Přejít na obsah

PRIM v inzerci.


Doporučené příspěvky

Karlos: Občas se tu na fóru objeví povzdechnutí, jak ty ceny Primek jdou nahoru. V případě velmi dobrých a hlavně původních stavů budiž, prostě buď někdo koupí nebo nee, jedná-li se však o takovéto či podobné zboží, přijde mi to už docela chucpe. Že na to někdo otevřeně upozorní, bych jako veřejný lynč neoznačil, a je jen na rozhodnutí accutrona, ponechá-li inzerát v nabídce nebo jej stáhne. Když jsem inzerát krátce po jeho zveřejnění objevil, kroutil jsem nad ním hodně hlavou, Hardslimer jej zveřejnil v tomto vlákně pro ty, kteří ještě neviděli. Nevidím na tom nic špatného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, kolega z práce se na bazoši zakoukal do Diplomatů a poprosil mě o radu, zda jsou ok. Velmi laicky hádám že nejsou, ale chci Vás poprosit o krátký komentář.

 

https://ostatni.bazos.cz/inzerat/90809184/Prim-Diplomat-po-renovaci-nerez-316L.php

 

Modřený šroubky u původního kalibru? Pouzdro, dýnko a korunka asi nebudou z Eltonu nebo jo? Nedávaj k renovacím papír? Nikde o něm nepíše, tak mi to přijde podezřelý..

 

Dík za reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Borci, kolega z práce se na bazoši zakoukal do Diplomatů a poprosil mě o radu, zda jsou ok. Velmi laicky hádám že nejsou, ale chci Vás poprosit o krátký komentář.

 

https://ostatni.bazos.cz/inzerat/90809184/Prim-Diplomat-po-renovaci-nerez-316L.php

 

Modřený šroubky u původního kalibru? Pouzdro, dýnko a korunka asi nebudou z Eltonu nebo jo? Nedávaj k renovacím papír? Nikde o něm nepíše, tak mi to přijde podezřelý..

 

Dík za reakce.

 

 

Hele a na co se přesně ptáš ? Moc té otázce nerozumím.

Vždyť je tam vše napsané :

 

Prodám hodinky Prim Diplomat které prošly kompletní a citlivou renovací. 

Pouzdro: nově vyrobené ze špičkové chirurgické nerez oceli 316L 

Korunka: nová z nerez oceli 316L

 

Šroubky a dýnko jsou již jen pokračováním kapitoly :-(

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smysl otázky byl, zda se jedná o originál renovaci od Eltonu nebo ne (Parexo, samodomo...) a tudíž, jestli to za ty love stojí.

 

Napsal jsi to hodně zvláštně. A hele myslíš, že dokáže někdo vyseknout to ocelové pouzdro mimo Elton ? To je jen taková kontrolní otázka :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak i já se přidám s upozorněním na "chybu" v inzerátu na Antik-Hovorka...

Spartak pouzdro+ciferník Spartak za 6.000,- CZK

Jenže pouzdro je PoSpartak!!! A dýnko? Prototypové (bez znaku Chronotechny a výrobního čísla)?!!! Mohlo by být...

attachicon.gifSpartak.png

Jojo, mohlo. V ruce jsem měl několikery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koukal na tohle, a zajímalo by mě, jestli to fakt nějakej trouba za těch 20 litrů koupil. Když už by to byl tak zapálenej sběratel, tak by o tom určitě věděl a přihodil si na Aukru. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...