Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Po přečtení příspěvků Hardslimera a některých dalších členů zde z fóra jsem nabyl dojmu, že moje stránky je ta největší žumpa co existuje a já jsem pěkný hajzl, když to strpím a nemažu některé prodejce dle jejich přání.

 

Chtěl bych proto připomenout, že můj portál provozuji za své, ročně mne to stojí několik desítek tisíc korun a od nikoho nedostávám ani halíř. Navíc sedm dní v týdnu se snažím hlídat, aby se tam nenabízely fejky. Jsem proto rád, když mne na to zde upozorníte, protože nemohu být 24 hodin na netu a sledovat každou nabídku, která se tam objeví.

 

Přesto Hardslimer vyzývá k bojkotu "jakéhokoliv upozorňování na NG voče na stránkách Accutronových", aby jste prý nebyly za šašky. Nevím v čem by to vaše bláznoství mělo spočívat? V tom, že se snažíte mne upozornit na nabídky které nejsou košér, abych je mohl buď smazat, nebo doplnit jejich popis dle skutečnosti? Co je na tom špatného?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obecně mi to tady připadá jako mateřská školka.

 Accutrona znám jako slušného člověka a diktovat mu co má  anebo nemá dělat a nebo jakým způsobem mám obhospodařovat vlastní prodejní portál mi přijde absurdní.

Zato neznám mraky z Vás, kteří se ho tady pokoušíte školit.

Co k tomu asi tak říci?

Vysejte se na ty Primky A NEKUPUJTE JE.  Je to jako s čímkoliv jiným a mám takový pocit, že Vás nikdo kupovat nic nenutí, jste dospělí a kupujete přeci jen to čemu rozumíte.

Opravdu Vás musí někdo držet za ruku  a říkat Vám co máte dělat a co nemáte?

 

Když budete kupovat na Aliexpres a bude tam neúplný nebo zavádějící popis, bude pro vás důvod se po obdržení zboží neodpovídající popisu rozčilovat a vyvolávat o nespravedlnosti celého světa ?

 

V mém příspěvku je opravdu dost otazníků, ale věc je jasná. KUPUJI JEN TO O ČEM JSEM PŘESVĚDČEN!  Zkuste to také, budete mít jednodušší život. Navíc tím, že budete upozorňovat slušnou formou na případné úmyslné nebo neúmyslné nepatřičnosti pácháte dobro a osvětu.

Upraveno uživatelem Honza.manta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že to tu nebylo myšleno v zásadě špatně a už vůbec ne vůči panu Hovorkovi (taky jsem měl tu čest poznat ho osobně a velmi si ho vážím.) Když se na jeho serveru objeví něco nepatřičného, některým z nás to prostě zvedne adrenalin a o to víc, oč nepatřičnější kousek se jedná, to je, aspoň dle mého soudu, noumáuní a pochopitelné. Padnou logicky i návrhy, jak situaci do budoucna (vy)řešit, tu více tu méně zdařilé. Nikdo z nás jistě neměl v úmyslu nějak se pana Hovorky dotknout a jeho chvály- a úctyhodnou činnost dehonestovat. Pakliže se tak přecjen stalo, zasluhuje si accutron omluvu, k čemuž (aspoň od kolegy) došlo. Mno a za mě osobně bychom mohli popojet dál v Primkách v (nejen accutronově) inzerci.  :cheers:

Upraveno uživatelem colommbo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si moc nevybavuju, že by se někdo na antiku vloženě snažil někoho uvést v omyl.

A samozřejmě souhlasím, že v takovém případě je na místě to pořešit.

 

NOS Prim "Skorodiplomat"
7570.jpg?crop-width=400&crop-height=400&
 
16 500 Kč
NOS PRIM "SKORODIPLOMAT"

VRATISLAV PETRŮ, Tučapy 39126

K dispozici:1 kusů
Dodání do:ihned
Poštovné při cz   platbě převodem: 70,-  
Zboží prodejce:10 ks
Prodané zboží:37 ks
Zboží prodejce:
 
tosh0247.jpg?max-width=83&max-height=83
registrován od: 
16.7.2016
Napsat prodejci
 
 
 
Popis

 

Nabízím Prim typ 66 130 1 (skoroDiplomat) z roku 1966 v unikátním, dnes již nesehnatelném intaktním stavu. Kompletní krabička je součástí nabídky.

