Přejít na obsah

Co mě dnes potěšilo :) [2009-2020]


Doporučené příspěvky

Potěšilo mě, že neztrácím rozvahu v napjatých situacích. Dvě minuty jsem byl na hajzliku a když jsem vylezl, cácorka moje dvouletá vesele stála v rámu otevřenýho okna, který jsem nezavřel kvůli luftu.

 

V šestým patře.

 

Tyvole takovej rychlej a tichej ninja zákrok jsem udělal naposled před dvaceti lety, když tátovi padaly brejle.

Ale všecko v cajku, děvče bylo poučeno o tom, že by to bylo velký bada bum a ani se vším talentem tatínka na LEGO a maminky na papírový modely bychom ji neslepili dohromady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to je moje první vzpomínka z dětství kdy jsem si hrál s měděným drátkem a vrtal s ním do zásuvky (přesně s ochranou) a táta mě zvalil, že to nesmím. Tak samozřejmě první co jsem udělal bylo to, že jsem vyndal pojistku a strčil drátek dovnitř, mu to ukážu, že jo :)  No dva dny jsem nemohl chodit a třepal jsem se, já byl vždycky tvrdohlavý :D Jaože fakt první vzpomínka, nějak 3 mi mohli být. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj toto mame samozrejme vsade, ale vysavac s tym nefunguje a proste nez polovicka vysavac odniesla na miesto (menej nez pol minuty) tak bol 100vka klinec v zasuvke :) vobec nevieme kde ten klinec vzala tie sa nam tiez po byte rozhodne volne nepovaluju, musela ho najst niekde vonku a schovat si to cielene.

 

Edit: dokonca mame take, ktore bez originalneho nastroja clovek odstrani len s velkym problemom a ani s tym nastrojom to neide uplne hladko no a tie nastroje nam posledny tyzden zacali nejako zahadne miznut takze je pravdepodobne ze deticky este svoje pokusy so zasuvkami nevzdali

Upraveno uživatelem cali
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jabko, něco podobného jsem provedla taťkovi, když jsem měla tak tři roky. Jenže on vstoupil do místnosti (kam jsem vběhla), kde už bylo jen to otevřené okno. Netušil že jsem se mu mezitím schovala pod postel. Říkal, že hrůzu s jakou přistupoval k tomu oknu, už nechce nikdy zažít........... a já byla vysmátá a pozorovala ho z pod postele, jak tam šílí  :-) :-) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jabko, něco podobného jsem provedla taťkovi, když jsem měla tak tři roky. Jenže on vstoupil do místnosti (kam jsem vběhla), kde už bylo jen to otevřené okno. Netušil že jsem se mu mezitím schovala pod postel. Říkal, že hrůzu s jakou přistupoval k tomu oknu, už nechce nikdy zažít........... a já byla vysmátá a pozorovala ho z pod postele, jak tam šílí  :-) :-) :-)

Ty jseš teda zlomyslná osoba O.O

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...