Přejít na obsah

Seiko monster - černooranžové


sect

Doporučené příspěvky

No mně prostě na Monstrech vadí ty čísílka na ciferníku, neb mi přijdou absolutně zbytečný a prostě se mi tam nelíbí...

Takže jsem je "vymazal" a k tomu oranž okraji ty oranž ručky přidal, ale bohužel jenom v Zoneru, že...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No mně prostě na Monstrech vadí ty čísílka na ciferníku, neb mi přijdou absolutně zbytečný a prostě se mi tam nelíbí...

Takže jsem je "vymazal" a k tomu oranž okraji ty oranž ručky přidal, ale bohužel jenom v Zoneru, že...

 

Jeste, ze jsi se k tomu Zoneru priznal :) Ja uz premyslel, jak je mozne, ze jsem cifernik bez cisel na monstrech jeste nevidel :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Už to sice není mix ze 2 hodinek, ale u černooranžové jsem zůstal. Po několikaměsíčním čekání na díly byla výměna provedena v hodinářství u Aleše (v Ostravě na Stodolní) během jednoho odpoledne. Tímto všem Ostravským tohoto hodináře doporučuju. Z hodinek jsem fakt nadšený a těším se, až přijde objednané watchadoo a budou komplet :thumbsup_anim: .

 

Barva všech ručiček je stejná, pouze světlo na fotce to zkresluje.

 

post-11054-040775200 1305825465.jpg

 

post-11054-030303000 1305825494.jpg

 

post-11054-075639900 1305825476.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z hodinek jsem fakt nadšený a těším se, až přijde objednané watchadoo a budou komplet :thumbsup_anim: .

 

Pěkné sexíku, ale uklepls ses... správně mělo být v textu...

 

Z hodinek jsem fakt nadšený a těším se, až přijde objednané watchadoo a budou na prodej jako předchozí tuning :thumbsup_anim: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to sice není mix ze 2 hodinek, ale u černooranžové jsem zůstal. Po několikaměsíčním čekání na díly byla výměna provedena v hodinářství u Aleše (v Ostravě na Stodolní) během jednoho odpoledne. Tímto všem Ostravským tohoto hodináře doporučuju. Z hodinek jsem fakt nadšený a těším se, až přijde objednané watchadoo a budou komplet :thumbsup_anim: .

Barva všech ručiček je stejná, pouze světlo na fotce to zkresluje.

 

Tome, opět dobrý nápad :speak_cool: , já se stále držím svých oranžovo černých, dnes na meshi koupeném na fóru, ale jakmile pořídíš watchadoo, dej sem nějakou fotku. Plánuji další úpravy, tentokrát na pouzdru :smile_anim:

post-3780-050473300 1305877755.jpg

post-3780-069326300 1305877761.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Tome, opět dobrý nápad :speak_cool: , já se stále držím svých oranžovo černých, dnes na meshi koupeném na fóru, ale jakmile pořídíš watchadoo, dej sem nějakou fotku. Plánuji další úpravy, tentokrát na pouzdru :smile_anim:

post-3780-050473300 1305877755.jpg

post-3780-069326300 1305877761.jpg

 

Upravovat pouzdro? Co konkrétně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Nechtěl jsem zakládat nové vlákno a když se tady dělala rozborka, tak se to snad sem hodí - zajímalo by mě, z čeho jsou u monster ty vnitřní díly ciferníku - je to plast nebo nějaký kov ? Nikde jsem to nenašel, na 10watches.com je sice spousta ciferníků ale žádná zmínka o materiálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...