Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Košile

mtm kosile kavalier lepremier

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
956 odpovědí na toto téma

#41 Kocour

Kocour

Učedník

• Members
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 2.listopad.2006 - 17:27

Pavlovův reflex. Řeč je tu o Marks & Spencer a okamžitě jsem dostal chuť na scottish shortbread. Neuvěřitelné, jak tenhle prostý marketingový trik funguje dobře. Asi brzy navštívím svůj oblíbený potravinářský obchod, kde mimo jiné prodávají i košile :-P
  • 0

#42 Olda

Olda

Závislák

• Member_50
  • 692 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:KL

Publikováno 2.listopad.2006 - 21:23

Pravda Kocoure, a taky je to snad jediný obchod u nás, kde prodávají octové chipsy.
Touž jsme ale offtopic. Dostaneme vynadáno že nepíšemš o Hamiltonech... eh, pardon o košilích. :-)
  • 0
Samozřejmě že dědeček nemá kapesní hodinky poháněné elektřinou. Takový nesmysl si může vymyslit jen Saturnin.

#43 PetrR

PetrR

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 53 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno

Publikováno 20.březen.2007 - 04:47

Par z NEXTu, prevazna vetsina Eterna (http://www.eterna.de/Content/). Pry se bajecne zehli. Rikala pritelkyne. :-)
  • 0

#44 P24L

P24L

Začátečník

• Members
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 20.březen.2007 - 21:06

dříve OP, teď spíše Blažek, případně Vavi a Mark Spenc.
od všeho navíc třetina - krátký rukáv, manžetové knoflíčky, normální dlouhý rukáv.
v žádném případě AMJ - jejich prodavačky jsou naprosto šílené.

a hlavně by mě zajímalo - žehlíte si je sami?
já tak v 80 procentech ano a nemám s tím nějaký výrazný problém.
  • 0

#45 Luk

Luk

Omnia tempus habent.

• Member_50
  • 1 089 příspěvků(y)

Publikováno 20.březen.2007 - 21:41

QUOTE(YPO)
QUOTE(P24L)
dříve OP, teď spíše Blažek, případně Vavi a Mark Spenc.
od všeho navíc třetina - krátký rukáv, manžetové knoflíčky, normální dlouhý rukáv.
v žádném případě AMJ - jejich prodavačky jsou naprosto šílené.

a hlavně by mě zajímalo - žehlíte si je sami?
já tak v 80 procentech ano a nemám s tím nějaký výrazný problém.

na žehlení respektive nežehlení jsou nejlepší košile z Intersparu ..... jednu mám je skvělá ...... vyperu jí ...... postavím do kouta a ráno v 7:30 je nachystaná do worku jako já biggrin.gif ....... 280 kč ...... zase jsem šetřil biggrin.gif ....

A nedělají se ti z ní vyrážky? smile.gif
  • 0

#46 PetrR

PetrR

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 21.březen.2007 - 01:01

S tim zehlenim. Nekdy sam, nekdy pritelkyne podle potreby. Asi takova jakoze delba prace.
  • 0

#47 tolja

tolja

chronoser

• Member_50
  • 4 423 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:Záběhlice
  • Fanoušek značky:UNIVERSAL GENÉVÉ protože dělali skvělé hodinky a HUNDAJ protože produkují "báječná" auta a ještě "báječnější" reklamy.

Publikováno 21.březen.2007 - 09:11

QUOTE(PetrR)
S tim zehlenim. Nekdy sam, nekdy pritelkyne podle potreby.  Asi takova jakoze delba prace.

Jakože Ty ji nosíš,a přítelkyně žehlí? laugh.gif
  • 0

UNIVERSAL GENÉVE

tolja.11 zavináč seznam.cz

Já myslím, že budeš, až todle všecko skončí, myslím, že budeš celkem spokojenej parchant. A jde vo to Butchi, teď jsi celkem dobrej. Je to tvrdý, ale tvý schopnosti nejsou věčný. Tvý dny už pomalu končej. To je holt ten podělanej život. S tím se budeš muset, bejku, holt ňák smířit. Víš, tahle branže je narvaná naivníma kreténama, co si myslej, že budou věkem zrát jako víno. Jenže víno se změní na vocet, i tvý... Pokud si myslíš, že tvý bude lepší, tak nebude. Navíc, Butchi, kolik si myslíš, že máš před sebou ještě zápasů? Dva? Boxeři nepořádají ligu veteránů... Byls už u špice, ale ne na ní. A jestlis na ni chtěl, měls to udělat dřív. Hm? Dáš na mě.

