Přejít na obsah

Potrebujem poradiť


deweler

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

No u hodinára som bol,ale ten mi povedal,že cenu nevie,v starožitníctve to isté.Do záložne s tým chodiť nemienim,nakoľko tam mi nikto presnú cenu nepovie.Hodinky som dostal darom a preto neviem či číselnik taký bol alebo je poškodený,ale nakoľko sú hodinky a aj číselník zlatý(a zlato je kov mäkký,tak sa ľahko mohlo stať,že sa poškriabali nejakou neodbornou manipuláciou)

Chcem tie hodinky predať,len sa mi nedarí vôbec určiť cenu za ktorú mám predávať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...

Dobry den,

Potrebujem poradiť o aký presný model sa jedná a aká je približne jeho cena.Hodinky sú z 18karátoveho zlata.Ďakujem Vám za každú radu.

 

 

 

 

70te roky, zberatelsky nezaujimave, bezny model z toho obdobia bez sekundovky, ziadna slava za cca 500 EUR ak niekoho na to najdes.....

Upraveno uživatelem pplus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Aha díky to jsem potřeboval, už do téhle sekce nepolezu slibuju.

Mě to tahalo za oči a on o tom nic nevěděl, teď jen zjistit proč tam dávají sypaný čaj místo indexů.

 

edit: ačkoliv když už jsem tady - řemen by potřeboval vyměnit, má je cca 3 roky. Nějaký tip na řemen, nebo origo je best (víceméně mu vyhovuje stávající) ? Servis po třech letech či později ? (Vodu předpokládám neviděj ani když venku prší :lol2: )

Upraveno uživatelem myšák Albín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

ě to tahalo za oči a on o tom nic nevěděl, teď jen zjistit proč tam dávají sypaný čaj místo indexů.

 

edit: ačkoliv když už jsem tady - řemen by potřeboval vyměnit, má je cca 3 roky. Nějaký tip na řemen, nebo origo je best (víceméně mu vyhovuje stávající) ? Servis po třech letech či později ? (Vodu předpokládám neviděj ani když venku prší :lol2: )

 

Shodou okolností jsem se na tyhle Portofina byl dívat u Dušáka - podle ty fotky to vypadá, že jsou zcela OK. Výrobce doporučuje kontrolu po 5 letech; komplet servis stojí u Dušáka 13K a sami mi řekli, že pokud hodinky jdou a není s nima subjektivně nic v nepořádku, tak stačí přijít třeba ž po 10 letech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Zdravím přítomné,

už nějakou dobu mi vrtá hlavou následující kousek (k dostání na CH24), ale je bez dokumentace a nepodařilo se mi o něm nic moc zjistit. Bude tu někdo moudřejší? Ref. číslo by mělo být 4502. Díky moc za odpověď.

 

https://shop.orologiaio.com/eng/phpfiles/mostrafile.php?id_immagine=2227

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych tipoval spíše ref. 4501, více info zde http://www.moeb.ch/Ingenieur/04e_LadySL.html

Zdravím přítomné,

už nějakou dobu mi vrtá hlavou následující kousek (k dostání na CH24), ale je bez dokumentace a nepodařilo se mi o něm nic moc zjistit. Bude tu někdo moudřejší? Ref. číslo by mělo být 4502. Díky moc za odpověď.

 

https://shop.orologiaio.com/eng/phpfiles/mostrafile.php?id_immagine=2227

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...