Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak to gatuluji.... :thumbsup_anim: Já osobně košile této firmy moc rád nemám. Cena je v pohodě, ale kvalita nic moc :thumbsdown_anim:

 

Kdysi bývala JOKA celkem dobrá a to v době, kdy ještě v Klatovech mívala značkovou prodejnu na úrovni (cca. před 5 až 10 lety). Ceny vyšší, ale materiál a kvalita velmi slušná. Je škoda, že JOKA už nešije :crying_anim02: ; poslední cca. 3 roky košilí moc na výběr neměli. :thumbsdown_anim:

Dnes mám většinu košilí od T.M.Lewin a jsem nadmíru spokojený (s cenou i kvalitou). :thumbsup_anim: Nejlepší je možnost volby délky rukávů (sice i Joka dělala prodloužené košile, ale i to je pro mne hraniční délka) + případné úpravy na míru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je frajer, kdyz nepozna rozdil v kvalite tech kosili. zara dela nekdy celkem hezke veci. materialove nic moc. kdo si nemuze dovolit kvalitnejsi veci, tak zara je jedna z tech lepsich

 

 

Abych bych zcela upřímný, tak rozdíl v kvalitě košil, moc velký nebyl. Sice nevím, kde si košile na míru nechal šít, ale ten krejčí ho pravděpodobně pěkně vzal na hůl :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Košile moc nemusím, ale když to musí být, jako že slušnej člověk, tak Olymp, Eterna. Někdy na normální nošení Marlboro, Pall Mall. Růžovou nemám a ani ji nikdy mít nebudu a to v žádném odstínu. Všimnul jsem si, že co se oženil Paroubek, nosí růžové košile a dokonce i svetříky. Je to velmi sladkej kluk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, furt si myslím, že si z nás tady v Čechách dělají s oblečením srandu..........

Většinou předražené průměrné a podprůměrné zboží s minimální možností výběru velikostí a barev. U značek stále přetrvává nešvar prodeje starých kolekcí za plnou palbu.

Když jdu nakoupit , většinou kupuji to co mi padne do oka, a ne to co zrovna potřebuji.

Nebaví mě tady už nechávat jim peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych bych zcela upřímný, tak rozdíl v kvalitě košil, moc velký nebyl. Sice nevím, kde si košile na míru nechal šít, ale ten krejčí ho pravděpodobně pěkně vzal na hůl :thumbsdown_anim:

tak to ho vzal asi na hul. u techto kosil poznas rozdil uz z dalky a jen pohledem. je fakt rozdil v zara/h&m/atd vs kvalitni znacky. tim nerikam, ze zara a spol neni dobry, jen ze je proste jinde. i kdyz vezmu moje obyc boss nebo lascoste kosile, tak jen na omak je to prijemne, drzi barvy. materialy jsou prodysne, pri poceni nedelaji fleky... pritom to neni drahe. boss, lacoste jsou zcela bezne znacka, jen u nas se s tim nadela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ho vzal asi na hul. u techto kosil poznas rozdil uz z dalky a jen pohledem. je fakt rozdil v zara/h&m/atd vs kvalitni znacky. tim nerikam, ze zara a spol neni dobry, jen ze je proste jinde. i kdyz vezmu moje obyc boss nebo lascoste kosile, tak jen na omak je to prijemne, drzi barvy. materialy jsou prodysne, pri poceni nedelaji fleky... pritom to neni drahe. boss, lacoste jsou zcela bezne znacka, jen u nas se s tim nadela.

 

Mám doma několik košil od Bosse a od Lacoste. A když srovnám kvalitu se Zarou, tak ta se o moc neliší..... Teda až na tu cenu !!! Hlavně v České republice :thumbsdown_anim: To víš obchod je obchod.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám doma několik košil od Bosse a od Lacoste. A když srovnám kvalitu se Zarou, tak ta se o moc neliší..... Teda až na tu cenu !!! Hlavně v České republice :thumbsdown_anim: To víš obchod je obchod.......