#48 Lord

Lord

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 289 příspěvků(y)
  • Bydlí:Klobouky u Brna

Publikováno 21.březen.2007 - 11:25

no ja dost casto musim zehlit,ale spise u pritelkyne smile.gif,ale uplne neco jineho nez kosile
  • 0
Ještě větší moc než si dovedeme představit nás zbavila našich záměrů.

#49 grga_pitic

grga_pitic

Megazávislák

• Member_50
  • 1 436 příspěvků(y)
  • Bydlí:Prdel u Ostravy

Publikováno 21.březen.2007 - 13:55

Blazek, Friends and rebels, Backgammon, OP....kdyz se mi kosile libi a ma slusny material tak ji koupim kdekoli - nejsem vysazeny na jednu nebo dve znacky....
  • 0

poslední potomek opičího krále Sun Wu Kunga....

#50 PetrR

PetrR

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 21.březen.2007 - 21:39

QUOTE(tolja)
QUOTE(PetrR)
S tim zehlenim. Nekdy sam, nekdy pritelkyne podle potreby.  Asi takova jakoze delba prace.

Jakože Ty ji nosíš,a přítelkyně žehlí? laugh.gif

Priznam se, ze tak i tak. Ona zehli, ja nosim nebo ja si zehlim a nosim :-).
  • 0

#51 Stephan

Stephan

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 264 příspěvků(y)
  • Bydlí:někde na Moravě
  • Fanoušek značky:basketbal

Publikováno 30.prosinec.2008 - 17:00

Zrovna mi přišla košile z UK (za 7 dní od objednávky a to jsou Vánoce). Značka T.M.Lewin. Za nějakých devět stovek podle mě velmi kvalitní košile. Trošku jsem byl nervózní z toho, jestli mi padne velikost, ale vše je ok, takže můžu vřele doporučit (k té velikosti jenom malý dodatek - "collar size" je lepší vzít větší než menší, pokud jste hraniční velikost).
odkaz http://www.tmlewin.co.uk/
  • 0
"What we've got here is...failure to communicate."

#52 Joshua007

Joshua007

Učedník

• Member_50
  • 177 příspěvků(y)
  • Bydlí:Matička Praha
  • Fanoušek značky:Lyžování, potápění, horská kola.

Publikováno 27.leden.2009 - 19:42

Poslední dobou jsem si koupil několik velmi elegatních košil s manžetovými knoflíčky v obchodě Zara. thumbsup_anim.gif
Dokonce byly ve slevě. Tak mě jedna vyšla na 899,- Kč. Po několika dnech mě oslovil kolega v práci, co si nechává košile šít na mírů a jedna ho vychází na 5.000,- Kč (mažetové knoflíčky a vyšité monogramy). Ptal se mně, kde jsem si nechal tuto pěknou košili ušít ??? Na to jsem mu sdělil, že jsem ji koupil v Zaře za 899,- Kč a jeho málem klepla pepka jawdrop.gif A dnes už taky nakupuje v Zaře !!! notworthy.gif
  • 0

Když hodinky, tak Omega.

#53 Andreas.ks

Andreas.ks

Závislák

• Member_50
  • 798 příspěvků(y)
  • Bydlí:pod Pleší

Publikováno 27.leden.2009 - 20:11

Když už to tady někdo oživil.... Nedávno jsem si přes internet koupil někollik košil české firmy Joka - na bežné nošení do práce si je nemohu vynachválit. Příjemný materiál, dobrý volnější střih... A navíc za hubičku...
  • 0
Povídání o psaní, obrázky a ještě jednou obrázky...

