Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

Košile

mtm kosile kavalier lepremier

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1014 odpovědí na toto téma

#41 Kocour

Kocour

Učedník

• Members
  • 171 příspěvků(y)

Publikováno 2.listopad.2006 - 17:27

Pavlovův reflex. Řeč je tu o Marks & Spencer a okamžitě jsem dostal chuť na scottish shortbread. Neuvěřitelné, jak tenhle prostý marketingový trik funguje dobře. Asi brzy navštívím svůj oblíbený potravinářský obchod, kde mimo jiné prodávají i košile :-P

#42 Olda

Olda

Závislák

• Member_50
  • 692 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:KL

Publikováno 2.listopad.2006 - 21:23

Pravda Kocoure, a taky je to snad jediný obchod u nás, kde prodávají octové chipsy.
Touž jsme ale offtopic. Dostaneme vynadáno že nepíšemš o Hamiltonech... eh, pardon o košilích. :-)
Samozřejmě že dědeček nemá kapesní hodinky poháněné elektřinou. Takový nesmysl si může vymyslit jen Saturnin.

#43 PetrR

PetrR

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 53 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno

Publikováno 20.březen.2007 - 04:47

Par z NEXTu, prevazna vetsina Eterna (http://www.eterna.de/Content/). Pry se bajecne zehli. Rikala pritelkyne. :-)

#44 P24L

P24L

Začátečník

• Members
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 20.březen.2007 - 21:06

dříve OP, teď spíše Blažek, případně Vavi a Mark Spenc.
od všeho navíc třetina - krátký rukáv, manžetové knoflíčky, normální dlouhý rukáv.
v žádném případě AMJ - jejich prodavačky jsou naprosto šílené.

a hlavně by mě zajímalo - žehlíte si je sami?
já tak v 80 procentech ano a nemám s tím nějaký výrazný problém.

#45 Luk

Luk

Omnia tempus habent.

• Member_50
  • 1 090 příspěvků(y)

Publikováno 20.březen.2007 - 21:41

QUOTE(YPO)
QUOTE(P24L)
dříve OP, teď spíše Blažek, případně Vavi a Mark Spenc.
od všeho navíc třetina - krátký rukáv, manžetové knoflíčky, normální dlouhý rukáv.
v žádném případě AMJ - jejich prodavačky jsou naprosto šílené.

a hlavně by mě zajímalo - žehlíte si je sami?
já tak v 80 procentech ano a nemám s tím nějaký výrazný problém.

na žehlení respektive nežehlení jsou nejlepší košile z Intersparu ..... jednu mám je skvělá ...... vyperu jí ...... postavím do kouta a ráno v 7:30 je nachystaná do worku jako já biggrin.gif ....... 280 kč ...... zase jsem šetřil biggrin.gif ....

A nedělají se ti z ní vyrážky? smile.gif

#46 PetrR

PetrR

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 21.březen.2007 - 01:01

S tim zehlenim. Nekdy sam, nekdy pritelkyne podle potreby. Asi takova jakoze delba prace.

#47 tolja

tolja

chronoser

• Member_50
  • 4 532 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:Záběhlice
  • Fanoušek značky:UNIVERSAL GENÉVÉ protože dělali skvělé hodinky a HUNDAJ protože produkují "báječná" auta a ještě "báječnější" reklamy.

Publikováno 21.březen.2007 - 09:11

QUOTE(PetrR)
S tim zehlenim. Nekdy sam, nekdy pritelkyne podle potreby.  Asi takova jakoze delba prace.

Jakože Ty ji nosíš,a přítelkyně žehlí? laugh.gif

UNIVERSAL GENÉVE

tolja.11 zavináč seznam.cz

Já myslím, že budeš, až todle všecko skončí, myslím, že budeš celkem spokojenej parchant. A jde vo to Butchi, teď jsi celkem dobrej. Je to tvrdý, ale tvý schopnosti nejsou věčný. Tvý dny už pomalu končej. To je holt ten podělanej život. S tím se budeš muset, bejku, holt ňák smířit. Víš, tahle branže je narvaná naivníma kreténama, co si myslej, že budou věkem zrát jako víno. Jenže víno se změní na vocet, i tvý... Pokud si myslíš, že tvý bude lepší, tak nebude. Navíc, Butchi, kolik si myslíš, že máš před sebou ještě zápasů? Dva? Boxeři nepořádají ligu veteránů... Byls už u špice, ale ne na ní. A jestlis na ni chtěl, měls to udělat dřív. Hm? Dáš na mě.