tak to ja teda poznam. od bosse mam prevazne "two ply" a nemuzu si stezovat. lacoste mam predevsim kvuli vzorum/barvam. zatim co jsem mel v ruce zara/h&m veci, tak z toho vzdy lezly nite, po case v pracce to bylo tvrdy, jejich svetry kousou a jsou fakt spatny. ja si klidne koupim neznackovou vec, ale musi to byt kvalitni material. je mi jedno, co je tam nasito za znacku. kolikrat nosim radsi modni znacky, co nejsou primarne videt, nemaji logo resp maji ho jen na poutku nebo na te cedulce s tim jak se to ma prat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ja teda poznam. od bosse mam prevazne "two ply" a nemuzu si stezovat. lacoste mam predevsim kvuli vzorum/barvam. zatim co jsem mel v ruce zara/h&m veci, tak z toho vzdy lezly nite, po case v pracce to bylo tvrdy, jejich svetry kousou a jsou fakt spatny. ja si klidne koupim neznackovou vec, ale musi to byt kvalitni material. je mi jedno, co je tam nasito za znacku. kolikrat nosim radsi modni znacky, co nejsou primarne videt, nemaji logo resp maji ho jen na poutku nebo na te cedulce s tim jak se to ma prat :)

 

V h&m nenakupuji a ze Zary mám pouze pár košil. Co se týče h&m, tak si troufnu říct, že není nic horšího........ Ale nikdy si nebudu stěžovat na svetry a miky od Bosse. Je to prostě radost nosit :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V h&m nenakupuji a ze Zary mám pouze pár košil. Co se týče h&m, tak si troufnu říct, že není nic horšího........ Ale nikdy si nebudu stěžovat na svetry a miky od Bosse. Je to prostě radost nosit :thumbsup_anim:

no tak to se shodneme. vyborny je jeste gant/ralph laurent (specialne rugby edice)/gaastra/nautica vrele doporucuju. vyborny vzory/barvy/strih a material

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to se shodneme. vyborny je jeste gant/ralph laurent (specialne rugby edice)/gaastra/nautica vrele doporucuju. vyborny vzory/barvy/strih a material

 

 

Od Gantu zatím žádnou košili nemám, pouze sverty a polo trička. A Ralph Lauren je prostě klasika. :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do práce nosím nejčastěji Eterna blackline a silverline, něco málo od Bosse a Tommy Hilfiger. Nakupuju jednou dvakrát do roka v Německu, tady je to děsně přepálený. Ve slevách se dají koupit v pohodě za 40 - 60 Euro a člověk se v nich může hrabat celý odpoledne, aniž by ho přitom někdo pořád otravoval.

 

K džínům pak nejčastěji Esprit, slim fit..perfektně sedí a dobře se nosí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do práce nosím nejčastěji Eterna blackline a silverline, něco málo od Bosse a Tommy Hilfiger. Nakupuju jednou dvakrát do roka v Německu, tady je to děsně přepálený. Ve slevách se dají koupit v pohodě za 40 - 60 Euro a člověk se v nich může hrabat celý odpoledne, aniž by ho přitom někdo pořád otravoval.

 

K džínům pak nejčastěji Esprit, slim fit..perfektně sedí a dobře se nosí.

 

 

Nákupy u sousedu v Německu jsou fajn, kor když ještě narazíš na slevy...... To je pak jedna radost :rolleyes:

Upraveno uživatelem Joshua007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Značka T.M.Lewin. Za nějakých devět stovek podle mě velmi kvalitní košile.

T. M. Lewin se skutečně s jakýmikoliv běžnými košilemi na českém trhu nedá srovnávat (a to i s těmi výrazně dražšími) - v podstatě nevidím jediný rozumný důvod proč nakupovat v ČR. Stejně tak jeho kravaty výrazně lepší, než to, co se tu dá sehnat.

 

A teď to bude možná ostřejší, ale k debatě o růžových košilích a manažerovi z Londýna - nikdo seriózní ze City nebo Westminsteru by si na sebe růžovou nikdy nevzal. Osobitost se vyjadřuje kapesníčkem či kravatou, košilí ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T. M. Lewin se skutečně s jakýmikoliv běžnými košilemi na českém trhu nedá srovnávat (a to i s těmi výrazně dražšími) - v podstatě nevidím jediný rozumný důvod proč nakupovat v ČR. Stejně tak jeho kravaty výrazně lepší, než to, co se tu dá sehnat.

 

A teď to bude možná ostřejší, ale k debatě o růžových košilích a manažerovi z Londýna - nikdo seriózní ze City nebo Westminsteru by si na sebe růžovou nikdy nevzal. Osobitost se vyjadřuje kapesníčkem či kravatou, košilí ne.

pokud dorazil jako posila z kanceláře v NYC, tak si to dokážu představit... opravil bych to:

žádný seriózní Brit ze City nebo Westminsteru by si na sebe růžovou nikdy nevzal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...