Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

kosile: gant, marlboro classic a yachting marina, nesnasim kosile s prisadami umelotin, coz napr u markse a spencera je pravidlem

Do levnějších přidávají nějakou umělotinu ale u trochu lepších to už je čistá bavlna.

mam dve kosile od marks and spencer po nejakych 1.400 a proste tam je neco, co zrejme zajistuje nemackani a snazsi zehleni a me to tam vadi, coz treba u gantu neni - a to nemluvim o kvalite limce - to je pro me primarni uklazatel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kosile: gant, marlboro classic a yachting marina, nesnasim kosile s prisadami umelotin, coz napr u markse a spencera je pravidlem

Do levnějších přidávají nějakou umělotinu ale u trochu lepších to už je čistá bavlna.

mam dve kosile od marks and spencer po nejakych 1.400 a proste tam je neco, co zrejme zajistuje nemackani a snazsi zehleni a me to tam vadi, coz treba u gantu neni - a to nemluvim o kvalite limce - to je pro me primarni uklazatel

Aha uz chapu, to myslim neni umelina ale specificka uprava vlakem ..nejakou roli pri tom hraje tusim ze amoniak ... ale nevim jak to ktera firma dela kazdopadne je fakt ze nemackave kosile nemaji na dotyk tak "pekne hebke" materialy jako z klasicky neupravovane bavlny..

 

P.S. muzes prosim rozvinout tu poznamku ohledne limce? Mas na mysli strih, nebo nejaky krejcovsky postup?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do levnějších přidávají nějakou umělotinu ale u trochu lepších to už je čistá bavlna.

přesně tak ty lepší jsou čistá bavlna a já jsem celkem spokojen :)

jinak vybra se dá třeba i v Nextu

V Nextu si kolega nedávno kupoval skvělou černou košili, mela velmi dobre udelanou "povrchovou" upravu, na svetle nebo na slunicku na ni vynikly ruzne "odstiny" cerne a vysledek vypadal podobne jako samet.

 

No uz toho radsi necham a pujdu spat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do levnějších přidávají nějakou umělotinu ale u trochu lepších to už je čistá bavlna.

mam dve kosile od marks and spencer po nejakych 1.400 a proste tam je neco, co zrejme zajistuje nemackani a snazsi zehleni a me to tam vadi, coz treba u gantu neni - a to nemluvim o kvalite limce - to je pro me primarni uklazatel

Aha uz chapu, to myslim neni umelina ale specificka uprava vlakem ..nejakou roli pri tom hraje tusim ze amoniak ... ale nevim jak to ktera firma dela kazdopadne je fakt ze nemackave kosile nemaji na dotyk tak "pekne hebke" materialy jako z klasicky neupravovane bavlny..

 

P.S. muzes prosim rozvinout tu poznamku ohledne limce? Mas na mysli strih, nebo nejaky krejcovsky postup?

nemam rad tvrde limce - nevim jak se to dela, ale staci na nej sahnout - u firem, ktere jsem jmenoval je pravidlem, ze limec je opravdu velmi velmi "pratelsky"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to mám jednoduché... oblečení včetně košil od fa. Blažek, semtam něco z košil od Marks and Spencer a odvšeho kousek ještě ze Zara. Hlavní důvod je ten, že jsou to firmykteré jsou všude, kvalita dostačující, nemusím se nákupu či dokonce šitíkošile věnovat ani o minutu déle než je potřeba :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam dve kosile od marks and spencer po nejakych 1.400 a proste tam je neco, co zrejme zajistuje nemackani a snazsi zehleni a me to tam vadi, coz treba u gantu neni - a to nemluvim o kvalite limce - to je pro me primarni uklazatel

Aha uz chapu, to myslim neni umelina ale specificka uprava vlakem ..nejakou roli pri tom hraje tusim ze amoniak ... ale nevim jak to ktera firma dela kazdopadne je fakt ze nemackave kosile nemaji na dotyk tak "pekne hebke" materialy jako z klasicky neupravovane bavlny..

 

P.S. muzes prosim rozvinout tu poznamku ohledne limce? Mas na mysli strih, nebo nejaky krejcovsky postup?

nemam rad tvrde limce - nevim jak se to dela, ale staci na nej sahnout - u firem, ktere jsem jmenoval je pravidlem, ze limec je opravdu velmi velmi "pratelsky"

:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

te ruzove kosele odvolavam, na slovensku myslim ze bohate staci znackovy pytel od zemiakov.

 

maxs: pierre cardin som bol v auparku kedysi pozret a pripadal som si, ze tam niekoho strasne ale straaaasne otravujem.

v alain delon bola obsluha vpohode, tak nakupujem tam, aj ked su to riadne smejdy.

 

no a mimo robotu - teplaky na patronke, kedysi tam mali paradne fitnes gate. dufam ze este stale maju, lebo uz si sam sebe zacinam pripadat jak bezdomovec, co znamena, ze pre normalnych ludi som niekde 10 urovni pod "vyberacom kontajnerov" a napriklad v kennyho spolocenskom rebricku mam specialnu kategoriu, daleko daleko pod "absolutnou spodinov". este ze mam tolerantnu zenu a ze pan boh vymyslel fitnes gate - nutne potrebujem nove!

" Chlapci, kdyby jste chtěli mám tady zopár růžových pytlů z UNRRY, od války je to už pěkných pár let, ale moli se toho nedotkli.. A tomu, kdo mi přijede naštípat dříví na zimu, dám navrch pár košilí od Bosse po nebožtíkovi..

Jsou neobnošené a nesmrdí! A pro toho, kdo by chtěl taky kravatu.... hihi... Mám speciální úkol..... :P "

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

navic tedy takovy crossover - tolkien vs. pratchet, carodej vs. carodejnice..opravdu jsem na foru, ktere se venuje hodinkam :-)

Miluju lidi, který používaj cizí slova... :) Sečtělej mužskej je z tebe Steelíku. Aly dyk nejsme v hodinkách, jsme zavláknovaní v košilích... :P

P.S. Pro Gandalfa- Gandalfe zlato, v pátek pořádáme já, vnučka a pár známejch z chronomagu mejdan, nestavíš se?! Budou nakládaný netopejři a farářskej s Hamiltonama se určitě zastaví taky.. :cool

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

navic tedy takovy crossover - tolkien vs. pratchet, carodej vs. carodejnice..opravdu jsem na foru, ktere se venuje hodinkam :-)

Miluju lidi, který používaj cizí slova... :) Sečtělej mužskej je z tebe Steelíku. Aly dyk nejsme v hodinkách, jsme zavláknovaní v košilích... :P

P.S. Pro Gandalfa- Gandalfe zlato, v pátek pořádáme já, vnučka a pár známejch z chronomagu mejdan, nestavíš se?! Budou nakládaný netopejři a farářskej s Hamiltonama se určitě zastaví taky.. :cool

tak tedy v kosilich - tim hur - fantazy postavy co se zajimaji o kosile s ruzovymi prouzky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...