Přejít na obsah

Patek Nautilus 5711


sureshot

Doporučené příspěvky

Mit radost a nosit. Mas stesti, ze se na tebe dostalo :)

On pred 4 lety o ty bile vazne nebyl moc veliky zajem. Kupoval jsem je asi mesic stare, majitel je snad ani nemel na ruce. A mel jsem je prakticky za ?retail price?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jednou se všem omlouvám. Chtěl jsem jen umožnit si někomu koupit za poloviční cenu hodinky. Již jsem objednal svoz a půjdou zpět.

 

Pokud nemáte 50 příspěvků, tak to neumožní prodejni vlákno vůbec založit. Kdežto před uplynutím lhůty to umožní.

Já o tě podmínce pul rokudnů opravdu nevěděl. Očekával jsem, že když můžu vlákno založit, je to ok.

Omlouvám se, že jsem si nedohledal všechna pravidla.

 

Jsem si své chyby vědom, tak prosím žádné další urážky a narážky, nejsem žádnej kšeftař ani podvodník!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Nejde mi do hlavny jak může někdo chtít kupovat hodinky za 1,5mio+ aniž by si o nich něco zjistil. To opravdu funguje tak, že na silnici uvidím reklamu na Nautily a hned dávám do internetové diskuze dotaz na dostupnost?

Vždyt přeci každý, kdo se o hodinky alespoň trošku zajímá ví, co je to zač a že se jich s největší pravděpodobostí nedočká :-D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
před 5 hodinami, tikzot napsal:

Netrvalo tak dlouho a už se spekuluje o 6711 v platině;-) Ten titan mi nějak nesedí...Halt ta ocel byla prostě moc levná no... 

CA960370-0E4F-40C3-83FE-E8A5D66E33EC.jpeg

Je to naprostá blbost - v 2019 byl nahrazen stroj 324 modelem 330, takže v nových nautilech určitě nebude starý stroj. Jsou to akorát všechno spekulace - jedna paní si něco vymyslela...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...