 

 
Komentáře
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry,nějak se mě to drbe.

Karlos: Toto jsou podle prodávače hodinky z roku 1966,viz foto výše.Není to žádnej útok na p.Hovorku,byl bych asi na palicu,když mi servisuje Primky.

https://www.antik-hovorka.cz/obchod/nos-prim-skorodiplomat-7570.html

A teď,buď je prodávač blbej a neví co prodává a nebo cíleně oblbuje neznalé kupce a nebo ty hodinky jsou opravdu rare supr mega špica z r.66. :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry,nějak se mě to drbe.

Karlos: Toto jsou podle prodávače hodinky z roku 1966,viz foto výše.Není to žádnej útok na p.Hovorku,byl bych asi na palicu,když mi servisuje Primky.

https://www.antik-hovorka.cz/obchod/nos-prim-skorodiplomat-7570.html

A teď,buď je prodávač blbej a neví co prodává a nebo cíleně oblbuje neznalé kupce a nebo ty hodinky jsou opravdu rare supr mega špica z r.66. :-) 

Ne, prodavač není blbej, jen popleta. Rok 1966 uvádím ve své knize jako rok uvedení tohoto modelu do výroby.

Já to vím, ty to víš, naprostá většina sběratelů Primek to ví, stačí se podívat do knihy, ale udělat z něj hajzla je tak snadné. Viď.

A navíc mu ještě podsunout slůvka jako rare, surp, mega, špica, která on ve svém inzerátu nepoužil, to je potěšení na druhou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začíná to tu být "hon na čarodějnice". Trochu bych brzdil. Každý trochu soudný člověk si napřed rozmyslí a případě se optá, než investuje větší částku do něčeho "rare nebo mega nebo kýhošlaka co". když to neudělá a slepě nakoupí hned, tak si holt nabije tlamu a příště si dá pozor. Znovu opakuji, nejsme mateřská školka, ale hlavně tady z toho nedělejte svatou inkvizici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry,nějak se mě to drbe.

Karlos: Toto jsou podle prodávače hodinky z roku 1966,viz foto výše.Není to žádnej útok na p.Hovorku,byl bych asi na palicu,když mi servisuje Primky.

https://www.antik-hovorka.cz/obchod/nos-prim-skorodiplomat-7570.html

A teď,buď je prodávač blbej a neví co prodává a nebo cíleně oblbuje neznalé kupce a nebo ty hodinky jsou opravdu rare supr mega špica z r.66. :-) 

Já se divím, že chodíš sám na nákupy a přes přechod na silnici, zřejmě potřebuješ opatrovatele!.

 

si čteme každý jiný inzerát a popis :  Rare supr mega , to tam bylo jako včera napsané a nebo jsi si to vymyslel ?

Nabízím Prim typ 66 130 1 (skoroDiplomat) zavedný do výroby roku 1966. V unikátním, dnes již nesehnatelném intaktním stavu. Kompletní krabička je součástí nabídky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, prodavač není blbej, jen popleta. Rok 1966 uvádím ve své knize jako rok uvedení tohoto modelu do výroby.

Já to vím, ty to víš, naprostá většina sběratelů Primek to ví, stačí se podívat do knihy, ale udělat z něj hajzla je tak snadné. Viď.

A navíc mu ještě podsunout slůvka jako rare, surp, mega, špica, která on ve svém inzerátu nepoužil, to je potěšení na druhou.

No jó,pán je popleta,tak jsem ho prostě zařadil mezi ostatní poplety,co oblbují lidi....naprostá většina sběratelů to ví,což ovšem neznamená,že to ví všichni a ne všichni jsou majitelé Vaší skvělé knihy.A kvůli těmto milovníkům Primek sem dávám upozornění,pokud se mi něco nezdá,protože jak se zde už mnohokrát psalo,nemůžete to stíhat ohlídat sám.A protože tyto konkrétní hodinky nemají nápis Incabloc a ani sčíslovaný dýnko,nejsou vyrobeny v roce 66,jak se uvádí.A za ty prachy,co za ně chce ten popleta,bych já třeba uvítal i foto strojku,jestli ten Incabloc tam je.Pane,já pracuju 30 let v oboru,kde popleta se může rovnat mrtví lidi,tak jsem na ně trošku vysazenej.Pokud se Vám moje slídění na Vašich stránkách nelíbí,stačí dát vědět a zařídím se jak si budete přát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...