Přejít na obsah

Jak se zabavit s digitálkami...


Návštěvník Chilliluk

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...
  • Po roku...

Ty kokso, tieto som dokonca mal :D

On k tomu je ještě hrudní pás, který nevím kde mám :). Měl jsem je na ruce asi 2x, když jsem myslel, že budu běhat...ale pustilo mě to dřív než jsem začal  :D .

A koupil jsem je myslím za 200 Kč....Planeo hodinky totiž mělo vždycky při dnech Marriane akci, že když koupíš jedny hodinky, tak si můžeš k tomu ještě koupit vybrané hodinky (většinou nějaké "no name" jak je třeba Secco) za 200 Kč....tak proč to nekoupit :)))).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On k tomu je ještě hrudní pás, který nevím kde mám :). Měl jsem je na ruce asi 2x, když jsem myslel, že budu běhat...ale pustilo mě to dřív než jsem začal :D .

A koupil jsem je myslím za 200 Kč....Planeo hodinky totiž mělo vždycky při dnech Marriane akci, že když koupíš jedny hodinky, tak si můžeš k tomu ještě koupit vybrané hodinky (většinou nějaké "no name" jak je třeba Secco) za 200 Kč....tak proč to nekoupit :)))).

Ja som to rozmlátil, nechtiac :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dneska jsem vyhazoval došlou batt z hnědejch.  A docela mě překvapilo těsnění. Nejen že má netypický tvar, ale je průhledné. To jsem ještě neviděl, no holt mám pořád co objevovat. Dýnko není jen plíšek, je taky vytvarovaný zevnitř. Jen nevím proč u Ventury použili tak malou batt. Vzhledem k velikosti hodinek tam mohli dát třeba CR 2025.

post-673-0-50561000-1587229608_thumb.jpg

post-673-0-52306100-1587229618_thumb.jpg

 

A pak že Ferrari nemůže být praktické:

post-673-0-84804600-1587230967_thumb.jpg

Upraveno uživatelem t2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...