Přejít na obsah

Junghans Meister Chronoscope


tombed

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 83
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nechci toto vlákno plevelit komerčními nabídkami takže postuji jen odkaz na nabídku pro všechny současné i budoucí zájemce o Meister Chronoscope.

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/40632-junghans-meister-chronoscope/

 

Užívejte léta a kdyby něco, tak jsem vám k dispozici :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl bych prosím vědět co je v hodinkách za kalibr, respektive z čeho vychází? Hodinky jsou povedené, ale za tu cenu tam cítím Etu 775x. Někdo tu zmínil inhouse z padesátých let, ale to snad platilo pro nějakou omezenou sérii. Mě osobně se moc líbí Max Bill Chronoscope, ale pokud má uvnitř Etu 775x .......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl bych prosím vědět co je v hodinkách za kalibr, respektive z čeho vychází? Hodinky jsou povedené, ale za tu cenu tam cítím Etu 775x. Někdo tu zmínil inhouse z padesátých let, ale to snad platilo pro nějakou omezenou sérii. Mě osobně se moc líbí Max Bill Chronoscope, ale pokud má uvnitř Etu 775x .......

 

Jak Max Bill Chronoscope, tak i Meister Chronoscope mají Valjoux 7750. Inhouse kalibr J88 byl v 1500 ks limitce Meister Chronoscope a ta je beznadějně vyprodaná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne pre mňa, sú v tejto cenovej kategórií v hodinkovom "nebíčku"...fantastický dizajn... Jediné, čo mi nanich vadí, je to "plexisklo" - ak by boli so "zafírom", neváham ani len sekundu a pripravím moju milovanú rodinku o tú sumičku za ne...škoda, preškoda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne pre mňa, sú v tejto cenovej kategórií v hodinkovom "nebíčku"...fantastický dizajn... Jediné, čo mi nanich vadí, je to "plexisklo" - ak by boli so "zafírom", neváham ani len sekundu a pripravím moju milovanú rodinku o tú sumičku za ne...škoda, preškoda...

 

Tvrzený plast navíc pokrytý fólií SICRALAN, která docela výrazně zvyšuje odolnost plastového skla :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Já bych se plastu vůbec nebál, ani holého plastu. Na většině svých hodinek mám plast a při běžném nošení je neškrábu... Ani Sinny, které nosím na sport jsem ještě neškrábl víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Ondra

V pátek konečně ke mě doputovali první Chronoscopy Junghans Meister, tak se s Vámi chci podělit o první dojmy :)

 

Zatím jsem je detailně nestudoval, ale na živo působí ještě lepším dojmem než jsem doufal:

Velikost 40,7 mm je naprosto ideální i na mé skromné zápěstí (cca 17 cm)

Ciferník i sklíčko jsou skutečně klenuté a společně se zapuštěním subciferníků vytváří na ciferníku příjemnou hru světla a stínu

Pohyby korunkou velmi přesné, krásný zvuk při natahování hodinek

Strojek zdobený, modřené šroubky, ženevské pruhy na rotoru

Datum neruší vůbec, naopak nějak se podařilo, že tam působí přirozeně (toto prosím berte s rezervou, jsem totiž příznivce hodinek s datumovkou)

Příjemně vysoké pouzdro, směrem dolů k ruce se zužuje, takže dobře sedí na ruce a nezavazí rukávu košile.

 

To je zatím všechno, přesnost jsem nijak netestoval, ale co taky chcete naměřit za dva dny, že?

 

Pro názornost přikládám několik živých fotek.

 

Rád uvítám každého zvědavce, hodinky Vám rád předvedu a i nějaké slovo s Vám rád prohodím. Budete-li mít zájem o setkání, prosím napište mi soukromou zprávu nebo volejte a pište na email. Kontakty na mě najdete zde http://www.hodinky-junghans.cz/content/6-kontakt

 

Nemůžu si pomoci, ale to jsou FAKT KRÁSNÝ HODINKY! Kdo má vydržet si je nekoupit... :)

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud to někomu pomůže v případném rozhodování, zde live foto na mé 17,5cm ruce, jsou moc hezké, 7750 zdobená ženevskými pruhy, modřené šroubky, Junghans na rotoru, vypouklé sklo a ciferník, zapuštěné subciferníky, myslím, že kdo je koupí neprohloupí.

 

post-3584-095792300 1314985550.jpg

 

post-3584-001000600 1314985556.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pár svých amatérských fotografií Junghans Meister Chronoscope jsem zde už prezentoval a teď bych vám rád ukázal i nějaké od zručnějšího fotografa.

 

Komu by těchto pár fotografií nestačilo, tak v http://www.photowatches.eu/thumbnails.php?album=583 je jich mnohem víc :)

 

 

Tvoje fotky byly lepší, pane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...