Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Pokud někdo jede po Praze dvě kila, tak je bezmozek určitě on, nikoli ten, kdo ho zastavuje. Jelikož to bylo v místech kde jezdím, tak jsem za ten zákrok jedině rád. Opravdu bych nechtěl, aby mě v rychlosti 200 km/h naboural. Tady bych mašinu už považoval klidně za zbraň.

 

A zákaz řízení asi viděli dle RZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud někdo jede po Praze dvě kila, tak je bezmozek určitě on, nikoli ten, kdo ho zastavuje. Jelikož to bylo v místech kde jezdím, tak jsem za ten zákrok jedině rád. Opravdu bych nechtěl, aby mě v rychlosti 200 km/h naboural. Tady bych mašinu už považoval klidně za zbraň.

 

A zákaz řízení asi viděli dle RZ.

Presne.

A +1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve chvíli, kdy ujíždí někdo na motocyklu, jehož majitel má zákaz řízení, tak je předpoklad, že je to právě tento neřád. A pokud to on není, jsem rád, že cajti sestřelí kohokoliv, kdo jede ve městě cca 200 km/h dřív, než ho potkám...

Za mě palec nahoru!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že chování toho motorkáře tu nikdo neobhajuje. Ale že je jedna strana špatná nutně neimplikuje, že druhá strana musí bejt dobrá. Za mě jsou bezmozkové oba, ale v souladu s názvem vlákna to zakončím pozitivně: potěšilo mě, že to neodnes nikdo nezúčastněnej, že policajt nejde bručet (a do budoucna snad bude svou práci dělat s větší dávkou pokory) a že ten kluk to přežil (neb trest smrti si podle mne nezaslouží).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby nahoře za tunelem nekoho trefil, tak jdou cajti k soudu, ze nereagovali. Asi ho měli ?monitorovat? anebo vyslat ?ostrou prosbu? nebo neco takového. Ale rozhodli se holt pro sestrel, aby magor nekoho nesestrelil. Za me asi jediný rozumný řešení. Kromě te prosby samozřejmě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A doma mu měli dát předvolání k přestupkové komisi a další už pátý zákaz řízení. Kdyby byl vysmaženej, na konci tunelu v tý rychlosti někoho zabil, tak budou policajti zas za idioty. Pokud by se neřítil dolů 130, tak mohl přibrzdit a vyhnout se. Já to vidím tak, že svojí jízdou bezprostředně ohrožoval okolí. Na opakované výzvy o zastavení nereagoval. Tak byl zastaven. To, že to s ním po dobrém nešlo, je zcela zřejmé. Ten měl ty honičky jako adrenalinovýho koníčka. A díky bohu za tu medializaci, třeba si alespoň jeden další podobnej blb uvědomí, jak to taky může dopadnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumné by bylo, kdyby na něj nedělali hon, on by ukázněně dojel domů a tam na něj už čekali za dveřmi. Takhle ohrožují i nezúčastněné lidi, když teda říkáte že věděli kdo to je. 

Rozumne by bylo, kdyby na to se zakazem rizeni nesedal a nebo kdyby jel povolenou rychlosti, ktera v tom miste je. Pak by to ubrzdil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no moc pěkný, jak z filmu. To nebylo zastavení, ten motorkář s tím nemoh vůbec nic dělat a vypadá to že to ani nebylo moc rychlý. Jako chápu že člověk s papírama v čistírně a ještě opakovaně nemá na silnici co pohledávat ale takhle úmyslně udělat nehodu která mohla dopadnout špatně pro obě strany mi fakt nepřijde normální. Když teda měli podezření kdo to řídí, měli poslat jedno auto ať si na něj počká za rohem před barákem, s kamerou aby měli důkaz že to skutečně řídil. Já tohle nemám rád a moc nerad bych se s takovýma situacema setkával. Magor jede městem. No blbý. Tak za ním vystartujem s trumpetou a blikátkama. A máme tady magora, navíc vystresovanýho, takže pojede ještě hůř. A za ním magor 2, natěšený jak zasáhne, případně magor 3. co si chce taky připsat. jak to může skončit? Nejspíš blbě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumné by bylo, kdyby na něj nedělali hon, on by ukázněně dojel domů a tam na něj už čekali za dveřmi. Takhle ohrožují i nezúčastněné lidi, když teda říkáte že věděli kdo to je.

A ke komu domů, když jak jsi psal, tam nemusel sedět majitel? Taky to mohla být corka na fetu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho videa mi to prijde, ze ten polda, vzhledem k tomu, jak rychle ten na motorce jel, vubec neplanoval to tam nasunout tesne pred nej a sejmout ho. Ja to vidim tak, ze polda vjede do tunelu, obraci to do protismeru a bum. Vzhledem k te zdi co deli tunel, vubec nemel sanci behem te obratky presne odhadnout, ze tam ten na motorce zrovna v tu chvili vpali. Tudiz nevidim umysl poldy toho na motorce sestrelit. Mel by dostat metal misto Michala Davida.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PepaSFI: Takhle to ale nefunguje, dostaneš výzvu a buď uposlechneš, nebo tě složíme.

 

Je to jako kdyby měl v ruce bouchačku a neuposlechl výzvu na složení, taky začnou pálit a nepůjdou na něj číhat s plackou. A je to jedině dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...