Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

https://www.antik-hovorka.cz/obchod/prim-sport-2-cerne-provedeni-rok-1972-funkcni-7019.html

Barvoslepá Irena,černý provedení s oranžovýma ručkama...

7019.jpg?crop-width=400&crop-height=400&

 

někdo ví, že číselník sport 2 s oranžovými indexy rychle vybledne, někdo neví nic a měl by raději držet pysk

Upraveno uživatelem tolja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někdo ví, že číselník sport 2 s oranžovými indexy rychle vybledne, někdo neví nic a měl by raději držet pysk

Nepovídej,mistře,já mám jedny černý s oranžovýma ručkama a nevěřil bys,i ty čárky dokola kolem jsou oranžový.A zatím jsem se tady o blednutí nic nedočetl.Spíš jsem nabyl dojmu,že když se napíše černý provedení,tak budou ručky jaký mají být,niklovaný s lumi a indexy bílý s lumi.Jo,kdyby napsala,že je to černý provedení,s vybledlýma oranžovýma indexama,to by bylo neco jinýho,maestro.A pysk si drž svůj,mě nepadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepovídej,mistře,já mám jedny černý s oranžovýma ručkama a nevěřil bys,i ty čárky dokola kolem jsou oranžový.A zatím jsem se tady o blednutí nic nedočetl.Spíš jsem nabyl dojmu,že když se napíše černý provedení,tak budou ručky jaký mají být,niklovaný s lumi a indexy bílý s lumi.Jo,kdyby napsala,že je to černý provedení,s vybledlýma oranžovýma indexama,to by bylo neco jinýho,maestro.A pysk si drž svůj,mě nepadá.

 

Mě nezajímá, co máš, každý, kdo se vyzná v primkách potvrdí to, co jsem napsal. IMHO jsi zlomyslný blbec bez erudice a zkušeností, přesto ti přeji šťastný a veselý svátky :newyear:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.antik-hovorka.cz/obchod/prim-sport-2-cerne-provedeni-rok-1972-funkcni-7019.html

Barvoslepá Irena,černý provedení s oranžovýma ručkama...

7019.jpg?crop-width=400&crop-height=400&

 

 

někdo ví, že číselník sport 2 s oranžovými indexy rychle vybledne, někdo neví nic a měl by raději držet pysk

 

Tolja má naprostou pravdu. Až budeš o primkách vědět alespoň tolik, co Tolja už zapomněl, tak budeš na dobré cestě. A zatím se nesnaž dělat chytrého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě nezajímá, co máš, každý, kdo se vyzná v primkách potvrdí to, co jsem napsal. IMHO jsi zlomyslný blbec bez erudice a zkušeností, přesto ti přeji šťastný a veselý svátky :newyear:

Sorry borec,ale žádný potvrzení jsem tady nikde nečetl,natož,že bys to mě blbcovi a ostatním vysvětlil,jak to s tím blednutím je.IMHO jsi namistrovaný blbec....

Upraveno uživatelem Daftra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tolja má naprostou pravdu. Až budeš o primkách vědět alespoň tolik, co Tolja už zapomněl, tak budeš na dobré cestě. A zatím se nesnaž dělat chytrého.

No nepovídej a jak se z té fotky pozná,že je to vybledlá oranžová a ne zašedlá bílá? S tím Toljem to je dobrý jak píšeš,potřebuješ si asi u něho šplhnout,ne?..Že bych dělal chytrýho? ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta oranžová vážne takhle pěkně vybledla?

 

Já měl dosud za to, že je to jedna ze tří variant Sportů "2.2" (tedy těch po verzi s niklovanýma ručkama):

1) žluté indexy s oranžovýma ručkama

2) zelené indexy se zelenýma ručkama

3) oranžové indexy s oranžovýma ručkama

 

Takže Sportů 2.2 jsou jen 2 verze - viz bod 2 a 3?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně mám doma spíš taky 3 varianty (černý cifr + různé indexy), ale třeba míchám jabka s hruškama

  1. Lumi indexy - bílá, místy až oxidovaná lehce nažloutlá barva + chromové lumi ručky
  2. nelumi indexy - oranžové indexy + bílé ručky s oranžovou výplní (vše je bez lumi, ale krásně svítí pod UV)
  3. nelumi indexy - zelené + bílé ručky se zelenou výplní (vše je bez lumi, ale krásně svítí pod UV)

O tom blednutí jsem taky jaktěživ neslyšel, ale to neznamená, že to není pravda. Jen ty moje drží barvu jak divý....

 

U Eltonu bych se ale nedivil ničemu, takže klidně složení cifru se bílou lumi + oranžový nelumi ručky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně mám doma spíš taky 3 varianty (černý cifr + různé indexy), ale třeba míchám jabka s hruškama

  1. Lumi indexy - bílá, místy až oxidovaná lehce nažloutlá barva + chromové lumi ručky
  2. nelumi indexy - oranžové indexy + bílé ručky s oranžovou výplní (vše je bez lumi, ale krásně svítí pod UV)
  3. nelumi indexy - zelené + bílé ručky se zelenou výplní (vše je bez lumi, ale krásně svítí pod UV)

O tom blednutí jsem taky jaktěživ neslyšel, ale to neznamená, že to není pravda. Jen ty moje drží barvu jak divý....

 

U Eltonu bych se ale nedivil ničemu, takže klidně složení cifru se bílou lumi + oranžový nelumi ručky....

 

1, TYP 68 206 1  BIBLE PRIM STRANA 272

 

2, TYP 68 386 1  BIBLE PRIM STRANA 284

 

3, TYP 68 385 1  BIBLE PRIM STRANA 284

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu je vsetko koser?

https://www.antik-hovorka.cz/obchod/vzacne-luxusni-origo-prim-sport-quartz-top-stav-rok-1986-7020.html

Top stav to urcite nie je.

Nemam tu teraz knizku, ale porovnava to s niecim inym.

Není to košér. Díky za upozornění.

Už jsem provedl nápravu. Do textu inzerátu jsem vložil větu, že se jedná o skládačku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to košér. Díky za upozornění.

Už jsem provedl nápravu. Do textu inzerátu jsem vložil větu, že se jedná o skládačku.

Možno sa mýlim (v tom prípade sa ospravedlňujem), ale zdá sa mi, že dávnejšie, keď Irenka na Vašej stránke inzerovala už po niekoľký krát bastl a vydávala ho za originál ste spomínal, že ešte jeden taký inzerát a na stránke skončí. Odvtedy ich pridala niekoľko a stále tam veselo inzeruje. Preto sa pýtam, dokedy jej to bude tolerované a dokedy Vás / Nás bude baviť po nej kontrolovať a opravovať inzeráty? Nič v zlom, ale Vašu knihu evidentne má a buď je taká hlúpa, že si sama nedokáže porovnať to, čo má v ruke a čo je na obrázku, alebo to robí zámerne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...