Přejít na obsah

Nomos - ceny


adamo

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 40
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Tada

Že by další kandidát na Nomosky? Jen houšť, těch hodinek je tady nezaslouženě málo :) Sám přemýšlím, že bych si teď koupil Oriony na nošení k obleku a Cluby si nechám na denní nošení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NOMOS Orion Glasboden:

koukal jsem na ceny u Wortmanna http://www.wortmann-uhren.com/de-marken_uhr-nomos.shtml

má tam již delší dobu blbost ohledně ceny (psal jsem mu, říkal, že o tom ví, ale neopravil to)

 

dnes jsem našel docela fajn obchod s přijatelnou cenovkou:

http://www.carrerabayern.de/index.php?cPath=86

 

není to daleko od hranic, podle toho co píše je možno zaplatit a vyzvednout osobně, pošta (cca 40EUR) hodinky nad 1000EUR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Nad Oriony porad medutuji... Potrebuju hodinky k obleku... Cluby vypadaji k obleku naprosto perfektne, lec se mi nezda nosit sve kazdodenni hodinky k obleku spravne, zatim nenosim oblek jako monterky, takze je to vyjimecna udalost ktera si zada vyjimecne hodinky. Nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Nemaji... Pri 100m neni potreba... Mam Sinn chronograf ktery ma vodotesnost 200m a nema sroubovaci tlacitka.

 

100m ke pro hodinky na denni noseni dost, mely by prezit napriklad nejake spontani koupani, ja s nima teda do vody nelezu, ale verim, ze by to prezily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oriony jsou nejlepší oblekovky :) Měl jsem dvoje, celkem 3xNomos (tady Tangente anthrazit gangreserve)

Že by další kandidát na Nomosky? Jen houšť, těch hodinek je tady nezaslouženě málo :) Sám přemýšlím, že bych si teď koupil Oriony na nošení k obleku a Cluby si nechám na denní nošení.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Darek73: Je to naprosto resitelne dilema, napis email do Wempe v Drazdanech nebo ve Vidni podle toho kam to mas bliz, oni ti tam deponuji oba typy a ty si vyberes. Ja to tak udelal a mam cerne ke vsi sve spokojenosti, bile navic nemaji Svitico rucky a cisla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...