Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Mě tak nějak vyhovuje Marks&Spencer a Next

 

 

Košile z Marks&Spencer jsem nosil dříve, pak jsem poskočil na lepší značku (Hugo Boss, Lacoste). Next není špatný, ale často v obchodech nemají tu správnou velikost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je teda téma na fóru o hodinkách :)

T.M.Lewin jsem zkusil, ale límeček měl příšernej tvar a ač to mělo být slim fit, byl to pytel na brambory :( Prostě angličani. Takže Olymp je za tu cenu, kterou mají v NDR OK. Marks&Spencer v té nejvyšší kvalitě údajně z Itálie je celkem dobrý, ale nosí to bohužel každý. Blažek je předražený, kvalita neodpovídá a nakupuje tam spousta lidí. Doporučuji raději připlatit za moje milované Azzaro:) Teda vlastně ne, nekupujte to, já to chci nosit jediný!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ho vzal asi na hul. u techto kosil poznas rozdil uz z dalky a jen pohledem. je fakt rozdil v zara/h&m/atd vs kvalitni znacky. tim nerikam, ze zara a spol neni dobry, jen ze je proste jinde. i kdyz vezmu moje obyc boss nebo lascoste kosile, tak jen na omak je to prijemne, drzi barvy. materialy jsou prodysne, pri poceni nedelaji fleky... pritom to neni drahe. boss, lacoste jsou zcela bezne znacka, jen u nas se s tim nadela.

 

Srovnavat Zaru s HM je docela nesmysl. V HM poradnou kosili nenajdes. Kdyz zajdes do Zary tak tam jsou vsechny kosile ze 100%bavlny a vyber je vice nez siroky (jak v cene, tak ve strihu). Naopak, kdyz se zajdu podivat do nekterych jinych obchodu tak se nastacim divit, kde se vzaly ty obrovske ceny!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja videl nekde snad jen 4U v kombinaci s nejakou jinou firmou (mozna Broadway nebo tak neco) - nevim jestli to je ono, nejaka navaznost, ale to co jsem tam videl byla dost hruza..

 

 

jj to je ono, staré dobré časy jsou pryč...

 

doplnění:

taky ještě prodávají blend a scotch, vše pro teenagery

Upraveno uživatelem tombed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srovnavat Zaru s HM je docela nesmysl. V HM poradnou kosili nenajdes. Kdyz zajdes do Zary tak tam jsou vsechny kosile ze 100%bavlny a vyber je vice nez siroky (jak v cene, tak ve strihu). Naopak, kdyz se zajdu podivat do nekterych jinych obchodu tak se nastacim divit, kde se vzaly ty obrovske ceny!

 

Plně s tebou souhlasím. Já bych si osobně košili v HM nikdy nekoupil !!! :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Já jen u Marks&Spencer. Vím, že vezmu vel. 43 a vždy mi sedí. To je to hlavní, nezkoušet, "bafnout" zabalené z regálu a pryč! Ani o minutu déle. Již asi 5 let a nikdy žádný problém.

 

 

Přesně tak. Jediné co bych jim vytknul je absence více slim fit modelů. Pár jich mají v řadě Autograph, ale ne všechny se dají nosit jako business košile. JInak jednoznačně doporučuje košile easy iron nebo no iron.

 

Dobrý je i kvalitou Debenhams - modelové řady Osborne nebo designérské kousky od Jasper J Conrad - bohužel ty už v ČR v prodejně na Václaváku nejsou, chce si to pro ně zaletět do Dublinu.

 

BTW - v Dublinu je zajímavé zakazkové krejčovství THE PINK a košile jsou obzvláště růžové. JOJ!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před pár dny jsem si objednal košili od Lewina. Zatím spokojenost. Na jejich webu jsou tři ceny RRP 65 liber pak 32.50 a teď 19. Je to jenom reklamní marketingový trik nebo ty košile opravdu stály v tomto případě 65 liber? Apropo nezkoušel někdo z Vás značku Joss & Löwenstein. Na webu Joky mají celkem pěkné vzory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před pár dny jsem si objednal košili od Lewina. Zatím spokojenost. Na jejich webu jsou tři ceny RRP 65 liber pak 32.50 a teď 19. Je to jenom reklamní marketingový trik nebo ty košile opravdu stály v tomto případě 65 liber? Apropo nezkoušel někdo z Vás značku Joss & Löwenstein. Na webu Joky mají celkem pěkné vzory.

 

JOKA není špatná, ale dle mého je T.M.Lewin lepší. Jestli chceš, tak se můžu v podnikové prodejně JOKY stavit a trochu košile obhlídnout ;)

Upraveno uživatelem Ruda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...