Přejít na obsah

Orient Neo70´s


Gryll16

Doporučené příspěvky

Ty červenočerné chronografy se mi i líbí - jen kromě quartzu bych u Orientů "tradičně" vytkl minerál a Philip Morris logo. A k "obyčejným" day-datům dávají na stranu pouzdra (dle mého) zbytečně tlačítko a tady u chronografů žádné nevidím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty červenočerné chronografy se mi i líbí - jen kromě quartzu bych u Orientů "tradičně" vytkl minerál a Philip Morris logo. A k "obyčejným" day-datům dávají na stranu pouzdra (dle mého) zbytečně tlačítko a tady u chronografů žádné nevidím?

 

Minerálne sklíčko mi nevadí - zrejme je to spôsob, ako zostať v nejakej (nízkej) cenovej hladine.

Day-date a zbytočné tlačítko - súhlas. Vždy mi neskutočne vadilo to, že spravia pekné 200m potápky (Big Mako) so skrutkovacou korunkou a potom to celé

zabijú absolútne zbytočnou ďalšou dierou do puzdra - naviac vo forme obyčajného tlačítka. Už som trikrát stál v predajni s peniazmi vo vrecku, ale nakoniec

ma vždy odradilo práve toto.

Tie červené chronografy tlačítka majú - avšak decentne malé, čo niekomu zrejme bude vadiť, ale ja to vidím ako plus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkné, ale při brouzdání po těch stránkách mě dostaly tyto hodinky.

 

mám v plánu koupit si ještě jedny levnější automaty, takže je nejspíš rozhodnuto :D

 

http://ceasuridemana...02r_a63202.html

 

s tím lumi ciferníkem - co na ně říkáte?

 

post-5667-063092500 1289421192.png

 

ja bych do nich nesel. orient je mi sympaticky, mel jsem Blue Mako, ale z praktickeho pohledu by mi tam chybel kontrast. kdyz sviti cely cifr i rucky, tezko se asi odecita cas na jeden rychly pohled. nekde tady byla fotka Citizen Prodiver, ktery to maji stejne, zkus to pohledat a uvidis. muj nazor, samozrejme. jinak Orient = dobra cena/vykon, o tom zadna!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se moc líbí jiný nový model Orientu - hodinky k 60. výročí firmy, oblekovky s původním logem (bez lvů), 39 mm, ruční nátah, hacking, hezky klenutý sklíčko a to vše za pár korun. Je to limitka 1500 ks, pár jich má i český prodejce. Vzhledem k urgentní potřebě provizorních oblekovek a slabosti pro vintage look se na ně chystám.

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Posted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych do nich nesel. orient je mi sympaticky, mel jsem Blue Mako, ale z praktickeho pohledu by mi tam chybel kontrast. kdyz sviti cely cifr i rucky, tezko se asi odecita cas na jeden rychly pohled. nekde tady byla fotka Citizen Prodiver, ktery to maji stejne, zkus to pohledat a uvidis. muj nazor, samozrejme. jinak Orient = dobra cena/vykon, o tom zadna!

 

o těch prodiverech jsme se spolu už kdysi bavili. na nich ale nemohu překousnout (srdcovitý) tvar ruček, bez ohledu na barvu ciferníku.

jsem naopak na ten svítící ciferník hodně zvědavej, pořád jsem takové hoďky hledal a konečně jsou tady, v dobré velikosti a designu. s čitelností to tak hrozné nebude, v nejhorším by se snad daly potunit černými jednoduchými ručkami ve stylu fortis..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkné, ale při brouzdání po těch stránkách mě dostaly tyto hodinky.

 

mám v plánu koupit si ještě jedny levnější automaty, takže je nejspíš rozhodnuto :D

 

http://ceasuridemana.ro/orient-aviator-em7a002r_a63202.html

 

s tím lumi ciferníkem - co na ně říkáte?

 

post-5667-063092500 1289421192.png

 

 

No mě se taky líbí,tady jedno foto z boku a lumi.No asi do nich půjdu :P

post-4208-009678400 1289653009.jpg

post-4208-059390700 1289653046.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady třeba? http://www.tophodinky.cz/sdt00002w-hodinky-orient-hodinky_-1280.html

 

Nebo z Orient USA,kde mají zajímavou akci 30% sleva plus další hodinky, tričko, watchwinder a ještě nějaký cetky. Ale jen s dodávkou v USA. Koupil jsem jedny téměř nový na TimeZone, příští týden by mohly být tady. Za ty peníze mi přijdou skvělý, doufám, že v reálu nezklamou.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebo z Orient USA,kde mají zajímavou akci 30% sleva plus další hodinky, tričko, watchwinder a ještě nějaký cetky. Ale jen s dodávkou v USA. Koupil jsem jedny téměř nový na TimeZone, příští týden by mohly být tady. Za ty peníze mi přijdou skvělý, doufám, že v reálu nezklamou.

 

Tak pak se pochlub, taky nad nimi docela uvažuju.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...