#48 Lord

Lord

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 289 příspěvků(y)
  • Bydlí:Klobouky u Brna

Publikováno 21.březen.2007 - 11:25

no ja dost casto musim zehlit,ale spise u pritelkyne smile.gif,ale uplne neco jineho nez kosile
Ještě větší moc než si dovedeme představit nás zbavila našich záměrů.

#49 grga_pitic

grga_pitic

Megazávislák

• Member_50
  • 1 436 příspěvků(y)
  • Bydlí:Prdel u Ostravy

Publikováno 21.březen.2007 - 13:55

Blazek, Friends and rebels, Backgammon, OP....kdyz se mi kosile libi a ma slusny material tak ji koupim kdekoli - nejsem vysazeny na jednu nebo dve znacky....

poslední potomek opičího krále Sun Wu Kunga....

#50 PetrR

PetrR

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 21.březen.2007 - 21:39

QUOTE(tolja)
QUOTE(PetrR)
S tim zehlenim. Nekdy sam, nekdy pritelkyne podle potreby.  Asi takova jakoze delba prace.

Jakože Ty ji nosíš,a přítelkyně žehlí? laugh.gif

Priznam se, ze tak i tak. Ona zehli, ja nosim nebo ja si zehlim a nosim :-).

#51 Stephan

Stephan

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 264 příspěvků(y)
  • Bydlí:někde na Moravě
  • Fanoušek značky:basketbal

Publikováno 30.prosinec.2008 - 17:00

Zrovna mi přišla košile z UK (za 7 dní od objednávky a to jsou Vánoce). Značka T.M.Lewin. Za nějakých devět stovek podle mě velmi kvalitní košile. Trošku jsem byl nervózní z toho, jestli mi padne velikost, ale vše je ok, takže můžu vřele doporučit (k té velikosti jenom malý dodatek - "collar size" je lepší vzít větší než menší, pokud jste hraniční velikost).
odkaz http://www.tmlewin.co.uk/
"What we've got here is...failure to communicate."

#52 Joshua007

Joshua007

Učedník

• Member_50
  • 177 příspěvků(y)
  • Bydlí:Matička Praha
  • Fanoušek značky:Lyžování, potápění, horská kola.

Publikováno 27.leden.2009 - 19:42

Poslední dobou jsem si koupil několik velmi elegatních košil s manžetovými knoflíčky v obchodě Zara. thumbsup_anim.gif
Dokonce byly ve slevě. Tak mě jedna vyšla na 899,- Kč. Po několika dnech mě oslovil kolega v práci, co si nechává košile šít na mírů a jedna ho vychází na 5.000,- Kč (mažetové knoflíčky a vyšité monogramy). Ptal se mně, kde jsem si nechal tuto pěknou košili ušít ??? Na to jsem mu sdělil, že jsem ji koupil v Zaře za 899,- Kč a jeho málem klepla pepka jawdrop.gif A dnes už taky nakupuje v Zaře !!! notworthy.gif

Když hodinky, tak Omega.

#53 Andreas.ks

Andreas.ks

Závislák

• Member_50
  • 798 příspěvků(y)
  • Bydlí:pod Pleší

Publikováno 27.leden.2009 - 20:11

Když už to tady někdo oživil.... Nedávno jsem si přes internet koupil někollik košil české firmy Joka - na bežné nošení do práce si je nemohu vynachválit. Příjemný materiál, dobrý volnější střih... A navíc za hubičku...
Povídání o psaní, obrázky a ještě jednou obrázky...

