Přejít na obsah

Orient 60th Anniversary


Viktor

Doporučené příspěvky

Ty hodinky jsou dost dobré, dost hezké, hledět na cenu je snobské, i když myslet si to můžeme, nikdy to ústně, či dokonce písemně nevyjadřujeme, neb chceme býti pravými gentelmany, jež si na své ruce své důstojenství zaslouží!!!

 

P.S. DNES JSEM VÁÝNĚ DOBREJ!

 

 

Přesně. Cena je jejich velká přednost ale současně i největší slabina. Muže si totiž chronomagor v pokročilým stádiu vážit hodinek, co stojí do 10 k :D ? Může je střídat s hodinkama desetkrát dražšíma a nemít přitom divný pocit? Proč nestojí aspoň trochu důstojných 1500 dolarů? Elegantní jak top japonská produkce, in-house strojek s hackingem používaný do vyšších modelů, rezerva chodu, hezký, blbým textem nezapráskaný ciferník, a to všechno za cenu quartz Festin v obchoďáku? Ještě se s tím budu muset nějak srovnat, protože jsou fakt pěkný.

 

Protože neznáš moje úřednický já :D. Z rukávu černýho saka lemovanýho jednobarevnou košilí vykukujou velmi přirozeně, i manželka to řikala :D.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby se vám je někde podařilo objevit na prodej, dejte mi prosím link sem nebo do SZ. Už je delší dobu sháním, věděl jsem o nich ještě když byly dostupné na několika místech, ale rozhodl jsem se pozdě... Teď už jsou všude rozprodaný :crying_anim: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Máš pravdu s tou vodotěsností, mám tyhle: FFD0E001B mají jen 30m, takže jen jarní deštík či rychlá sprcha. Do překrásných Orientů 60th Anniversary mají hodně daleko, ale šoupl jsem jim černý řemem se světle šedou kontrastní nití a paráda je na světě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Máš pravdu s tou vodotěsností, mám tyhle: FFD0E001B mají jen 30m, takže jen jarní deštík či rychlá sprcha. Do překrásných Orientů 60th Anniversary mají hodně daleko, ale šoupl jsem jim černý řemem se světle šedou kontrastní nití a paráda je na světě.

 

Hoď sem pls nějaké foto :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou všude vyprodané dneska jsem je mel vruce v Kameném Obchodě v Kroměřiži Olipa jsou krasné jen mě vadi ta malá vodotěsnot chtělo to aspon 50m pak bych si je koupil také

 

Tak jsem si dneska udělal výlet do Kroměříže za účelem koupi těchto hodinek.

Chlape to jsi nemohl napsat že je tam mají zlaté?

Prodavačka volala i dealerovi a potvrdil jí, že jsou už nějakou dobu vyprodané a ty co tam má na prodejně jsou asi poslední kus v republice.

Musím potvrdit že jsou parádní, ale o zlatou variantu nemám zájem.

Pokud by někdo z vás věděl o stříbrné variantě kolem 10 000,- na prodej budu mu zavázán.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...