Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Jo matura...naše třídní šprtka, co měla za celou střední průměr snad jedna celá jedna, tak ta byl ráda, že prolezla, protože stres je svině a na to se jen tak nepřipravíš. Já se začal učit tři dny předem (pouze z cizích materiálů) a měl jsem to za 7.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tehdejší kolega to tedy měl taky za 15 bodov. Ale jak píše Kuncák, valnou vypovídací hodnotu to nemá a do budoucna už vůbec nee, důležitý je to kulatý razítko. Ale stejnak to na střední byly príma roky...  :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První maturu jsem měl za 14, druhou za 6. Naprosto o ničem to nikdy nevypovídalo, nicméně za samé gratuluju, obě netere to mají stejné, takže já se svým výsledkem nikdy moc "nechlubil".

Jenomže Tvý neteře si střihaj kámen-nůžky-papír o to, který hodinky z Tvý sbírky si vyžebraj na víkend. Z čehož je jasný, že se Ti povedly. Nezávisle na skóre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

parada, gratulace... tak novy budiky to jisti, ne? ja jsem pred 20 lety dostal za samy 1 u matury prd, ale sam jsem si nadelil bungee skok na oslavu. :-)

Ja jsem maturitu udelal, nevim uz jaky znamky a nikdy jsem si nevyzvedl vysvedceni, a vzdycky by mi bylo k nicemu i kdybych odmaturoval na samy 1. Uplne zbytecny roky ta stredni, vzdycky toho promarnenyho casu budu litovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má zaplej utajovač, přeložím:

 

Alekak jsem sa votralk...

=

Taky jsem se vožral . . . .

 

 

Léta praxe v gastronomii chlapci ;)

Upraveno uživatelem Tom4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má zaplej utajovač, přeložím:

 

Alekak jsem sa votralk...

=

Taky jsem se vožral . . . .

 

 

Léta praxe v gastronomii chlapci ;)

OH ye, přesně :-) KE Do vlaknaz jsen do tak proti tomu, že jsem rád že se nkiomz nc nestalo... Z pěti. Metrů jummp do metrovego bezanekz, no, to už chcezodvagu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těším se jak malý kluk :) a potom v září hilltop hoods, pokud někdo rád hiphop/rap doporučuji..

Uz si na nich byl? Ja prom*dal Snak the Ripper v Mnichove, popravde bych spis jel na Bliss n Eso nez hilltop hoods.

 

edit, kdyz se teda do ty doby navzajem nepostrilej, idioti .. https://www.news.com.au/national/queensland/news/blank-rounds-believed-to-have-killed-stuntman-johann-ofner/news-story/e97f7d5eb63588ab1a9793ebca663beb

Upraveno uživatelem zceyee
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...