Přejít na obsah

Máte novoroční předsevzetí ;-)?


Snow

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 156
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník YPO

mám - že už sem nepáchnu a jestli to poruším tak se ukouřím a upiju k smrti (za trest)

 

 

 

 

EDIT:rači s tím trestem začnu hned a za trest se ještě přežeru

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám - že už sem nepáchnu a jestli to poruším tak se ukouřím a upiju k smrti (za trest)

 

 

 

 

EDIT:rači s tím trestem začnu hned a za trest se ještě přežeru

 

taky mam--ze si te letos najdu a vocucham si te nazivo---nechapu,jak nekdo s tak uklidnujicim a duveru budicim jmenem,jako je Miroslaf(coz dneska propich Kalikrufix)muze bejt takova nesnasenliva a po funkci dychtici bestie....hodne stesti u chlastani
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zas na druhou stranu to je výzva - můžete si mně ještě 5 hodin užít :D

 

Neber to zase doslova, s kým bych se příští rok dohadoval :D.

 

 

 

 

zkusím se porvat s cigárama...už zase(jako obvykle) :lol:

 

 

:eek: :eek: :eek: h...o, Ty i začal kouřit a nepřiznal ses (!!!), srabe jeden, to já držel korouhev tabákového průmyslu hrdě vztyčenou pořád dál.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

taky mam--ze si te letos najdu a vocucham si te nazivo---nechapu,jak nekdo s tak uklidnujicim a duveru budicim jmenem,jako je Miroslaf(coz dneska propich Kalikrufix)muze bejt takova nesnasenliva a po funkci dychtici bestie....hodne stesti u chlastani

 

pocucat se můžem - bude to eňoňůňo - žeru česnek, piju big shock a ty budeš v sobě mít určitě půlku vepřový hlavy - mňam :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pocucat se můžem - bude to eňoňůňo - žeru česnek, piju big shock a ty budeš v sobě mít určitě půlku vepřový hlavy - mňam :D

 

miluju tyhle energeticky sracky co kdyz dotycni vypijou,smrdi jim z drzky jak po dvou deci pannensky moce........kdyz mi vyplnis prani este letos,muzu si dat na pristi rok jinej ukol.Posli mi fotku ty kulicky co mas na krku a budu mit splneno jeste letos.Ale prosim pohni,za pul hodky jdu chlastat a nevim jak to bude casove s navratem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty wole to je seznamka :) - najdi si mně na fejzbůku a dovoluji ti si mne povesit nad postel - :D

 

us sem to pruboval -zadal sem- MIREK 110-60-80...DELKA 38-PRUMER 7....a vylitla mi takova banda buzentu,ze to svet nevidel......TAKZE SE MI NEDARI,JEDINY INFORMACE CO MAM JE MENO A TO,ze ses zbytecne bohatej parchant co lita po republice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

us sem to pruboval -zadal sem- MIREK 110-60-80...DELKA 38-PRUMER 7....a vylitla mi takova banda buzentu,ze to svet nevidel......TAKZE SE MI NEDARI,JEDINY INFORMACE CO MAM JE MENO A TO,ze ses zbytecne bohatej parchant co lita po republice

 

:D - tak štastnej a veselej - jo a pozdravuj ptáka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...