Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Publikováno 19.srpen.2015 - 10:12 sloník

 

 

Potkají se dva kamarádi:
- Jak se máš? Dlouho jsem tě neviděl.
- Výborně, člověče, pořídil jsem si slona.
- Slona? Co s ním?
- To je ti báječná věc. O krmení se nemusím starat, spase mi trávník, takže ho mám jak golfový hřiště, umyje mi auto, děti si ním hrají. No fakt skvělé.
- To zní dobře. Na kolik přijde takový slon?
- Tak většinou kolem třiceti tisíc, ale že jsi to ty, prodám ti ho za dvacet.
- Fajn, domluveno.
Potkají se po pár týdnech:
- Teda ty jsi mi dal! Trávník na sračku, stromy zlámaný, všude samá hovna,
rozsedl mi auto, děti se ho bojí a manželka se chce rozvádět!
- Nehezky mluvíš o sloníkovi, takhle ho neprodáš...

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pětiletý Míša se zeptá dědy:

?Dědo, co to je, když jsou v posteli dva lidi, jeden je nahoře a druhý dole??
Děda chvíli pokašlává, až nakonec Míšovi odvážně řekne:

?Víš, Míšo, tomu se říká styk.?
?Díky,? potěší se Míša a odběhne.
Za pět minut se vrátí s káravým výrazem a povídá:

?Dědo, tys neměl pravdu. Právě jsem mluvil s maminkou a ta říká, že se tomu neříká styk, ale palanda!?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protestantský a katolický farář a rabín se hádají, kdo je nejlepší. Rozhodnou se, že se vydají do lesa a schválně, komu se podaří obrátit medvěda na svou víru.

Večer se opět sejdou, protestantský farář říká: ?Potkal jsem medvěda u potoka. Postavil jsem se do té čiré říčky a dal mu tak dojímavé kázání o Janu Křtiteli, že se ten medvěd nechal pokřtít přímo na místě.?

Katolický kněz mávne rukou: ?Já potkal medvěda v lese. Přednesl jsem mu tak působivé kázání o utrpení a vzkříšení našeho Pána Ježíše, že medvěd okamžitě začal studovat katechismus.?

Oba se s očekáváním zadívají na rabína, který sedí značně potrhaný na lavičce, od levého kolene dolů jen ovázaný pahýl. Rabín se na ně smutně zadívá: ?Chlapi, když si to tak celé znovu promítnu, možná jsem neměl začínat hned obřízkou.?

 

 

 

 

Tři muži u bazénu vyšplhají na skokanskou věž. Tam je překvapí hodná víla, která tam sedí a slíbí, že každému splní jedno přání.
První muž skočí a přitom nadšeně zvolá: ?Pivo!" - a bazén je rázem plný piva. Druhý muž skočí a přitom nadšeně zvolá: ?Prachy!? - a bazén je rázem plný peněz.
Třetí muž se chystá ke skoku, když vtom mu uklouzne noha, a jak padá, zvolá: ?DO P**ELE!!!?

Upraveno uživatelem mondeo2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už se ty hodinky cpou člověku i do snů... na dnešek se mi zdálo o keramickejch bondovkách (který dlouhou dobu chci)...

 

Zdálo se mi, že je měli v akci za 49 tis, nový, modrý... ale nebylo to v Omega butiku nebo obchodě typu Dušák atd. Bylo to v takovým tom hodinářství, který bývaj u supermarketů, jak tam prodávají hodinky typu Q&Q, Bentime atd. Myslím si, že jsem je ale nakonec nevzal (protože chci černý).. těším se na dnešní noc, zda to nebude mít pokračování

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protestantský a katolický farář a rabín se hádají, kdo je nejlepší. Rozhodnou se, že se vydají do lesa a schválně, komu se podaří obrátit medvěda na svou víru.

 

Večer se opět sejdou, protestantský farář říká: ?Potkal jsem medvěda u potoka. Postavil jsem se do té čiré říčky a dal mu tak dojímavé kázání o Janu Křtiteli, že se ten medvěd nechal pokřtít přímo na místě.?

