Přejít na obsah

Patek Nautilus 5711


sureshot

Doporučené příspěvky

Jsou krásný. Naopak zbytek produkce PP mně přijde celkem nezáživnej a nudnej. Nehodnotím hodinařinu uvnitř. Ale upřímně - mě stejně zajímá hlavně vnější design. U Nautilů jsou pro mě důležitý dva aspekty (problémy): cena a velikost. Jsou prostě drahý a malý. :) Takže pokud se mně líbí tenhle styl, tak logickým vyústěním je pro mě AP ROOS. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty khaki s démanty jsou prostě nebeský, saddám na inspekci v generálním štábu, nebo snad nejdražší soudruh kimčongil při obhlídce 53. (nebo tak nějak) rovnoběžky ???? :D

 

A znova, když srovnám nautily s ostatními pateky, tak je li líto, že jsem sedumdesátý léta prožil na normalizační ZDŠ. Jinde to musela to bejt hustá prča. (kromě snad kambodži, vietnamu, střední a jižní ameriky, blízkýho východu ...... ):D :D

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

velmi pekny cifernik, by nemusel nudit, fotky povedeny, hodinky mi pripadaji ale maly, zpracovani parada, inhouse strojek se 40 sutry moc hezky ale proste kulatohranaty hodinky mi moc nesedi

 

Super hodinařská práce, ale taky se mi nelíbí design. Aspoň mi nemusí být líto, že se na podobné hodinky nikdy nezmůžu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Po letech...

Ja o nich take zacal uvazovat az pred par lety. A navic davam prednost tem bilym, kvuli lepsi citelnosti. S rostoucim vekem uz jsou tmave ciferniky (navic pokud maji dalsi komplikace) bez bryli na cteni hure citelne. Potvrdilo se mi to dnes, kdyz jsem si zkousel na ruce modre 5205 a prakticky nevidel, kolik je na nich hodin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Líbit se ti nemusí. Mě se líbí. Oproti Midu nebo Wardům jsou jiná liga ve všech ohledech. O ceně se bavit nebudu. Tu buď akceptujes a máš na ně nebo akceptujes a nemáš na ně a nebe máš na ně a cenu neakceptujes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...