Přejít na obsah

Prim Automatic kal.97


Doporučené příspěvky

  • po měsících...
Návštěvník

Dnešní Nový rok 2018 je zajímavý tím, že poprvé po dlouhých 11 letech začíná jako PONdělí 1. ledna. Naposledy bylo stejně v roce 2007 a další až r. 2024.

post-21576-0-35541200-1514844955_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Nirmalita
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní Nový rok 2018 je zajímavý tím, že poprvé po dlouhých 11 letech začíná jako PONdělí 1. ledna. Naposledy bylo stejně v roce 2007 a další až r. 2024.

Tak teď úplně nevím, jestli mě tahle fotografie potěšila. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud od Nirmality půjdou do světa, tak to bude po docela dlouhé době, kdy trh ukáže cenu 97ček. S trochou škodolibé radosti se těším, jak budu sledovat příhozy.

 

Aby to nedopadlo, jako když mi před půl rokem jeden kamarád zavolal, jestli má dát za Orlíky 120. Dvacet minut po té mi už volal, že děkuje za můj kladný názor, ale že to za ně stejně nedá, protože už jsou o moc vejš :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš

 

...Aby to nedopadlo, jako když mi před půl rokem jeden kamarád zavolal, jestli má dát za Orlíky 120. Dvacet minut po té mi už volal, že děkuje za můj kladný názor, ale že to za ně stejně nedá, protože už jsou o moc vejš :-)

No vidíš, a pár dnů zpátky prosvištěly Aukrem za polovinu v MINT stavu v kompletním balení (mimochodem číslo, které tady ještě není v seznamu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Dnes je ÚTErý 2.1.2018

 

 

P.S. Nic z toho co se zde tento týdnen objeví na fotkách, nebude na prodej.

post-21576-0-37355300-1514894202_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Nirmalita
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To muselo dát práce a přitom taková blbost. Kal. 97 je zbytečně přeceňovaný kalibr, v eltonu to nebyli schopni dotáhnout do konce, do toho přišel Poljot se svým daydatem a tak to soudruzi zařízli. Kdyby to udělali pořádně, tak jich je dneska všude plno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...