Přejít na obsah

Damasko - Patenty


Návštěvník Alda

Doporučené příspěvky

Kdyby místo toho patentování raději navrhli nějaký fakt řádský hodinky. Technologii na to maj, už tomu věřím i já. Tohle unylý úřednický přesvědčování, jak jsem dobrej, mi silně připomíná primácký certifikáty :D :D Ti si je alspoň píšou sami ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby místo toho patentování raději navrhli nějaký fakt řádský hodinky. Technologii na to maj, už tomu věřím i já. Tohle unylý úřednický přesvědčování, jak jsem dobrej, mi silně připomíná primácký certifikáty :D :D Ti si je alspoň píšou sami ....

 

chápu Tvou škodolibou radost, že se našel nový fackovací panák místo primu :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na trhu jsou už pár let. To, že se na něm udrželi a že navíc mají prostředky na vývoj, je známkou úspěšnosti produktu.

 

Hodinky se asi nebudou líbit každému, na druhou stranu je sympatické, ře nedělají klony Rolex a dalších profláknutých značek jako Steinhart a Timefactors.

Upraveno uživatelem safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chápu Tvou škodolibou radost, že se našel nový fackovací panák místo primu :)

 

To myslíš velké D? Nezdá se mi, že by bylo nějak fackováno.

Patenty mají můj respekt, ale design jejich hodinek je pro mě hodně cizí. Narozdíl od první věty toho cigiho příspěvku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem to ale smolař, se mi to nějak nechce otevřít:

 

Chybná brána!

 

Proxy server obdržel od nadřazeného serveru chybnou odpověď.

 

The proxy server could not handle the request GET /DepatisNet/depatisnet.

 

Reason: Error reading from remote server

 

Error 502

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chápu Tvou škodolibou radost, že se našel nový fackovací panák místo primu :)

 

 

Tentokrát žádná škodolibost :D :D Já damascu fandím. Měli by začít dělat opravdové hodinky, protože metallbearbeitung jim už jde až dost. Jenže to samotný a certifikáty na webu k hodinkám nestačí, o to mi jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já třeba nevím  :goof:

 

hodinky se líbí / nelíbí - ale definice "opravdových hodinek" to je vyšší dívčí, tu máme asi každý trošku jinde.. já samozřejmě vnímám kvalitu nějakých hodinek prověřených časem a tak, ale zas je potřeba vidět produkci Damasko z perpektivy 16 let existence - a vlastní kalibr po takovém čase, to už je myslím dost dobré, bez nějakých ale.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...