Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Tvl tohle me uklidnuje. Nase dite, kdyz na ni nekdo cakne, tak zacne rvat, jak kdyby ji megalodon urval pul zadku. Asi 5x letos jeden den skocila do bazenu, ze se ji potopila i hlava, vzdycky nadsena ze zije, tak jsme meli radost a druhej den se odmitala i vosprchovat a ze uz nikdy do vody nevleze. Tak mame jeste 3.5 roku cas! :-D

Myslím, že tady pomůže jedině ta tvrdá výchova. Ideálně někým cizím. Plavecké tréninky malých děcek vypadaly zhruba takto: do bazénu příjde 30-40 děcek ve věku 5-8 let. Trenér se postaví a začne vydávat pokyny typu 100m kraul, 200m motýlek atd..... něco připomínající motýlka plavou tak 1-2 z nich. Na každé straně bazénu stojí plavčík a odstrkuje topící se děti, ať se nechytají břehu :) Rodiče tam nemají vstup povolen. 

Výsledkem je, že za rok plavou jak ryby a tím, že jich tam je hodně, tak ani nepi****. Uplakánky totiž nemá nikdo rád....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je mozna poprve co prispivam do tohoto tematu, ale dnes fakt musim.

Jeli jsme dnes s rodinkou na kole do Sazavy a posledni usek, asi 4 kilaky byl po silnici, kde jezdilo dost aut a nekteri ridici fakt jako magori, ze jsem se o ty moje kluky musel furt bat.

Kdyz jsme obedvali, mimochodem v pekne restauraci U Libora, tak jsem si rikal, ze bysme ten mizernej usek mohli jet vlakem. Co jsem vsak nevedel bylo, jestli a jak berou do motoracku kola. Koukal jsem na net, ale nic nevykoukal, tak jsem si rekl, ze zavolam na Ceske drahy. Zvedla to pani a ze pry je to mozny, maximum 4 kola a ze kocarky maj prednost a vse zalezi na pruvodcim. Rikam, aha, tak ja si koupim listky a on nas pak nevezme a ona, ze se pripadne muzeme rozdelit. To uz mne prestavalo bavit, ale ona najednou. Pockejte, ja zavolam pruvodcimu a zjistim jaka je situace. Cekal jsem a po chvilce se ozvala, ze je asi mimo signal, ale ze ho bude zkouset a zavola mi zpet. A skutecne, za asi 5 minut volala, ze je jeste nejaka vyluka, jezdi kus nahradni busova doprava a pruvodci prave vystoupil z busu v jedne stanici, ale bezel se pry podivat do toho vlaku a je to pry ok, meli bysme se v klidu nalodit. No, cumel jsem jak blazen. CD a takovy pristup?

Ve vlaku jsem pruvodcimu podekoval, ten byl potesenej a my taky.

Tak to já mám se zaměstnanci drah vždy super zkušenosti. Vlakem jezdím moc rád a za posledních 7 let co jsem v Praze jsem např. trasu Praha-Ostrava jel minimálně 200x, mnohokrát i do zahraničí atd.. Průvodčí jsou vždycky ochotní. Pomůžou starším lidem a ženám s kufrem atd atd. Příjde mi to, že většina jich má tu práci fakt ráda. Podobně strojvedoucí, existuje tam taková, jak to říct "stavovská hrdost"? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že tady pomůže jedině ta tvrdá výchova. Ideálně někým cizím. Plavecké tréninky malých děcek vypadaly zhruba takto: do bazénu příjde 30-40 děcek ve věku 5-8 let. Trenér se postaví a začne vydávat pokyny typu 100m kraul, 200m motýlek atd..... něco připomínající motýlka plavou tak 1-2 z nich. Na každé straně bazénu stojí plavčík a odstrkuje topící se děti, ať se nechytají břehu :) Rodiče tam nemají vstup povolen. 

Výsledkem je, že za rok plavou jak ryby a tím, že jich tam je hodně, tak ani nepi****. Uplakánky totiž nemá nikdo rád....

 

tam jsem byl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že tady pomůže jedině ta tvrdá výchova. Ideálně někým cizím. Plavecké tréninky malých děcek vypadaly zhruba takto: do bazénu příjde 30-40 děcek ve věku 5-8 let. Trenér se postaví a začne vydávat pokyny typu 100m kraul, 200m motýlek atd..... něco připomínající motýlka plavou tak 1-2 z nich. Na každé straně bazénu stojí plavčík a odstrkuje topící se děti, ať se nechytají břehu :) Rodiče tam nemají vstup povolen. 

Výsledkem je, že za rok plavou jak ryby a tím, že jich tam je hodně, tak ani nepi****. Uplakánky totiž nemá nikdo rád....

 

Made my day :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem si tady od Lukáše Prim Q41, které jsem z mě nepříliš známého důvodu potřeboval.

Hodinky mi přivezl až domu, nechal mi je bez zaplacení a když mi slíbil, že ještě doveze certifikát a kartu včetně původní faktury, tak je do tři dnů dovezl.

Má moji poklonu a OPĚT JSEM SE PŘESVĚDČIL, že je tady ještě dost slušných lidi, kteří drží slovo!

post-965-0-16422900-1535567562_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil jsem si tady od Lukáše Prim Q41, které jsem z mě nepříliš známého důvodu potřeboval.

Hodinky mi přivezl až domu, nechal mi je bez zaplacení a když mi slíbil, že ještě doveze certifikát a kartu včetně původní faktury, tak je do tři dnů dovezl.

Má moji poklonu a OPĚT JSEM SE PŘESVĚDČIL, že je tady ještě dost slušných lidi, kteří drží slovo!

Hlavne si me vyfoukl tu "smradlavou" slim penezenku ( ja cekal, ze ji nabidne ). Jednou si vlezu do vody zaplavat a ty ses snad v prodejich furt :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne si me vyfoukl tu "smradlavou" slim penezenku ( ja cekal, ze ji nabidne ). Jednou si vlezu do vody zaplavat a ty ses snad v prodejich furt :-).

:-) Sem ji vzal kvluliva tomu smradu, ale jestli ještě nejni poslaná vzdám se ji v Tvůj prospěch!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...