#54 vanderB.

vanderB.

nezávislák

• Member_50
  • 1 710 příspěvků(y)
  • Bydlí:Pardubice a Praha
  • Fanoušek značky:Lange und Söhne, Nomos, Mondaine, Junghans, Stowa, Glycine, Marathon

Publikováno 27.leden.2009 - 20:17

Na základě rozhodnutí věřitelského výboru společnosti Joka Klatovy, s.r.o. v konkurzu a následného usnesení Krajského soudu v Plzni, byla se společností Joss & Löwenstein s.r.o. uzavřena smlouva o prodeji veškerých aktiv Joka, včetně skladových zásob a dohodnut přechod stávajících zaměstnaců, tak aby nebyla narušena kontinuita výroby a prodeje textilních výrobků.

http://www.joka.cz/

vypada to, ze ceske uz to nejni, bohuzel sad.gif
  • 0
"A new watch, or a new car...it is your decision!" A. Lange

#55 Joshua007

Joshua007

Učedník

• Member_50
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 27.leden.2009 - 20:26

QUOTE(Andreas.ks @ 27.1.2009 - 20:11) Zobrazit příspěvek
Když už to tady někdo oživil.... Nedávno jsem si přes internet koupil někollik košil české firmy Joka - na bežné nošení do práce si je nemohu vynachválit. Příjemný materiál, dobrý volnější střih... A navíc za hubičku...

Tak to gatuluji.... thumbsup_anim.gif Já osobně košile této firmy moc rád nemám. Cena je v pohodě, ale kvalita nic moc thumbsdown_anim.gif
  • 0

Když hodinky, tak Omega.

#56 Andreas.ks

Andreas.ks

Závislák

• Member_50
  • 798 příspěvků(y)
  • Bydlí:pod Pleší

Publikováno 27.leden.2009 - 20:48

No vida... Tak to asi mám nějaké poslední kusy... Ale jsou příjemné, mám rád volné klasické střihy a na běžné nošení jsou úplně OK...
  • 0
Povídání o psaní, obrázky a ještě jednou obrázky...

#57 Joshua007

Joshua007

Učedník

• Member_50
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 27.leden.2009 - 21:25

Poslední kusy jsou fajn thumbsup_anim.gif Třeba budou mít jednou sběratelskou hodnotu whistling.gif
  • 0

Když hodinky, tak Omega.

#58 giptrick

giptrick

Učedník

• Member_50
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 27.leden.2009 - 21:45

Velice dobře se mi kdysi nosily košile z podniku Šohaj Strážnice. Svého času jsem je nosil, jako část pracovní uniformy a byl jsem převelice spokojen. Dnes dostávám košile od firmy XENA a a nechce na nich spát ani náš pes...
  • 0

#59 Ghill

Ghill

Watch Globetrotter

• Member_50
  • 561 příspěvků(y)
  • Bydlí:Globtrotterville

Publikováno 27.leden.2009 - 21:48

Velmi mi sedi Pietro Filipi. Mam od nich ako lanove letne casual, ak aj velmi kvalitne oblekovky.
  • 0
Oris TT1; Longines Opposition Chronograph; Polar S625X

#60 911

911

loloHH fan club member

• Member_50
  • 3 610 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 27.leden.2009 - 21:52

QUOTE(Joshua007 @ 27.1.2009 - 19:42) Zobrazit příspěvek
Poslední dobou jsem si koupil několik velmi elegatních košil s manžetovými knoflíčky v obchodě Zara. thumbsup_anim.gif
Dokonce byly ve slevě. Tak mě jedna vyšla na 899,- Kč. Po několika dnech mě oslovil kolega v práci, co si nechává košile šít na mírů a jedna ho vychází na 5.000,- Kč (mažetové knoflíčky a vyšité monogramy). Ptal se mně, kde jsem si nechal tuto pěknou košili ušít ??? Na to jsem mu sdělil, že jsem ji koupil v Zaře za 899,- Kč a jeho málem klepla pepka jawdrop.gif A dnes už taky nakupuje v Zaře !!! notworthy.gif

tak to je frajer, kdyz nepozna rozdil v kvalite tech kosili. zara dela nekdy celkem hezke veci. materialove nic moc. kdo si nemuze dovolit kvalitnejsi veci, tak zara je jedna z tech lepsich
  • 0
Zapnu si Total Commander a koukám, vlevo disk C:, vpravo disk C:, říkám si: "ku.va, k čemu mi jsou dva disky C: ?" Tak jsem jeden zformátoval.

Vložený obrázek Vložený obrázek www.breitling-jet-team.com

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:mtm, kosile, kavalier, lepremier