 

Katolický kněz mávne rukou: ?Já potkal medvěda v lese. Přednesl jsem mu tak působivé kázání o utrpení a vzkříšení našeho Pána Ježíše, že medvěd okamžitě začal studovat katechismus.?

 

Oba se s očekáváním zadívají na rabína, který sedí značně potrhaný na lavičce, od levého kolene dolů jen ovázaný pahýl. Rabín se na ně smutně zadívá: ?Chlapi, když si to tak celé znovu promítnu, možná jsem neměl začínat hned obřízkou.?

 

 

 

 

Tři muži u bazénu vyšplhají na skokanskou věž. Tam je překvapí hodná víla, která tam sedí a slíbí, že každému splní jedno přání.

První muž skočí a přitom nadšeně zvolá: ?Pivo!" - a bazén je rázem plný piva. Druhý muž skočí a přitom nadšeně zvolá: ?Prachy!? - a bazén je rázem plný peněz.

Třetí muž se chystá ke skoku, když vtom mu uklouzne noha, a jak padá, zvolá: ?DO P**ELE!!!?

 

Twlé!!  :lol2:  :lol2:  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protestantský a katolický farář a rabín se hádají, kdo je nejlepší. Rozhodnou se, že se vydají do lesa a schválně, komu se podaří obrátit medvěda na svou víru.

 

Večer se opět sejdou, protestantský farář říká: ?Potkal jsem medvěda u potoka. Postavil jsem se do té čiré říčky a dal mu tak dojímavé kázání o Janu Křtiteli, že se ten medvěd nechal pokřtít přímo na místě.?

 

Katolický kněz mávne rukou: ?Já potkal medvěda v lese. Přednesl jsem mu tak působivé kázání o utrpení a vzkříšení našeho Pána Ježíše, že medvěd okamžitě začal studovat katechismus.?

 

Oba se s očekáváním zadívají na rabína, který sedí značně potrhaný na lavičce, od levého kolene dolů jen ovázaný pahýl. Rabín se na ně smutně zadívá: ?Chlapi, když si to tak celé znovu promítnu, možná jsem neměl začínat hned obřízkou.?

 

 

 

 

Tři muži u bazénu vyšplhají na skokanskou věž. Tam je překvapí hodná víla, která tam sedí a slíbí, že každému splní jedno přání.

První muž skočí a přitom nadšeně zvolá: ?Pivo!" - a bazén je rázem plný piva. Druhý muž skočí a přitom nadšeně zvolá: ?Prachy!? - a bazén je rázem plný peněz.

Třetí muž se chystá ke skoku, když vtom mu uklouzne noha, a jak padá, zvolá: ?DO P**ELE!!!?

 

Ty jsou skvělý!!

Tento vtip byl prý nejoblíbenější p. Mons. Fr. Vaňáka- olomouckého arcibiskupa (můj prastrýc byl farář u Sv. Michala v Olomouci):

3 kluci se hádají: první říká: "Když můj strejda vejde do hospody, tak mu všichni říkají "Velebný pane"

Druhý: "Pche, to když můj strejda přijde do hospody, tak všichni vstanou a oslovují ho: "Vaše excelence".

Třetí: "Tak to nic není, když můj strejda přijde do hospody, tak všichni říkají: " pane bože".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Angličtina pro pokročilé:

 

Jsem z východu = I´m from exit

Je mazaná jako liška = She is lubricated like a fox

Tvé oči září = Your eyes September

Vrhnul na ní dlouhý pohled = He vommited a long postcard on her

Necítím se dnes ve své kůži = I´m not smelling myself in my leather today

Škoda mluvit = Damage to speak

Nebuď labuť = Don´t wake up a swan

Odpočívej v pokoji = Relax in the livingroom

Mé nemístné poznámky = She had no local comments

Můj drahý příteli = My expensive friend

Kde se vzala, tu se vzala = Where she married herself, here

she married herself

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...