Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Návštěvník

Chlap umře a spadne do pekla. Zabouchá na dveře, přijde mu otevřít čert a chlap kouká, peklo vypadá jako luxusní bar, štětky, kulečník, bigbeat, super drinky. Sedne za pult, kope do sebe panáky a pak se mu začne chtít chcát. ?Kde tu máte hajzl?? Běž do těch dveří vzadu za barem?, odpoví barman. Chlap jde, otevře dveře a vidí masakr. Kotle, úpící hříšníci, lámání v kole, natahování na žebřík. Vyděsí se, zabouchne, běží zpátky a křičí na barmana, co to kurwa jako znamená.... Barman utírá sklo a jen líně odvětí:?Jo, ty jsi šel do těch druhejch... Tam to je pro katolíky, voni to tak chtěj.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malé dítě pláče u řeky. Jde okolo pán a ptá se: 

?Co se ti stalo, proč brečíš?? 

?Ále, táta mi utopil pejska.? 

?No to je ale zlej táta.? 

?No to je,včera mi slíbil, že si ho můžu utopit sám.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... a mezitím na automobilovém fóru:


Chlapi, je tu pls nějakej klempíř? Vez sem starou k holiči páč sem se už na tu její kedlubnu nemoh koukat a páč sem měl auto zrovna na garančce tak sem blbec sednul do té její popelnice a samozřejmě že jak sem v tom horku poslouchal furt dokola ty její žvásty tak sem přehlíd bábu na kole a poslal sem to pravou stranou na svodidla. Když tak pls ZS, než mi z ní jebne, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Terezka se povedla 06fbe33c632b23d6ebc5a7a3a3f5f932.jpg

  

... a mezitím na automobilovém fóru:Chlapi, je tu pls nějakej klempíř? Vez sem starou k holiči páč sem se už na tu její kedlubnu nemoh koukat a páč sem měl auto zrovna na garančce tak sem blbec sednul do té její popelnice a samozřejmě že jak sem v tom horku poslouchal furt dokola ty její žvásty tak sem přehlíd bábu na kole a poslal sem to pravou stranou na svodidla. Když tak pls ZS, než mi z ní jebne, díky.

Diky za krasny rano!

:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kulturista se vsadí s erotomanem.

Kulturista bude nosit do druhýho patra ženský,

a erotoman je bude uspokojovat. 

Kdo to vydrží dýl, vyhrává. 

Kulturista začne nosit a erotoman každou uspokojí. 

Tak to jde celou noc. 

Ráno vyčerpaný kulturista padne se slovy: ?Já už nemůžu!?

A z toho plyne poučení ? je lepší mít styky než donášet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...