Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Když už jsme u té módy tak jaké košile nosíte? Barva, stříh límce a rukávů, případně značka.

 

Většinou nosím světle růžové košile s francouzkým límcem a rukávy pro manžetové knoflíčky. Ideálně nejaký decentní nenápadný vzor. ideální mi přijde Marks and Spencer, a ani Debenhams není špatný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak malý tip: Některé košile s manžetami na normální knoflíčky mají dírky pro knoflíčky na obou koncích manžety. Stačí odpárat knoflíčky a místo nich použít vhodné manžetové knoflíčky a výsledný dojem vypadá velmi zajímavě a i lehce casual :-))

 

Takto nosím tu modro-růžovou proužkovanou košili (vyobrazená nahoře) a skvěle se hodí jak k obleku tak i k džínám:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většinou nosím světle růžové košile....

Teď nevím safi, kam tě mám zařadit a) manažer z finančnictví z Londýna dle Kocoura, nebo je to coming-out a jsi B) "extravagantný gej" dle Jurgena :D :D:D:D:D (Jurgene, ještě jednou díky za tuhle hlášku :) )

Jinak Marks and Spencer je IMHO jedno z mála dobrých míst pro bezbolestný nákup solidních košil - košile jsou celkem kvalitní, je tam velký výběr a prodavači neprudí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil
Já si nechávám šít košile u švadleny na míru. Vyjde to jen o fous dráž než v krámu a můžu si všechno vybrat, od látky po střih..

A kde sháníš látky? Mně to připadá, že je menší výběr vhodných vzorů než hotových košil. Mám na mysli sportovnější košile, ne společenské (i když u tebe bych asi neměl tento termín používat :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většinou nosím světle růžové košile....

Teď nevím safi, kam tě mám zařadit a) manažer z finančnictví z Londýna dle Kocoura, nebo je to coming-out a jsi B) "extravagantný gej" dle Jurgena :D :D:D:D:D (Jurgene, ještě jednou díky za tuhle hlášku :) )

Jinak Marks and Spencer je IMHO jedno z mála dobrých míst pro bezbolestný nákup solidních košil - košile jsou celkem kvalitní, je tam velký výběr a prodavači neprudí...

"b" určitě ne:-) alespon pevně doufám...

"a" a ano pokud si odmyslíš Londýn a z poloviny i toho manažera - dělám procesního anlytika pro finanční instituce:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

te ruzove kosele odvolavam, na slovensku myslim ze bohate staci znackovy pytel od zemiakov.

 

maxs: pierre cardin som bol v auparku kedysi pozret a pripadal som si, ze tam niekoho strasne ale straaaasne otravujem.

v alain delon bola obsluha vpohode, tak nakupujem tam, aj ked su to riadne smejdy.

 

no a mimo robotu - teplaky na patronke, kedysi tam mali paradne fitnes gate. dufam ze este stale maju, lebo uz si sam sebe zacinam pripadat jak bezdomovec, co znamena, ze pre normalnych ludi som niekde 10 urovni pod "vyberacom kontajnerov" a napriklad v kennyho spolocenskom rebricku mam specialnu kategoriu, daleko daleko pod "absolutnou spodinov". este ze mam tolerantnu zenu a ze pan boh vymyslel fitnes gate - nutne potrebujem nove!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

maxs: pierre cardin som bol v auparku kedysi pozret a pripadal som si, ze tam niekoho strasne ale straaaasne otravujem.

:) Asi mali len horsi den.Na mna su slecny mile a ochotne.PC je aj v Poluse,tak skus tam.

Na patronke kupujes gate,ved tam su len novinove stanky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si nechávám šít košile u švadleny na míru. Vyjde to jen o fous dráž než v krámu a můžu si všechno vybrat, od látky po střih..

A kde sháníš látky? Mně to připadá, že je menší výběr vhodných vzorů než hotových košil. Mám na mysli sportovnější košile, ne společenské (i když u tebe bych asi neměl tento termín používat :D)

No ta buchta tam toho má asi 2 místnosti, takže si tam nakonec vždycky něco vyberu.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) Asi mali len horsi den.Na mna su slecny mile a ochotne.PC je aj v Poluse,tak skus tam.

a mozes tu kvalitu porovnat z alain delon? ja som si v auparku vtedy raz jedno sako aj vyskusal, no len som skoro odpadol ked som videl jak to namne vypada a nezeby to bolo tak dobre.

 

Na patronke kupujes gate,ved tam su len novinove stanky :)

http://www.friva.sk/kontakt.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...