Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Tak Diplomaty, jsou doma.

Jsem nadšenej, někomu může vadit, že nemají ostré hrany, ale mě se fakt moc libý.

Ještě musím doladit nějaký řemen, nejspíš černý?

Pokud má někdo nějaký typ, tak klidně napište.

Asi jsi to zde již psal, ale pouzdro máš nově pozlacené? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik takových hodinek ještě zbývá, fakt netuším. Koncem února jsem od jedné ze zdejších vážených členek pořídil podobný komplet z konce r. 1972 s orig. krabičkou, ZL a účtenkou (tehdy 690 Kč.) Pravda, nejsou úplně nenošené a nebyly pořizovány, narozdíl od těch v inzerátu (jak bylo psáno) jako investice, ale jsou ve velmi dobrém stavu, žádné otloukánky či ošoupánky. Zaplatil jsem za ně zhruba polovinu a ač jsem si říkal, že je to dost, prostě jsem je moc chtěl a dělají mi velkou radost. Ano, aktuální cena (nikoli hodnota) věci je ta, kterou za ni kupující zaplatí, nicméně 31k už mi přijde trochu mimo (současnou) mísu. A to si, prosímpěkně, nepřipadám zrovna jako nějaký přizdisráč, bo jsem týž večer za dvoje Igeny vyplázl taky celkem dost - po jedněch jsem už delší dobu pásl a druhé jsem prostě potřeboval...   :suicide_anim:

P.S. Ze staré produkce Prim(u) mi toho, co opravdu chci mít, naštěstí už moc nezbývá... :)

Upraveno uživatelem colommbo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takých zachovalých igenov je určite ešte zopár, možno aj desiatok, ale takých, ktoré budú cenovo dostupné môjmu rozpočtu, také už asi nie sú  :lol2:  a colommbo, chýbajúce kúsky sa hľadajú najťažšie, ktoré by si ešte rád doplnil do zbierky? :)  Ja som si už dávno vedomil, že všetky primky nepozbieram, ale existuje ešte zhruba 10 modelov, ktoré nutne potrebujem a že sú to tie najťažšie zohnatelné kúsky nemusím hovoriť (orlíky na tom zozname nemám, som realista  :lol2: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny Primky neposbírám a ani nechci. Jednak některé modely mě nezaujaly a nemusím je mít jen proto, že byly vyráběny, a druhak bych se z toho asi zbláznil. Ač nad obrázkem Jožkovy vitriny nebo fotografiemi sportovních Primek od Seniora zůstávám sedět v němém úžasu, takových kvalit sám nikdy nedosáhnu. A tedy z Primek, které opravdu chci, aktuálně zbývají Spartaky. I když - dnes mi pošťák doručil knihu pana Hovorky, takže kdo ví... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechny Primky neposbírám a ani nechci. Jednak některé modely mě nezaujaly a nemusím je mít jen proto, že byly vyráběny, a druhak bych se z toho asi zbláznil. Ač nad obrázkem Jožkovy vitriny nebo fotografiemi sportovních Primek od Seniora zůstávám sedět v němém úžasu, takových kvalit sám nikdy nedosáhnu. A tedy z Primek, které opravdu chci, aktuálně zbývají Spartaky. I když - dnes mi pošťák doručil knihu pana Hovorky, takže kdo ví... :D

prajem Ti plno sebazaprenia pri listovaní knihou, aby si dokázal odolávať tomu pokušeniu :P Spartaky mám taktiež na zozname a verím, že sa ešte niekedy s bielym ciferníkom a písaným fontom objavia :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...