#54 vanderB.

vanderB.

nezávislák

• Member_50
  • 1 710 příspěvků(y)
  • Bydlí:Pardubice a Praha
  • Fanoušek značky:Lange und Söhne, Nomos, Mondaine, Junghans, Stowa, Glycine, Marathon

Publikováno 27.leden.2009 - 20:17

Na základě rozhodnutí věřitelského výboru společnosti Joka Klatovy, s.r.o. v konkurzu a následného usnesení Krajského soudu v Plzni, byla se společností Joss & Löwenstein s.r.o. uzavřena smlouva o prodeji veškerých aktiv Joka, včetně skladových zásob a dohodnut přechod stávajících zaměstnaců, tak aby nebyla narušena kontinuita výroby a prodeje textilních výrobků.

http://www.joka.cz/

vypada to, ze ceske uz to nejni, bohuzel sad.gif
"A new watch, or a new car...it is your decision!" A. Lange

#55 Joshua007

Joshua007

Učedník

• Member_50
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 27.leden.2009 - 20:26

QUOTE(Andreas.ks @ 27.1.2009 - 20:11) Zobrazit příspěvek
Když už to tady někdo oživil.... Nedávno jsem si přes internet koupil někollik košil české firmy Joka - na bežné nošení do práce si je nemohu vynachválit. Příjemný materiál, dobrý volnější střih... A navíc za hubičku...

Tak to gatuluji.... thumbsup_anim.gif Já osobně košile této firmy moc rád nemám. Cena je v pohodě, ale kvalita nic moc thumbsdown_anim.gif

Když hodinky, tak Omega.

#56 Andreas.ks

Andreas.ks

Závislák

• Member_50
  • 798 příspěvků(y)
  • Bydlí:pod Pleší

Publikováno 27.leden.2009 - 20:48

No vida... Tak to asi mám nějaké poslední kusy... Ale jsou příjemné, mám rád volné klasické střihy a na běžné nošení jsou úplně OK...
Povídání o psaní, obrázky a ještě jednou obrázky...

#57 Joshua007

Joshua007

Učedník

• Member_50
  • 177 příspěvků(y)

Publikováno 27.leden.2009 - 21:25

Poslední kusy jsou fajn thumbsup_anim.gif Třeba budou mít jednou sběratelskou hodnotu whistling.gif

Když hodinky, tak Omega.

#58 giptrick

giptrick

Učedník

• Member_50
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 27.leden.2009 - 21:45

Velice dobře se mi kdysi nosily košile z podniku Šohaj Strážnice. Svého času jsem je nosil, jako část pracovní uniformy a byl jsem převelice spokojen. Dnes dostávám košile od firmy XENA a a nechce na nich spát ani náš pes...

#59 Ghill

Ghill

Watch Globetrotter

• Member_50
  • 561 příspěvků(y)
  • Bydlí:Globtrotterville

Publikováno 27.leden.2009 - 21:48

Velmi mi sedi Pietro Filipi. Mam od nich ako lanove letne casual, ak aj velmi kvalitne oblekovky.
Oris TT1; Longines Opposition Chronograph; Polar S625X

#60 911

911

loloHH fan club member

• Member_50
  • 3 611 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 27.leden.2009 - 21:52

QUOTE(Joshua007 @ 27.1.2009 - 19:42) Zobrazit příspěvek
Poslední dobou jsem si koupil několik velmi elegatních košil s manžetovými knoflíčky v obchodě Zara. thumbsup_anim.gif
Dokonce byly ve slevě. Tak mě jedna vyšla na 899,- Kč. Po několika dnech mě oslovil kolega v práci, co si nechává košile šít na mírů a jedna ho vychází na 5.000,- Kč (mažetové knoflíčky a vyšité monogramy). Ptal se mně, kde jsem si nechal tuto pěknou košili ušít ??? Na to jsem mu sdělil, že jsem ji koupil v Zaře za 899,- Kč a jeho málem klepla pepka jawdrop.gif A dnes už taky nakupuje v Zaře !!! notworthy.gif

tak to je frajer, kdyz nepozna rozdil v kvalite tech kosili. zara dela nekdy celkem hezke veci. materialove nic moc. kdo si nemuze dovolit kvalitnejsi veci, tak zara je jedna z tech lepsich
Zapnu si Total Commander a koukám, vlevo disk C:, vpravo disk C:, říkám si: "ku.va, k čemu mi jsou dva disky C: ?" Tak jsem jeden zformátoval.

Vložený obrázek Vložený obrázek www.breitling-jet-team.com

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:mtm, kosile, kavalier, lepremier