Přejít na obsah

Omega Dynamic


jankoxxx

Doporučené příspěvky

Kolekce Genéve Dynamic - vytvořena v roce 1967 prodejním ředitelem Robertem Forsterem a konstruovaná Raymondem Rhévenazem a uvedena na trh v roce 1968.

Na fotce je třetí generace Dynamiců uvedená na trh v roce 1997. Charakterizuje je military design. Dvoudílné pouzdro, vodotěsnost do 50 m, šroubovací korunka, automatický strojek, sklíčko safírové s antireflexem. Kolekce je orientovaná na mladší klientelu ve dvou verzích - s centrální vteřinovkou nebo chronograf. Kalibr 1108.

Potud chytrá kniha .....

:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Jedny z nejpeknejsich omeg, co sem mel... moje recenze je tady.....http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/83159-omega-dynamic-automatic-iii-generace/?hl=%2Bomega+%2Bdynamic

post-248-0-20146800-1490099226_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Model Dynamic Chronograf. Lze říci, že v budoucnu neztratí na hodnotě stejně jako jiné modely této značky?

 

Omega není Rolex, na hodnotě neztrácí jen populární modely jako jsou moony nebo bondovky. Pokud to bereš jako investici, tak Dynamic asi nebude nejlepší volba. Se podívej, za kolik chodí starší Omegy a jaká je po nich poptávka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Model Dynamic Chronograf. Lze říci, že v budoucnu neztratí na hodnotě stejně jako jiné modely této značky?

Jak jsem to procital tak tohle neni dobra investice do budoucna. Rozmyslel bych se jeste.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tušil, že to bude zase průser. Tak aspoň ušetřim něco na důchod a nemusim schánět trezor.

Tak to cos ted mapsal je blbost :-)). A v duchodu si budes trhat vlasy, zes je nevzal?

Libej se ti, tak je kup a nepremyslej o tom jako o investici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...