Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Už som to sem písal, tak copy/paste:

 

Si mi pripomenul moju bývalú, veľkú feministku, inak fajn :). Udalosti jedného dňa zhrniem do stručnej debaty.

 

ona: poď, ideme variť

ja: idem vŕtať diery na police, ty môžeš medzitým variť

ona: zase si myslíš, že varenie je ženská robota? ideme variť spolu!

ja: dobre, je mi to jedno

 

o pár hodín

ja: poď, ideme vŕtať diery na police

ona: to je mužská robota!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem velice rad, ze v pohadce "popelka", slecne nacernili oblicej uhlim.

Alespon tam maji cenzori sveho pracoviteho cernouska a pohadka se muze vysilat v tv. :-)

Tesim se na den, kdy si nekteri vyvoleni cenzori hry "kingdom come" vytahnou hlavy ze sveho ritniho otvoru.

Zatim jim uvnitr tesemnicka hloda zbytek mozku. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyborny komentar v diskusi pod clankem

 

Kanada bude mit hymnu genderově neutralni:

https://zpravy.idnes.cz/kanada-narodni-hymna-zmena-gender-neutralni-fev-/zahranicni.aspx?c=A180201_154117_zahranicni_dtt

 

.. a kdy dojde na syna, otce, a ducha svateho?.... :-))

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

petr_cha: neskutecny, uz jsem to cetl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomhle jsem optimista,  jelikož sranda u nás musí bejt i když fotra věší, tak takovéhle projevy nesmyslné politické korektnosti neprojdou.

Apropo,  za protektorátu se začerňoval verš v čítankách z chorálu svatého Václava,   bijte němce ,  cizozemce.

No pasaran.   U nás tyhle pitomosti nee.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dočkej času :-)

 

 ..... Němečtí politici se v těchto dnech přou o to, zda přeložit či nepřeložit slova německé hymny do turečtiny, aby tak více než dva a půl milionu Turků žijících v Německu mohlo během šampionátu na fotbalových stadionech či v přilehlých hospůdkách patřičně podporovat domácí hráče.....

 

ZDROJ: https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/nemecka-hymna-turecky-kvuli-fotbalu-ano/r~i:article:147978/

 

Já vím, sice je to dávno, ale tak nějak v rámci panevropské připosranosti očekávám, kdy to zase nějaký historicky provinilý potomek Ády a spol vytáhne, a k podobným nesmyslům bude v rámci kvót :-) a jiných nařízení nutit i okolní státy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I když se vyvlečeme z halalizace hymny, zakážou nám aspoň toho Švejka - však už Dr. Goebbels byl tuzemskými "smějícími se bestiemi" svého času pohoršen, tak proč by Němec (už to slovo implikuje kripla a pohrdání - zakázat!) co by hegemon EU měnil názor?   :whistling: 
 
?Máš rád Turky?? obrátil se Švejk na hostinského Palivce, ?máš rád ty pohanský psy? Viď že nemáš.?

 

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...