Přejít na obsah

HUMOR [2006-2020]


Doporučené příspěvky

Teda decebale, to máš fakt puzení vylínout ze zákulisí vždycky, když se napíše slovo jako negr, cígoš, homokláda, sluníčkář, uprchlík nebo já nevím - zkurvená jóga? To sleduješ víc takovejchle webů nebo ti to stačí tady a seš naplněnej?

Hele, já na to narazil náhodou, čekal jsem humor a ejhle, Bivoj. Ten příběh psal sám život:-) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já si z dětství pamatuju jenom : Černoušek Bubumá černou hubu, nožičky skákací, a prdelku foukací.

 

no ale proč se to říkalo fakt nevím 

 

pak sem měl kouřícího ježka ..... ten mně bavil ..... děsně smrděl ..... asi jako ukrajinci v autobusu a středočeši

 

*fotografie převzata z internetů

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře ale už sem to sem jednou dával:

Myslivec přelézá plot, omylem mu brokovnice spustí a prostřelí si ptáka. Utíká tedy za doktorem, ten pospravuje co může a když se s chlapem loučí, dává mu vizitku a povídá:
"To je kontakt na mého bratra, měl byste ho asi navštívit."
"On je taky doktor?"
"Ale ne, flétnista. Ale ukáže vám, kam máte dát prsty, abyste si nenachcal do očí."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jak tí dvaja, čo čúrajú vedľa seba na verejných toaletách. Jeden robí trhané pohyby, o chvíľu začne mykať aj toho druhého. Prvý len tak aby reč nestála prehodí "Tiež to máte z vojny?". Druhý, že "Nie, ale čúrate mi do ksichtu"

Znám podobnej. První se ptá toho druhýho:

"Taky zranění z války?"

A druhej na to:

"Ale hovno. Jsem si zapomněl rozepnout zip."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...