Přejít na obsah

mArovo obrázky, nebo tak nějak


mAra_

Doporučené příspěvky

Ahoj,

toto je pokus o prezentaci mych prvnich dvou schudku na ceste k hodinarskym vysinam.... Nerikam ze kdovijak skvely a zazracny...

 

Snad ale aspon potesi oko... (moje potesil - jsem nekriticky:))

Posted Image

 

Posted Image

 

 

Posted Image

 

A Festina Tour de France 2010

 

Posted Image

 

Posted Image

 

Posted Image

 

PS.: nejak se mi to vyondilo do ruzove na jinem monitoru - tak ted nvm na kterem to bylo spravne :D uvidite sami...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nebud sklamany z reakcii :) . Ja napr. by som si tieto Festiny nikdy nekupil, lebo su velmi plne - je tam strasne vela detailov a to skor odradza...taky az prilis sport look. Moj nazor. Teba oslovili, prave to sa ti na nich paci a zaklad je, ze mas z nich radost, stotoznil si sa s nimi....nevidim problem.

 

Festina ma urcite za sebou historiu, teraz sa mi to nechce hladat, ale myslim, ze uz od r. 1902, dokonca sa da najst spojitost s Citizen, pretoze po tom, co ich kupil M. Rodriquez niekedy v 80tych rokoch, davali do nich japonske quartzy aj od Citizen....ako je to teraz uz neviem....no ich styl nie kazdemu pasuje.

 

Citizen je pre mna silnejsia znacka, historiou mladsou vs. Festina, ale s vacsim vyvojom a potencialom (prve antishock hodinky vyrobene japan manufakturou, prve diversky s elektro meracom hlbky, velky hit - EcoDrive...) a jednoducho z ich kolekcie ma oslovilo viac modelov ako u Festiny.

 

Znalejsi ma doplnia....Pozri, mas to vyvazene - sportove vyrazne Festina vs. vaznejsie, "slusnacke" Citizen.

 

 

edit: pre istotu som si pozrel info k tomu - tak len upresnim - Rodriquez kupil Festinu v 1984 a prihodil ju k dalsej brandovej znacke Lotus = Festina_Lotus Group.

zdroj: en.wikipedia.org, festina.com,

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Festiny mezi cyklisty. A mě nevadí, i když kupovat si je nebudu, bo tvoje hodinky jsou tvůj problém. Mimochodem, kdyby mi je někdo daroval, tak je budu i nosit. :smile_anim:

 

Tak ze Festiny tu na foru nejsou oblibene jsem jiz zjistil (i kdyz nikde sem se nedocetl proc). Ale Citizenky jsou vic "IN" zde na forku sem myslel , ne?

 

mAra

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po 2 týdnech...

Já je taky nijak zvlášť nesetrim. Nosím je skoro pořád a všude. Jen do hospody se s nima bojím a na motorku bych je nevzal vůbec. Tak proto takhle :-)

Přesně to jsem měl na mysli! Paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...