někdo ale musí zhasnout, že.

Já se domů neženu, malou bych musel vystřelit z gatěk, po úspěšných přijímačkách se na to vyflákla ve velkém stylu.

Ale včera promoce mé ženy, uznání veliké, takže to s tou školu u nás není tak zlé. A ta starší má třeťák na právech úspěšně taky za sebou,  v nudných Áčkách 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky už to není, co to bylo. Když byl prvorozenému rok a kousek měli jsme dovolenou čtvrt roku. A to tak, že jsme naložili auto a jeli. Koncem září jsme ho pak nakládali před penzionem, který patří rodinným přátelům a byla tam nějaká třída na škole v přírodě. Paní učitelka, když viděla, jak skládám puzzle do kufru auta, se udiveně ptala, jestli toho fakt na tejden tolik vozíme. Povídám jí, že jsme nebyli doma čtvrt roku a dnes se vracíme. Byla to jedna z nejlepších věcí, co jsem v životě udělal. Jenže s povinnou školní docházkou už to není taková svoboda.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Nedovedu si představit, že bych si udělal takovou pauzu. Teda dovedu, ale asi bych měl po kšeftech.

Se imho bojis zbytecne. Vas geodetu je tak ukrutne malo, ze po prvotnim nas.ani, co sis to vubec dovolil, by klienti zjistili, ze moc neni kym te nahradit a zase by se ti vratili :D

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potěšil mě zrealizovaný Chargeback u Raiffu. Chvilka nepozornosti a nákup skončil blamáží. Nakoupeno na doméně www.....de, balíček přišel z Číny, v něm místo krásné značkové mikiny bundoška z maocetunga. Došlo k vydolování peněz z čínského účtu  toho byznysmana , který chytře vymýšlel, jak vydolovat další peníze. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff, přežil jsem kamarádovu celo víkendouvou rozlučku se svobodou, potom, kolik aktivit, míst a chlastu to obnášelo se fakt i divím :D Jo a je fajn si tak brouzdat centrem Prahy v 6 ráno, absolutně bez lidí, paráda, ještě tak u toho nemít dvojku v žíle :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně mě potěšilo, že se dostali k těm klukům v jeskyni  :clap:  Cesta bude ještě dlouhá, ale věřím že to všechno dobře dopadne  toho jejich trenéra zrovna nakopat do zadele až ho vytáhnou....

 

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zatim-jsme-je-jen-nasli-zni-z-thajska-o-skupine-uveznene-v-jeskyni-zachranari-planuji-vyprosteni-chlapcu-50703?dop-ab-variant=2&seq-no=1&source=hp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...