Přejít na obsah

další hodinky od začátku do konce - papi-knives # 20


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 48
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Díky :)

 

Popravdě, trochu delší ručky by jim asi neuškodily, ale majitel je spokojený, a to je můj nejdůležitější úkol :)

 

Spíš jsem čekal že bude někdo protestovat, že na nich víceméně není vidět kolik je, ale asi to není zase tak důležité :) :angel:

 

O'p'B

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky :)

 

Nevím jestli tady můžu dělat reklamu, ale Mavex. Mají tam na co si člověk vzpomene, a co nemají, objednají. Navíc moc příjemní lidi, a když řeknou že zjistí a ozvou se, tak to fakt udělají (ne jako jedna firma z Pardubic nebo odkud...)

Spoustu věcí ale beru přímo z CH, nebo z USA.

 

O'p'B

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedním slovem NÁDHERA, koukal jsem i na pár ostatních tvých výtvorů (co se dají na netu objevit) a všechny mě nějakým způsobem zaujaly, např. http://photowatches.eu/thumbnails.php?album=295 (doufám, že to autorovi stránek nevadí, že jsem použil jeho odkaz) jsou fenomenální, takový zajímavý pilotky.... každopádně jen tak dál a třeba se jednou taky obrátím s prosbou o nějaký tvůj výtvor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je fakt kvalita...

mezitím se na tomhle kousku stihl vytáhnout i Ondra Šíma, který dodal opravdu luxusní řemen

Posted Image

 

U těchto hodinek pak následuje jenom opískování a nre-finiš některých součástek, výroba korunky

Posted Image

 

a odeslání všech hlavních součástí na pokrytí povrchem DLC.

Posted Image

 

jakmile se součástky vrátí, bude následovat poslední akční post v tomto vlákně - skládání hodinek.

 

Díky všem kteří si našli čas na kouknutí a případné komentáře.

 

S pozdravem,

Ondřej 'papi' Berkus

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...